De laatste 100 dagen van de zwangerschap! - deel 5

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Spectre, 14 nov 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    5 jan 2017
    1.035
    966
    113
    Wat een rare reactie! Ik begrijp dat je niet voor je gevoel kan weigeren maar vind het belachelijk!
     
    Krisjee vindt dit leuk.
  2. tulp123

    tulp123 Bekend lid

    7 feb 2013
    578
    281
    63
    Ik zou mij gewoon ziek melden, en dat je een afspraak wilt bij de bedrijfsarts, mogen ze niet weigeren, en als ze lastig doen zou ik er nog wat lichamelijke klachten overheen gooien, soms moet je helaas overdrijven om je doel te bereiken. Zelf gelukkig geen last van gehad.
    Stel je loopt het wel op, je kunt er goed doorheen komen maar je kan het ook Spaans benauwd krijgen. Wat zegt je leidinggevende dan ? Oeps sorry foute excuus, maar daar heb jij niks aan. Bedenk dat jij en je kindje nu het belangrijkste zijn.
     
    miniVosje en Krisjee vinden dit leuk.
  3. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Nou zeg wat een rare reactie!
    Begrijp dat je je niet serieus genomen voelt.
    Zou je eventueel de bedrijfsarts kunnen raadplegen ?
    Corona in de zwangerschap kunnen best veel gevolgen aan zitten. Ook vroeggeboorte kan door corona ontstaan dus zou echt voorzichtig zijn.
     
    Krisjee vindt dit leuk.
  4. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    Nou wat een rare en nare reactie zeg!
    Ik zou me idd ook ziek melden en contact openen nemen met de bedrijfsarts..
    uiteindelijk doen wat voor jou goed voelt, en dat je kiest voor de gezondheid van je kindje en jezelf, lijkt me meer als logisch..
    En een ieder die daar anders in staat prima..
     
    Krisjee vindt dit leuk.
  5. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    Dank je wel dames voor jullie lieve berichtjes!
    Ik moet eerlijk toegeven dat ik het erg lastig vind om mij ziek te melden, omdat de leidinggevende hiervan al op de hoogte is. En ze mijn ziekmelding niet serieus neemt, aangezien ik geen klachten heb van corona, of dat het op een ander ding wordt gegooid of een conflictsituatie. Iets waar helemaal niet op sta te wachten.
     
    Mimus vindt dit leuk.
  6. miniVosje

    miniVosje Fanatiek lid

    13 apr 2017
    2.538
    1.685
    113
    Wat een vervelend situatie op je werk. Ik snap dat je geen conflict situatie wilt veroorzaken. Maar vind het wel gek dat je gewoon moet doorwerken. Hier sinds vorige week van de groep (kdv) afgehaald omdat ze toch vanaf 28 weken zwangerschap geen zwangere op de groep willen hebben. Lijkt me dat het in de zorg nog wat strenger zou moeten zijn.
    Denk goed aan jezelf en neem eventueel contact op met de bedrijfsarts. Jouw gezondheid gaat nu voor.
     
    Mimus vindt dit leuk.
  7. haileybaby

    haileybaby Fanatiek lid

    8 jun 2012
    2.040
    2.220
    113
    Vrouw
    leidschendam
    Ik zou indd een gesprek met de bedrijfsarts willen hebben. Het is een moeilijke tijd voor werkgevers dat snappen we allemaal. Maar je kan niet met levens en leventjes spelen vind ik zelf. Tenminste zo een gevoel krijg ik van jouw verhaal. Lastige situatie succes en sterkte❤
     
  8. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    1 aug 2018
    3.691
    4.051
    113
    Vrouw
    @Krisjee wat jammer dat je zo in deze situatie dan beland en dat er dan niet echt een gesprek mogelijk is als ik dat zo hoor. Hopelijk kom je er uiteindelijk toch nog uit.
     
  9. caatje87

    caatje87 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.322
    1.472
    113
    NULL
    NULL
    Hallo dames, lees al een tijdje mee en ga toch mee schrijven. In verwachting van 3e kinde. Geslacht wordt een grote verrassing. Tot nu toe mag ik niet klagen. Vorige keren ruim over tijd gegaan dus daar reken ik nu ook op.

    Werk in de zorg, normaal gesproken binnen 1,5 meter afstand dus kan het niet laten om nu in te breken. @Krisjee de richtlijnen van rivm zijn zoals meerderen al zeggen niet werken binnen 1,5 meter. Kanttekening die ik zie is dat dit voor extramurale zorg geldt. Je kan proberen te onderhandelen over andere werkzaamheden. Dan hoef je niet vrij te zijn of je ziek te melden. Ik sta normaal gesproken in hospice (extramuraal georganiseerd) Doe nu vanaf 28ste week bijspringen in ander team in evaluaties zorgplannen en werk aan verbeterplannen voor mn eigen team. Heb dit wel vanaf december aangegeven aan m'n werkgever dat ik vervangende werkzaamheden wil en best mee wil denken. Misschien kan je zelf andere werkzaamheden bedenken waardoor je de werkgever een alternatief kan bieden. Arbeidstijdenwet heeft er ook al wat van gezegd.
    https://lci.rivm.nl/zwangerschap-werk-en-covid-19
     
    Kikkertjekwak, bluedrake en nijntje87 vinden dit leuk.
  10. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    Ik heb ook aangepast werk, doe geen persoonlijke verzorging meer, maar ben wel bij cliënten op de kamer. Waarbij ik dus ook geen 1.5 meter kan waarborgen.
    Ik werk als verzorgende, en ik mag helaas niet alle taken doen die mijn collega's doen. Zoals: artsenvisitie en zorgplannen aanpassen.
    Daarom doe ik nu ontbijtjes, medicatie, activiteiten en ondersteunen bij de maaltijd.
    Ik kan dus helaas niet op kantoor gaan zitten (ben ik ook geen typ voor)
    Maar afgelopen woensdag maakte ik mij enorm zorgen, ik had met die collega gewerkt en een cliënt waarbij ik dus op de kamer was geweest werd getest op corona. Ik wilde op dat moment niet naar het werk gaan, en dat heb ik ook niet gedaan. Mijn leidinggevende was het er totaal niet mee eens, maar ik durf en kan mezelf ook niet zo snel ziek te melden. Ik wil het leuk kunnen afsluiten, ook omdat ik na mijn verlof in een ander team kom vanwege verhuizing.
     
  11. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    5 jan 2017
    1.035
    966
    113
    Nog 1 uur en 9 minuten naar me uitgerekende datum. Voorteken gehad: 000. Op van de week 2 harde buiken na. Potverdrieeee
     
    bluedrake, miniVosje, Mimus en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    5 jan 2017
    1.035
    966
    113
    Wien doet er even een baby dansje (of waggel) voor me mee.

    Ben 't zat zat zat!
     
    RM1996, miniVosje, Mimus en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.493
    1.846
    113
    Ah balen @Kikkertjekwak dat er nog niks lijkt te gebeuren.
    Hoe was het bij je dochter? Kwam die rond de uitgerekende datum?

    Ik ga morgen mijn werk afsluiten en overdragen en dan stop ik. Het voelt, nu de knoop is doorgehakt, toch alsof er een last van me afvalt. Kan ik rustiger aan doen en hoef ik niet meer na 2 dagen werken de rest van de week bij te komen en op te laden voor de volgende 2 dagen werken.
     
    RM1996, bluedrake, miniVosje en 3 anderen vinden dit leuk.
  14. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    baby kom nouuu!
     
    miniVosje en Kikkertjekwak vinden dit leuk.
  15. nijntje87

    nijntje87 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.256
    1.178
    113
    Vrouw
    Noord Holland
    Jaa baby, lets go! :thumup:
    Hoe voel je je vandaag?
     
    Kikkertjekwak vindt dit leuk.
  16. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Kikkertjekwak vindt dit leuk.
  17. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    5 jan 2017
    1.035
    966
    113
    Moeeee! Hbe maar 2.5 uur geslapen. Gelukkig de rest van de week wel goed!

    Geen gerommel :D
     
  18. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    5 jan 2017
    1.035
    966
    113
    Zij kwam 2 dagen na het strippen, ik was toen 40 plus 3 dagen! Maar word pas woensdag gestript
     
    Mimus vindt dit leuk.
  19. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    1 aug 2018
    3.691
    4.051
    113
    Vrouw
    Ik zal wel voor je waggelen :roflmao::thumup:
     
    miniVosje en Kikkertjekwak vinden dit leuk.
  20. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    Vandaag waggel ik mee met een 33 weken dansje haha!
    Hoe gaat het @Kikkertjekwak?

    Hier enorm duizelig en licht in mijn hoofd weer, ben er wel klaar mee!
    Wil me goed voelen en dingen doen en aanpakken, zo frustrerend!
    Zo klaagmodus weer uit!
     
    Dubbeltje82 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina