Ik blijf hier voorlopig nog wel meeschrijven, tenzij het helemaal stilvalt hier. Ja echt heel gek, de tijd kan me niet snel genoeg gaan nu haha! Doe maar lekker rustig aan, beterschap!
@Freesias vroege, ik had tijdens het spuiten ook al last maar dat viel steeds binnen de norm. Na de punctie werd het minder maar na de tp werd het weer erger. De embry maakt nog geen hcg aan dus daar kan het niet van zijn, helaas. Heb er eigenlijk wel een goed gevoel over, mijn boobs zijn echt mega gevoelig en opgezet! We hebben de pregnyl eruit getest en gaan nu vanaf morgenavond steeds samen testen. Volgens de "normale" planning zou vanaf woensdag onze 5 daagse embry hcg kunnen gaan aanmaken. @Krv o gezellig dat je nog even blijft, ja als het stil valt gaat uiteindelijk iedereen toch weg. Als je zwanger bent dan ga je ook liever met meiden kletsen die in dezelfde periode zitten en zo.
@korenbloem hoe gaat het? @catwomen1985 jeetje wat heftig!! Eerlijk gezegd dacht ik het wel al met je klachten!! Balen zeg....hopelijk voel je je gauw beter!!!
@Preitjuh90 ja ik was er zelf ook al bang voor indd tijdens de stimulatie periode ik leek wel 7 maanden zwanger. Ik zie nu dat ik elke dag wat aan het afvallen ben van het vocht gelukkig, met name in mijn gezicht zie ik veel veranderingen.
Ik heb met de ovitrelle nooit een positieve test gehad. Ik had dat nagevraagd of ik van ovitrelle een positieve test zou krijgen maar ze zeiden dat dat niet kon.
Nou wat bizar dat ze dat hebben gezegd! Er zit synthetisch hcg in ovitrelle. Ik heb 4 dagen na ovitrelle getest en dat was een overduidelijke streep. Nu nog heel licht maar de streep zie je zonder de test open te hoeven maken. Hoe is het met jou?
Nou wat gek dan... Hier nog rustig. We hebben op 10 mei een soort Skype afspraak met nog een ander stel. Daar krijgen we weer spuit instructies en daarna komen de spuiten thuis geleverd. En dan wachten op menstruatie en dan mogen we beginnen ik moet zeggen dat ik er deze keer echt zin in heb. Kom maar op haha. ( zeg ik nu haha)
Hebben jullie dat ook met stimulatie dat je precies twee punten in je onderbuik hebt waar het pijn doet? Had al wel contact gehad met zhuis, maar die zijden tja het worst gestimuleerd dus dat kun je voelen. Je hebt te weinig follikels voor overstimulatie dus daar hoef je niet bang voor te zijn.
@Freesias ik had niet precies twee punten waar ik pijn had. Mijn hele buik deed pijn met name de buitenkanten en onder in mijn buik. Daarbij ook pijn rondom mijn lever en tussen mijn schouderbladen. Te weinig follikels wil niet per se wat zeggen. Ik had 10 grote follikels en een dan nog een hoop kleintjes en had ook overstimulatie.
Jah nou hier is de max 8 zon beetje, maar bah wat ben ik er af en toe slecht van en emotioneel vooral na het spuiten
@Freesias Omg ja erg he! Maar dat wachten voor het testen is ook een ramp! Ik mag officieel maandag testen; heb alle zwangerschapskwaaltjes z'n beetje maar een omo witte test tot nu toe....
Nou t zijn er 4 dit keer, een meer als vorige keer. Misschien nog een vijfde in het spel was niet goed te zien. Van het weekend weer terug om te kijken of ze het goed doen. Scheelt dit keer zag baarmoederslijmies er wel goed uit.
Ik heb dinsdag een instructie voor het zelf toedienen van de hormonen. Hebben jullie (ervaringsdeskundigen) nog tips voor vragen die ik moet stellen of dingen waar ik specifiek op moet letten?
@deentjepeentje ik vond het heel onprettig om de deceaptptyl in mijn buik te spuiten vanwege zeer botte naalden, krijg je ook deca? Ik spoot dit altijd in m'n been. En sowieso een kwartier/half uur voor het spuiten uit de koelkast halen, dat scheelt de helft. Spannend, succes!! Ik heb weer een mislukte terugplaatsing. Vandaag ongesteld geworden (13 dpo, 8 dagen na tp).
@Krv das klote, succes! Ik ben nog steeds niet terug op de been van de overstimulatie helaas ook geen zwangerschap. Nu wachten op de ongesteldheid. Volgende week woensdag bespreken hoe nu verder... is het verplicht om een maand rust te houden? Wat betreft het spuiten, half uur van te voren uit de koelkast. En aanprikken met de spitse kant dat helpt.
Ah nee balen. Zijn de symptomen wel over? bij ons in het zh moet je verplicht 1 maand wachten zodat alles tot rust kan komen en dan nog een maand aan de pil zodat ze je kunnen plannen
Hey meiden, Het is alweer een poosje geleden dat ik in de topic wat heb geschreven. Er is een heleboel gebeurd in tussentijd. Ik heb veel teruggelezen. Ik begrijp goed dat de meesten inmiddels zijn aangesloten bij een ander topic, maar wil toch nog even reageren op alles wat is gebeurd! Dus hier komt de spam @Preitjuh90 en @Ritoy en @Krv en @catwomen1985 Wat balen dat bij jullie allemaal de terugplaatsingen niet hebben geleid tot een zwangerschap! Ik had zo graag beter nieuws gelezen. @Krv Heb je deze keer wel utrogestan gebruik, of ga je dat vanaf de volgende keer doen? @catwomen1985 Wat een rollercoaster, en dan ook nog in het ziekenhuis voor overstimulatie. Heftig hoor. Je schreef dat je in totaal 6 bevruchtingen had. Heb je nu nog 5 cyro's over, of zijn ze niet allemaal verder gaan delen? Ik hoop voor je dat je nog een mooi voorraadje in de vriezer hebt! @korenbloem Wat extra heftig om te lezen dat jouw tp uiteindelijk geen zwangerschap is geworden, omdat het jullie laatste poging was. Hoe ben je er nu onder? Ik begrijp wel dat je schrijft dat je niet alleen maar met ivf bezig wilt zijn, maar er ook wilt zijn voor je dochter. Maar toch een heftige conclusie. Hoe gaat het met je man? Hopelijk gaat dat de goede kant op! @Freesias veel succes met spuiten, hopelijk heb je een mooie opbrengst en eindresultaat! Alle andere die aan het wachten zijn om met een nieuwe poging te beginnen: succes met wachten en ik hoop op (meer) geluk voor jullie bij de volgende poging!
@Winderig80 Wat bijzonder dat je toch weer zwanger bent! Hoe gaat het nu? Heb je het inmiddels al aan je vriend vertelt? Ik hoop zo voor je dat het goed gaat en de hele mmm je bespaard blijft! @Milkyway7 Jij hebt inmiddels je termijnecho gehad? Was alles goed? En hoe voel je je? En jij @lavendelmeid? Hier gaat alles gelukkig goed. Na de termijnecho (bij 11 weken) durfde ik er eindelijk een beetje vertrouwen in te hebben. Bij 12 weken de nipt gedaan en heb twee volle weken op de uitslag moeten wachten. In die tijd nam de onzekerheid toch weer toe, maar gelukkig was de uitslag goed! Afgelopen vrijdag heb ik nog een extra echo laten maken bij de verloskundige om die toegenomen onzekerheid weg te kunnen nemen. De kleine lag er niet zo echo-geniek bij (de beentje lagen in de schaduw, dus hij/zij paste nooit volledig op het plaatje) maar gelukkig was alles goed en heeft hij/zij zelf naar mij gezwaaid. Inmiddels ben ik ruim 14 weken en ik heb het nu wereldkundig durven maken. Mijn buik begint nu ook te groeien, dus ik kon het niet heel veel langer verborgen houden. Ik hoop zo dat het jullie gegund is en dat ik binnenkort allemaal mooie onderschriften kan lezen!