@Dubbeltje82 en RoGiJuli, ik had nog nooit van gele lichaam dip gehoord, maar als ik t nu op zoek lijkt het daar inderdaad wel op Bedankt! Temperatuur is daarna weer gestegen, vandaag weer iets lager, ben benieuwd of tie morgen weer stijgt. Nu zou innesteling evt wel kunnen, we wachten af
Je zit met je dip nog ruim boven de luteale lijn, dus is het ook niet echt een dip te noemen. Vanaf nu niet te veel bezig zijn met individuele temperaturen. Je ei en gele lichaamdip zijn gevonden, nu is het afwachten tot NOD. Lang niet iedereen krijgt een innestelingsdip namelijk
Wilde hem hier even delen... miss dat iemand er ervaring mee heeft of mij kan gerust stellen. Normaal heb ik een korte cyclus maar door mijn miskraam is hij nu lang, in mijn ogen veel te lang. Maar weet niet of iemand hier ervaring mee heeft? Ik heb eigenlijk vaak bloedverlies gehad. Zoals je kan zien bij de sterretjes. Ook al 3 echos en op de laatste was niets geks te zien. Een normaal beeld. Helaas weer de afgelopen 2 dagen wat bruinverlies gehad. Ik heb de afgelopen weken veel positieve ovulatie testen gehad. Maar geen temp verhoging dus geen eisprong. Erg frustrerend en teleurgesteld. Zijn er meer mensen met zoveel onzekerheid en onduidelijkheid en zo'n rare gekke lange onzekere cyclus? Ik wordt er echt gek van! Hopelijk springt mijn ei snel. Ik draai nachtdiensten vandaar dat ik niet alle tempraturen laat meetellen. Ik tempratuur elke morgen in bed rectaal op t zelfde tijdstip.
Hoi allemaal, Bijgaand mijn temperatuurkaartje tot nu toe, ik temperatuur elke ochtend om 06:00 uur (voor het opstaan) na zoveel mogelijk even veel uren slaap. Alleen het gaat alsnog een beetje op en neer, die eerste 36.7 graden was omdat ik alcohol op had en laat was gaan slapen. Net dus weer zo'n uitschieter, optijd gaan slapen, enkel vannacht om 02 uur eruit geweest want ik moest heel nodig naar de wc. kan het daardoor komen dat die hoger is? Ik werk ook met ovulatietesten, deze waren gisteren negatief. (Maar wie weet toch net gemist met testen) Als dit mijn ei is, moet mijn temperatuur vanaf nu hoog blijven toch? Ik kan alleen geen touw vastknopen aan mijn "gewone" basale temperatuur 36.4/36.5? Alvast bedankt voor het meekijken!
Is mijn eisprong deze nacht geweest? Avond van 31 maart was mijn temp 36.3 en een positieve ovulatie test. Op 1 april was hij negatief en temp nog 36.3 en vanochtend was mijn temp 36.7
Om het zeker te weten moet (volgens mij) je temp 3 achtereen volgende dagen hoger blijven. Maar je hebt wel een mooie stijging al.
FF heeft m’n kruis weer op zaterdag gezet. Zal dat nog veranderen? Het lijkt er nu wel op dat m’n ei is gesprongen toch? Zit ik dan wel goed met wanneer ik seks had?
Dat dacht ik ook. Maar deze maand zo vaak positieve ovulatie testen gehad, heeft mij wat onzeker gemaakt. Bedankt voor het meekijken!