Hsg en ervaringen

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door ano19, 24 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ano19

    ano19 Actief lid

    11 mei 2015
    222
    32
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Ik heb vandaag een hsg onderzoek gehad naar aanleiding van een operatie aan de eileiders. Het deed totaal geen pijn, voelde er helemaal niks van en gelukkig zijn ze beide doorgankelijk. Nu de vraag, wie is er bekend met een hsg en wat zijn de ervaringen voor erna ? Qua cyclus: ik zou dit weekend vruchtbaar moeten zijn. En qua zwanger worden de ervaringen ervan.


    Alvast bedankt voor de reacties.
     
    IsabelD vindt dit leuk.
  2. mimi87

    mimi87 Actief lid

    16 mrt 2011
    456
    281
    63
    Hi,

    Ik heb hem vorige maand voor de tweede keer gehad. Ik vond het nu prima te doen kwa pijn dan 10 jaar geleden. Toen ook nog niet met olie gedaan. Net voordat wij met iui zouden beginnen was ik spontaan zwanger in de laatste maand (wij moesten het een half jaar zelf proberen). Dit was met mijn ex.
    Ik zit nu in de tweede maand van de hsg. Ben benieuwd of het alsnog binnen een half jaar spontaan lukt. Inmiddels al wel een stuk ouder, maar de gyn zei dat ik alsnog wel een grote kans zou hebben dat het lukt. Inmiddels alweer 17 maanden bezig
     
  3. ano19

    ano19 Actief lid

    11 mei 2015
    222
    32
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL

    Ik zie nu reactie pas sorry!
    Ik hoop voor jullie dat het snel lukt en de hsg geholpen heeft.

    Hier hebben wij ook hoge kans maar zijn toch bang om verder in de mmm te komen door de sterilisatie.

    Wel is het uitzonderlijk dat na zn operatie beide eileiders te herstellen zijn en dan ook nog beide geopend zijn.
     
  4. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.224
    4.456
    113
    Vrouw
    Ik had hetzelfde, beide eileiders waren toegankelijk. Zelf had ik er wel last van, veel krampen gehad tijdens en erna. Wij werden 2 maanden na de hsg (icm scratch) op natuurlijke wijze zwanger, al is het natuurlijk moeilijk om te stellen of het zonder ook gelukt was.

    Ik duim dat het binnenkort raak is voor je!
     
  5. ano19

    ano19 Actief lid

    11 mei 2015
    222
    32
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL

    Dankjewel voor je reactie. Wat is een scratch ?

    Ja wij hopen het ook! We weten alleen helemaal niet hoe een cyclus verloopt na een refertilisatie tot nu toe elke maand het zelfde. 28 dagen cyclus. Maar bedoel de eisprong enzo of alles werkt als vanouds kan niemand ons vertellen. Eerder was ik altijd gelijk zwanger.
     
  6. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.224
    4.456
    113
    Vrouw
    Scratch is een behandeling waarbij ze een biopt nemen van het baarmoederslijmvlies. Dat wordt deels gebruikt voor verder onderzoek, maar lijkt ook een positieve invloed te hebben op een innesteling. Er werd daar een studie naar gedaan en daar mochten we aan mee doen.

    Van wat ik mij herinnerde had ik wat bruin bloedverlies na de hsg, maar verliep mijn eisprong normaal. Er was ook niet veel verschil in lengte van mijn cyclus (die wisselt meestal tussen de 25 en 30 dagen).
     
  7. ano19

    ano19 Actief lid

    11 mei 2015
    222
    32
    28
    Vrouw
    NULL
    NULL

    Ooh ja dat ken ik niet! Bij mij is verder alles goed. En hebben ze dat niet ingezet.

    Ik heb na de hsg ook wat bloedverlies gehad. Was 1 middagje echt heel weinig. Ik heb zaterdag/zondag me eisprong gehad en wij wachten nu of het gelukt is

    Mijn man heeft alleen leukemie gehad en wij weten nog niet welke schade dit heeft aangericht. Hij gaat zich ook laten onderzoeken voor de zekerheid.
     
  8. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    8 okt 2018
    3.224
    4.456
    113
    Vrouw
    Dan hoop ik dat de uitslagen van je man ook goed zijn en dat het snel raak is! Niks zo frustrerend als in het duister tasten en steeds weer op het wachtbankje plaats moeten nemen.
     
  9. khloe877

    khloe877 Fanatiek lid

    18 nov 2013
    1.455
    569
    113
    Vrouw
    NULL
    noord Holland
    Heey

    Ik heb ook een hsg onderzoek gehad

    Maar bij mij voegde het verder niks toe.
    Eileiders waar goed toegankelijk.
    Maar verder geen effect gemerkt
     

Deel Deze Pagina