Uitgerekend 1 - 15 november 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door virgo88, 21 feb 2021.

Tags:
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. virgo88

    virgo88 Bekend lid

    2 jul 2019
    697
    585
    93
    Vrouw
    Ik-wij gaan vandaag ook maar eens verdiepen in kinderopvang.

    Ik heb dinsdag bij de verloskundige meteen een moment om bloed te prikken voor de nipt.
     
    MB91 vindt dit leuk.
  2. MissDee

    MissDee Bekend lid

    22 mei 2010
    830
    142
    43
    Super leuk, al dat speculeren over een jongen of een meisje!
    @Clueless01 , spannend bij jou met de nipt test! Succes vandaag, en dan begint het lange wachten...

    Over de nipt gesproken, wij willen alles weten. Dus ook de neven bevindingen.

    Bij mijn dochter heb ik de combinatie test gedaan. En daar kwam een verhoogde kans uit.... Dat was zo schrikken! 1 op 187.
    Alles was goed, alleen de nekplooi meting was 3.1. Mijn hele wereld stortte in. Ik dacht alleen maar dat het mis was, en kon niet meer helder denken. Het is natuurlijk een kans berekening maar leg dat een onzekere jonge zwangere meid maar uit... Daarna een vlokkentest gedaan, die was best heftig. En toen 14 dagen moeten wachten op een uitslag. Op dag 14 niets gehoord, dus zelf bellen. En het verlossende woord dat er niets aan de hand was. Pffff... die 2 weken jongens... zijn de jaren gaan tellen....:p Wat een ellende.

    Toen de nekplooi meting werd gedaan bij mijn zoontje, en er een "normaal" getal uit kwam, rolde de tranen over mijn wangen. Ik was er blijkbaar onbewust helemaal gespannen voor....

    Heel blij dat er nu een NIPT bestaat.... :thumup:
     
  3. Ninah83

    Ninah83 Actief lid

    2 okt 2020
    443
    460
    63
    Vrouw
    Ooooh wat een plaaaatje!!!! :D:D
     
    virgo88 vindt dit leuk.
  4. Ninah83

    Ninah83 Actief lid

    2 okt 2020
    443
    460
    63
    Vrouw
    @MB91 Ik doe ook aan MvM mee, en ik red 7 volle flessen... ja ik vind het kunstig van mezelf, want ik werk ook full time op kantoor, maar meestal moet ik snachts ook een paar keer flink plassen dus dan grijp ik mijn kans, terwijl ik half aan het slapen ben... gaaaaaaap:roflmao::roflmao:
    Maar wat je zegt, alle beetjes helpen hoor!
     
    MB91 en MissDee vinden dit leuk.
  5. mamavantwee37

    mamavantwee37 Fanatiek lid

    10 aug 2020
    2.733
    2.045
    113
    Ja veel beter dan de combinatietest. Wij kregen toen wel een goede uitslag, maar ik bleef toch steeds hangen in ' ja maar het is toch 1 op de 22.000 (ofzo) dus het kan toch'.

    Nipt is gewoon nee en als het ja is, dan kan het alsnog nee zijn, maar de gevallen die van nee ja worden, zijn mij niet bekend, zeker niet met trisomie 13/18.
     
    Schorpioen86 en MissDee vinden dit leuk.
  6. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.143
    5.993
    113
    wauw ! En je bent niet verder dan met tien weken? Met ruim tien weken was ons kindje nog een soort uitgerekte tuinboon
     
    virgo88 en Schorpioen86 vinden dit leuk.
  7. Schorpioen86

    Schorpioen86 Bekend lid

    19 jan 2021
    510
    370
    63
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Dat dacht ik ook al haha het lijkt verder te zijn inderdaad.

    Hele mooie echo @virgo88

    Hier net terug van de nipt. Ze moesten 2x prikken zoveel buizen omdat het gewone prenatale onderzoek ook is geprikt meteen .. Nu afwachten! :D
     
    virgo88, wolkje1994, MissDee en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  8. mamavantwee37

    mamavantwee37 Fanatiek lid

    10 aug 2020
    2.733
    2.045
    113
    Echobureaus hebben gewoon veel betere apparatuur dan verloskundigenpraktijken. Echt een verschil met wat je dan kunt zien. Echo in het ziekenhuis vaak ook veel duidelijker.
     
    virgo88, MissDee en Schorpioen86 vinden dit leuk.
  9. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    hey ladies, ik zal ook nog even een geluidje laten horen haha. Onze echo was ook goed en nu precies op de termijn die ik zelf had gezegd. Vorige keer zei ze 2 dagen korter. Over 2 weken de echte termijnecho. Nu heeft ze ook wel weer 6x gezegd hoe goed het gegroeid was. Geeft een super goed gevoel!

    En ja onze kindjes waren mee natuurlijk....*smelt* ze hadden helemaal niks door. We hadden bij binnenkomst gezegd dat we 2 nietsvermoedende kinderen meehadden. Toen vroeg ze hoe gaan we dat dan doen. Ik zei ze mogen zometeen meekijken. Dus even gesprekje over hoe het ging en toen gingen we kijken.

    En zoals het nieuwsgierige kindjes betaamd, wat gaan de doen mama, wat is dat mama? Moet je even naar het scherm kijken, ja maar wat gaan we dan zien? Kijk nou maar gewoon haha. Toen kwam de beeb in beeld. De oudste: mama wat is dat, een baby? Ik zei wat denk je dat je ziet, een baby zegt mijn oudste, en jij dan, ook een baby zegt de jongste (praat en doet alles van grote zus na momenteel). Ja het is een baby. Zegt de verloskundige ja ik wou even kijken wat jullie mama had gegeten, maar ik kom iets heel anders tegen. Zegt mijn oudst lachend jaa een baby.

    Toen vroegen we of ze dat wel leuk vonden en zeiden ze heel blij in koor JAAA. En toen kwam de oudste helemaal los en die bleef maar door praten over dat mama's buik dan even niet meer platter werd (omdat ik bezig was met afvallen) en dat ze graag een broertje wou, want dan had ze straks ook jongens speelgoed:roflmao::roflmao: Toen zei de VK dat we dat nu helaas nog niet konden zien. Dat vond ze wel jammer. Paar seconden later zegt ze ineens, nou dat had ik niet meer verwacht dat we nog een baby zouden krijgen...:roflmao::roflmao::roflmao:

    En de beeb bewoog ook nog 2x, zoo leuk. Daar hoopte ik al op want dat maakte het echter dan een stilliggend vormpje...Toen we wegreden zaten de kids bij mijn man in de auto (ik was met eigen auto + kids van huis en hij vanuit werk). Dus ik zeg voor de grap, hey heb je mijn kinderen gestolen? Zegt de oudste lachend vanaf de achterbank, jij hebt er ook nog 1 mama hoor, maar die zit nog in je buik....:roflmao::roflmao::roflmao:zo'n lekker bijdehand meissie van 7 jaar whahaha

    Ze houden er niet meer over op. Elke keer vanuit het niets is er wel weer 1 van de 2 die er wat over zegt. De jongste wil vaak even een knuffeltje of aaitje over de buik geven. I'm in love:rolleyes::rolleyes:Maar dat hadden jullie vast al door hahaha.

    Zijn na de echo doorgereden naar schoonouders toe, geoefend in de auto, wat de kids gingen zegge en op welk teken ze moesten beginnen. Zeggen ze moment supreme het net weer anders hahaha. Ze zouden zeggen, wij krijgen een baby....zeggen ze op dat moment wij hebben een baby gekregen. Dus opa en oma zeggen nietsvermoedend oh ja wanneer dan? Ja zonet zeiden ze....of en waar is die baby dan zegt oma. De jongste draait zich naar mij toe wijst naar mijn en zegt daar en de oudste zei die zit nog in mama's buik....en toen hadden ze hem door. Echt waar keken ze me allebei aan met tranende ogen. Ja echt waar.

    Ze waren zo blij ze gingen ons meteen knuffelen (normaal doen we dat niet i.v.m. corona haha)

    Ik ben zooo blij en opgelucht! Ik was vooral voor hun reactie heel erg bang dat die negatief zou zijn. En door omstandigheden/gebeurtenissen in mijn jeugd heb ik meer waarde aan hun reactie/oordeel op/in situaties dan mijn eigen ouders. Dus wat de rest ook zegt....kan me allemaal niks meer schelen. Ik ben zwanger en blij en opgelucht!!!

    Mijn schoonmoeder vroeg nog of we lang bezig waren geweest. Ik zei nee direct. Ooh wat fijn zegt ze! Zegt mijn schoonvader tegen mijn man....nou daar heb je ook niet veel plezier aan beleefd:roflmao::roflmao::roflmao:Ik zei gelukkig doen we niet alleen maar aan baby makende sex:roflmao::roflmao:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    MotorMeisje, virgo88, wolkje1994 en 6 anderen vinden dit leuk.
  10. Schorpioen86

    Schorpioen86 Bekend lid

    19 jan 2021
    510
    370
    63
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Wat een geweldig nieuws! Zowel de reactie van de schoonouders als je kinderen! Jouw weekend kan niet meer stuk denk ik zo. Super gaaf dat de baby ook nog even bewoog. Dan lijkt het allemaal wat echter ook natuurlijk :D:D Zo ontzettend lief ook hoe ze het verteld hebben tegen je schoonouders.... Echt zo schattig!!! Zulke reacties zijn gewoon geweldig! :thumup::thumup: Echt top! Helemaal leuk! :D:thumup::thumup::thumup:
     
    virgo88 vindt dit leuk.
  11. mamavantwee37

    mamavantwee37 Fanatiek lid

    10 aug 2020
    2.733
    2.045
    113
    Ah wat super gaaf en wat een mooie reactie ook van je meisjes en je schoonouders! Geniet ervan!
     
  12. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    Uitgerekend 1 - 15 november 2021

    30 oktober

    Schorpioen86 - 34 jaar - 2e kindje❤️

    01 november
    Virgo88 - 32 jaar - 1e kindje ❤️

    02 november
    Mamavantwee37 - 38 jaar - 3e kindje ❤️

    03 november
    Wolkje1994 - 26 jaar - 2e kindje ❤️
    Ninah83 - 37 jaar - 1e kindje ❤️

    04 november

    Chantale08 - 30 jaar - 1e kindje ❤️

    05 november
    Clueless01 - 27 jaar - 2e & 3e kindje ❤️❤️
    Wondertjes1992 - 28 jaar - 3e kindje ❤️

    06 november
    Bloem 36 - 30 jaar - 2e kindje ❤️
    Milkyway7- 34 jaar - 2e kindje ❤️

    07 november
    Mye1234 - ? - ?

    08 november
    MB91 - 29 jaar - 1e kindje ❤️
    Jetje1991 - 30 jaar - 3e kindje
    Lavendelmeid - 34 jaar- 2e kindje ❤️
    Limburgmama - 34 jaar - 3e kindje ❤️

    09 november
    Stokstaartje86 - 34 jaar - 3e kindje❤️

    10 november
    Dwaallichtje - 33 jaar - 2e kindje ❤️

    11 november

    Silani - * - 2e kindje ❤️

    12 november
    MotorMeisje - 30 jaar - 2e kindje ❤
    Daisy2890 - 28 jaar - 1e kindje ❤️
    Mamavan3harten - 33 jaar - 4e kind

    13 november

    14 november

    Sassefras01 - 36 jaar - 2e kindje ❤️

    15 november
    Babyaapje - 29 jaar - 1e kindje ❤️

    16 november of later...
    MissDee - 36 jaar - 3e kindje ❤️

    Afspraken:
    Wolkje1994 - 9 april - termijnecho
    Clueless01 - 9 april - NIPT
    Virgo88 - 13 april - termijn echo + NIPT
    MissDee - 13 april 2e echo
    Clueless01 - 14 april - controle gyn
    MotorMeisje - 14 april - tweede echo
    Milkyway7 - 15 April termijn echo
    Ninah83 - 16 april - termijn echo 11+2 + NIPT
    Mamavantwee37 - 17 april - termijn echo
    Limburgmama - 20 april - termijn echo
    Stokstaartje86 - 21 April 11.10 - Termijnecho + NIPT aanvragen
    MB91 - 22 april 18:40 - termijn echo + NIPT
    Dwaallichtje - 26 april - termijn echo
    Sassefras01 - 26 april - termijn echo
    Babyaapje - 28 april - termijn echo
    Wondertjes1992 - 28 april - termijn echo
    Mamavantwee37 - 14 mei - 3d echo + geslachtsbepaling

    ⭐⭐⭐⭐️⭐️
    ⭐ Guusje39
    ⭐ Essie28
    ⭐ Winderig80
    ⭐ Madame01
    ⭐ Blondina1993
    ⭐ LenaMill
    ⭐ Lieve86
    ------------------------------------------
    jongen (0) | meisje (0) | verrassing (1)
     
  13. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    ja ik zit helemaal op een roze wolk hier haha.....of liefst een blauwe eigenlijk haha (iemand vroeg naar voorkeur van geslacht) Al is gezondheid het belangrijkste natuurlijk. Maar omdat ik al 2 meiden heb gaat mijn voorkeur uit naar een jongetje.

    Ik ben ook ontzettend blij de reactie van mijn schoonouders, want ik was zo bang voor negatieve reactie door mijn voorgeschiedenis met de postnatale reacties en eerdere uitspraken van hun.

    Ik vond bij mijn echo het babyvormpje ook al zou duidelijk! Je ziet echt al de uitstulpsels van de armen en beentjes
     
  14. mamavantwee37

    mamavantwee37 Fanatiek lid

    10 aug 2020
    2.733
    2.045
    113
    Bijzonder hoe ze je dan toch kunnen verassen he.
    Ik ben ook ontzettend benieuwd naar de reactie van mijn schoonouders (eigen ouders om diverse redenen geen contact). Ze zijn voor mij als ouders. Ik denk dat ze het heel leuk vinden, maar wel even zullen slikken. En dat ze het totaal niet meer verwachten. Maar dat hadden ze bij nummer 2 al.
     
    Schorpioen86 en MissDee vinden dit leuk.
  15. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    ja hier zeiden ze ook dat ze het niet meer hadden verwacht. Niet omdat we het niet wilden, maar door de situatie er om heen en dat er al zoveel jaren verder waren. Dat het tijdsgat te groot aan het worden was.

    Mijn schoonouders zijn idd ook meer ouders voor me dan mijn eigen. Hier is dan wel contact, maar met mijn vader altijd al weinig. Meestal alleen als ie ons nodig heeft of op verjaardagen. Mijn vader vond zichzelf altijd belangrijker. En mijn moeder was altijd goed, voelde echt als vriendinnen totdat ik ineens een kant van haar zag die ik wel vaker een keertje had gezien voor korte tijd maar dan negeerde. Alleen toen was het alleen maar die kant en is ook zo gebleven, dat ik dacht zo ben je altijd al geweest en hebt me al die jaren gewoon de ogen dicht gesmeerd. Die vind zichzelf dus ook belangrijker.

    Op de momenten in mijn leven dat ik mijn ouders het hardste nodig was, waren ze er niet. Ik dacht dus dat mijn moeder toen ik ouders was het oprecht beter wilde doen, maar dat bleek dus eigenlijk schone schijn. Was wel even wennen om mensen tegen te komen die daadwerkelijk voor je klaar staan als je ze nodig hebt.
     
    MissDee vindt dit leuk.
  16. MissDee

    MissDee Bekend lid

    22 mei 2010
    830
    142
    43
    @Stokstaartje86 wat leuk om te lezen! Ik zit hier op werk met smile van oor tot oor! :D
    Wat super leuk dat je dit zo met ons deelt, ik smelt gewoon!
    Lekker genieten op je roze (uhhh blauwe) wolk!

    Ik heb het idee dat mijn situatie met mijn moeder een beetje overeenkomt als ik het zo lees.
    Alleen heb ik nog wel contact, al heb ik haar nu vanaf de verjaardag van de jongste (6 maart) al niet meer gesproken of gezien....:eek:
     
    Stokstaartje86 en Schorpioen86 vinden dit leuk.
  17. Schorpioen86

    Schorpioen86 Bekend lid

    19 jan 2021
    510
    370
    63
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Wel heel uniek dat we met toch wel een aantal in dit groepje eigenlijk zon unieke situatie hebben met schoonouders/ouders.

    Je hoort het niet zo vaak maar hier zijn we al met een aantal Dames die niet zon beste band hebben met familie... en Ook met reacties uit de omgeving die misschien niet zij zoals we willen toch wel uniek en "leuk" dat we bijelkaar in dit groepje zitten. Zitten we allemaal een beetje in hetzelfde schuitje! Niet altijd leuk maar wel fijn voor rekening, althans zo ervaar ik het:D

    Ben zo benieuwd wat we allemaal gaan krijgen , jongens of meiden of helemaal gemixt.. Nog even geduld:D:D:thumup::thumup:
     
    virgo88 en MissDee vinden dit leuk.
  18. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Zo net geprikt voor de nipt. Nu nagelbijten. Omdat het een tweeling is wordt ik sowieso gebeld met de uitslag en krijg ik dus geen mail. OMG ik vind dit zo eng.

    vanavond echo op de hogeschool, zinin!
     
    virgo88, Schorpioen86, MB91 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. MB91

    MB91 Fanatiek lid

    @Stokstaartje86 wat een onwijs leuk verhaal om te lezen en super fijn dat iedereen zo blij is met jullie 3e kleintje :) zo zie je maar hè, reacties kan je pas pijlen als het moment echt daar is. Zo waardevol ❤️
     
    Stokstaartje86, Schorpioen86 en MissDee vinden dit leuk.
  20. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.143
    5.993
    113
    @Stokstaartje86 wat heerlijk meid! En die reacties! De tekst die je net geschreven hebt over hoe het ging bewaren! Kan je later leuk in een boekje voor de baby schrijven!

    Hier net een mooie termijnecho. Mijn uitgerekende datum blijft 29 oktober. Ik ben dus gewoon echt al 11 weken zwanger !

    voor wat de VK nu kom zien was alles goed. Zo fijn!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Chantale08, MB91, Stokstaartje86 en 3 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina