@Masa0903 gefeliciteerd balen van je ontsteking maar hopelijk herstelt dat snel. Geniet er van met elkaar! En wat gaat het ineens hard met de babies! @schatje85 hoe was je echo? Hoop voor jullie dat alles goed was Oh zie net dat alles in orde was, heel fijn!
Ik ben gelukkig hersteld van Corona. Ik mag er niet aan denken om nu, na de keizersnede, zo hard te moeten hoesten . Op dit moment heb ik eigenlijk het meeste last van bilspieren die verrokken zijn door de weeën die ik gehad heb. Daardoor kan ik nauwelijks stappen op dit moment. En de keizersnede, ja dat is de gebruikelijke pijn denk ik. Voorlopig is dat heel goed uitkijken wat voor bewegingen ik maak en vooral hoe. Wat de borstvoeding betreft, die gaat eigenlijk wel goed. Ik heb nu wel flinke stuwing, dat herken ik heel hard van bij mijn zoontje. Maar mijn meisje drinkt super goed, dus dat zal wel snel beteren. Ik blijf ook zeker een aantal maanden vitaminen bijnemen, zodat het voor mijn lichaam goed te doen blijft. Maar wat een zalige baby heb ik weer. Ze is net als mijn zoontje zo stilletjes. Ik geniet daar zo hard van, dat is onvoorstelbaar. Ik ben super benieuwd hoe dat zal gaan als we morgen thuis komen
Superfijn meid! Dat zijn de berichten die we héél graag zien ❤️ Gelukkig! Nee dat kan ik me zo goed voorstellen. Hoesten, niesen, lachen na een keizersnede is echt een ding Maar wat vervelend dat je zo'n spierpijn hebt. Wel fijn dat de borstvoeding mooi op gang is Stuwing is altijd ff pittig, maar je baby kan nu mooi goed afstellen! Hopelijk gaat het als jullie zo thuis zijn nog net zo fijn. Hoe laat mogen jullie naar huis?
Van harte gefeliciteerd ❤️ en wat leuk, dezelfde datum als onze zoon En ook een keizersnede. Mijn herstel gaat gelukkig een heel stuk beter, ik moet vooral proberen niet teveel te doen. Veel moeite met dat ik m'n dochtertje van 11 kilo niet mag tillen (ja, dat wist ik van te voren, maar is wel lastiger dan ik dacht) Verder ben ik alweer lekker aan het rondlopen, probeer al wat huishoudelijke taken te doen. Hopelijk gaat het met jouw herstel straks ook veel beter!
Ooooh gefeliciteerd! Geweldig, wat een geluk! Werd het uiteindelijk nu een geplande of ongeplande keizersnee?
We zijn om 14u uit het ziekenhuis vertrokken. Ons meisje heeft heel de rit naar huis heerlijk geslapen en ook nu ligt ze lekker te ronken. Mijn zoontje zijn ogen fonkelden toen hij zijn zusje voor het eerst zag en we hebben uiteraard ook super veel geknuffeld. Mijn gezinnetje, ik ben daar zo ongelooflijk trots op. Ik heb daar geen woorden voor.
De keizersnede was eigenlijk voorzien voor woensdag, maar ik had dinsdag zulke heftige weeën. Het was spijtig genoeg net geen natuurlijke bevalling. Had ik een uurtje later in het ziekenhuis aangekomen, dan zou er geen keizersnede meer nodig geweest zijn.
Fijn dat je herstel nu al een stuk beter gaat. Ik heb het ook heel moeilijk met het feit dat ik mijn zoontje niet kan tillen. En ook met het feit dat ik nog helemaal niks kan doen want dan trekt die wonde zo afschuwelijk hard. Ik heb 10x liever weeën dan die wonde die begint te trekken omdat ik een foute beweging maak. Maandag mogen de draadjes eruit, dus ik hoop heel erg dat het daarna al wat beter gaat.
Moet zeggen dat ik het eigenlijk, ondanks toch je ks, wel prachtig vind dat je meisje nu wel zelf haar geboortedatum heeft uitgekozen!! Mooi hoor <3 Geniet van je gezinnetje, zelf kan ik ook echt niet wachten! Maar alles is hier nog steeds rustig...
Toen bij mijn 1e bevalling de hechtingen van onderen doorgeknipt konden worden na een dag of 5 was dat zo'n opluchting! Het is natuurlijk niet hetzelfde, maar ik hoop voor je dat jouw buikwond dan morgen ook minder zal trekken x
Ooh wat kan dat verschillen dan, bij mij hoeft er geen hechting uitgehaald, vorige keer ook niet. Is allemaal met oplosbaar materiaal gehecht. Ik heb inderdaad ook een trekkend gevoel, voornamelijk bij een te snelle beweging, maar ook dat is wel al een heel stuk minder geworden. Lastig he, zo met nog een ander kind erbij, hopelijk herstellen we allemaal snel weer!
(ter info, even los van het type wond: oplosbaar hechtdraad lost niet bij iedereen even goed en vlot op - bij mij bijv niet...)