Gek dat het leuk voelt of gek dat ze die maatvoering hebben? Want dat laatste is niet zo "gek". Ze gaan nog tot XL dacht ik. Dat zou XXXXL zijn ofzo. Nou, dat bekt niet zo lekker in de paskamer: ik heb nu de XXXL, doe mij maar de XXXXL. Wat ik overigens niet zo leuk vind in die winkel is dat sommige verkoopsters mij zoooooon bofkont noemen, of je hebt zo'n geluk,je bent zoooo slank. Ja eerlijk is eerlijk, ik ben slanker met mijn "S" daar dan wanneer je daar een "XL" draagt.. Maar ik ben heus niet slank. Want dan ging ik wel naar een andere winkel. Zucht...
Hahahahahahaha O zat even te kijken naar de maten bij zizzi maar daar heb ik ook een S! Voelt ehhhh best fijn
Haha, kan hij lekkernij mijn verzameling liggen van niet "platdrukkende' correctieslips.. Kunnen ze samen baby's maken!
Hahhahaa ja maar dan zeg je toch bijvoorbeeld van doe mij maar een 4xl? zie het al voor mij helemaal in je hoofd tellen hoeveel keer de X voorbij komt sorry binnenpretje
Wahaha dat is waar. Maar kan me ook voorstellen dat dat niet "fijn voelt". Ik zou trouwens gewoon voor de confectie maat hebben gekozen, maar mijn mening hebben ze niet gevraagd
Meen je! Ik heb ze van bonprix, leuke is van bonprix dat ik 38 nog pas haha..love die duitse merken! Ik zoek alleen nog korte broeken varianten ervan, lijkt mij echt een feest
Ja hoe moet ik dat uitleggen? Voor mij is het gek dat die maat veel te groot is voor me terwijl het een S is. Maar ooit was zelfs de S bij grote maten veel te klein voor me. Dus met ‘gek’ bedoel ik eigenlijk dat het voor mij zo dubbel voelt. En als ik nu een S bij Zizzy zou passen, zou dat betekenen dat ik weer veel dikker ben geworden.
Zo 1 waarvan je als je het uitrekt denkt van ahhh vrijheid! Van die van de hema krijg ik jeuk, zit wel goed stral hoor maar zo over je buik krabben is ook niet sexy.
Je zegt dat het van je kont zakt. Heb je wel een buikje? Want ik heb geen kont ook, maar wel een buikje. En wat mij enorm helpt, is het corrigerende hemdje van Anni Rolfi. Broek aan, hemdje eroverheen en dan een trui of bloesje. Dat hemdje zorgt ervoor dat die broek niet afzakt zeg maar.
Wat ik wel interessant vind om hier te lezen is dat sommigen die zijn afgevallen nog vaak denken dat ze dik zijn. Hier is dat juist andersom, ik voel me niet dik, maar als ik dan kleren pas of mijzelf in een passpiegel zie, schrik ik me rot. Ik was vroeger nooit dik, misschien dat het daarmee te maken heeft?
Ik wou precies zoiets typen maar wist niet zo goed hoe. Als ik over mezelf mag spreken: ja ik voel mezelf vaak nog dik. En dan kijk ik in de spiegel en dan zie ik het omgekeerde van jou. Misschien dat ik het daarom fijn vind om hier te schrijven. En zeker niet om mensen voor het hoofd te stoten. Maar het voelt fijn. Eigenlijk kan ik ook gewoon niet kleding in m’n eentje kopen. Daar heb ik echt iemand voor nodig. M’n zus of zo. Of iemand zoals @GossipGirlxoxo die me laatst op iets veel te groots wees.
Maakt niets uit. Gewone broeken zakken zelfs met riem van mijn kont. Ik droeg om die reden wel corrigerende hemden op t werk maar bleef alsnog hijsen. Of had de broek weer onder mn kont haha. Drama! Of ik nou 42 woog of 65: t probleem bleef en blijft. Van maat 34 tm 40/42 en alles ertussen in
Ik weet en zie dat ik ben afgevallen vooral als ik foto's terug kijk. Hoor ook gewoon "je bent niet dik je bent gewoon vol" en vroeger als ik mezelf van voor bekeek in de spiegel dacht ik wow wat dik en dan via de zijkant dacht ik hmmm kan wel zo! En nu heb ik het andersom mijn lichaam is gewoon veranderd.. en in me taille val ik als eerste af en mijn benen vind ik prima maar het blijft bij mij in ieder geval wel tussen mijn oren zitten dat ik gewoon hartstikke dik ben al was ik toen ik op mijn zwaarste was nooit (behalve in de zomer) echt ermee bezig of zo..
Hier ook geen kont! Squats mag ik niet meer doen ben hypermobile en mijn knieschijven schuiven letterlijk en figuurlijk als ik dat doe en dat is hel dus bij fysofitness toendertijd een andere optie voor squat gekregen en die voer ik dan ook de laatste tijd weer uit