Nieuw hier, ik stel mij even voor

Discussion in 'Even voorstellen' started by Mena92, Apr 11, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Hoi allemaal,

    Ik heb me onlangs aangemeld op het forum en zal mij via deze weg even voorstellen.

    Ik ben woonachtig in het noorden van het land, word over 2 weken 29 jaar. Ik ben 8 jaar samen met mijn inmiddels man en wij hebben vorig jaar een huis gekocht.

    Hoewel ik altijd heb geroepen jong kinderen te willen (ach, wat is jong?), is het door omstandigheden nu pas dat we de stap nemen om daadwerkelijk aan kinderen te beginnen, mocht het ons gegund zijn uiteraard.
    In februari ben ik gestopt met de pil en nu kijken we hoe het gaat lopen. Spannend hoor!
     
    Tootsie and Siementje like this.
  2. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Welkom en succes met de kinderwens! En veel plezier hier op het forum.
     
    Mena92 likes this.
  3. Beheer

    Beheer Administrator
    Staff Member

    Feb 11, 2005
    16,280
    2,984
    113
    Welkom op Zwangerschapspagina.nl
     
    Mena92 likes this.
  4. Siementje

    Siementje Actief lid

    Apr 12, 2021
    435
    489
    63
    Female
    Hoi, ik ben hier ook nieuw. Woon ook in het noorden. Het wordt onze 4de, als het allemaal mag lukken.
     
    Mena92 likes this.
  5. KleineMama15

    KleineMama15 Bekend lid

    Feb 27, 2019
    521
    219
    43
    Female
    Gouda
    Welkom hier.
     
    Mena92 likes this.
  6. Mena92

    Mena92 Fanatiek lid

    Apr 5, 2021
    2,045
    2,237
    113
    Female
    Spannend! Ik heb me aangemeld op het NOD forum, daar kun je kletsen met vrouwen die in dezelfde periode zitten, vind ik zelf erg fijn.

    Succes!
     
  7. Bibi1908

    Bibi1908 Nieuw lid

    Apr 14, 2021
    3
    0
    1
    Female
    Hallo, ik ben Bibi. Ik heb me aangemeld vanwege dit topic: https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/bevallen-na-bekkenfractuur.305958/

    Ik zit op dit moment met precies hetzelfde probleem. Ik heb 15 jaar geleden mijn bekken op 4 plaatsen gebroken (heup, schaambeen, heiligbeen) en ben momenteel 19 weken zwanger. Volgens de gynaecoloog moet ik op een natuurlijke manier kunnen bevallen. Maar 15 jaar geleden is mij verteld dat dit absoluut niet kan. Ik weet even niet wat ik nu moet geloven.

    Ik ben erg benieuwd naar de ervaring van anderen met hetzelfde dilemma. Kon je natuurlijk bevallen of moest je een KS?

    Liefs Bibi
     

Share This Page