Snap ik hoor dat ze allemaal lievelings zijn maar wel bijzonder toch wat je zegt zo een versmeltende schakel. Leuk dat dat kan ook bijzonder voor haar en jouw stiefkindjes!
Met recht! Zou eeuwig zonde zijn als er geen Loïsjes, Floortjes, Zora’tjes, ...... geboren zouden worden. Maar ík ben gewoon zo’n rare. De letter ‘b’ vind ik er ook zo eentje. Vooral als hoofdletter (als initiaal dus).
Dat heb ik dan weer met de i. Want in hoofdletter lijkt het net een l (el) en dat vind ik soms best ingewikkeld Zo staat er bij Ilaya geen el-el-aa-ja maar ie-laa-ja, maar bij lloyd dan weer geen ie-lojd, maar dus wEl 2x die 'el' (die je dan weliswaar maar 1x uitspreekt, maar dat is een ander verhaal ) En de y als hoofdletter vind ik ook niet echt mooi en als letter elders in de naam alleen als het sierlijk wordt geschreven (zo sierlijk als de onderkant van deze y vind ik dus wel mooi, dat ronde, maar zo hoekig als de bovenkant van deze y vind ik weer ontzettend lelijk) We wijken wel lekker af zo
De B vind ik ook niks. En de J ook niet, hoewel ik wel een aantal namen met de J mooi vind, zou ik ze nooit kiezen ( hoeft ook niet meer )
Hamza & Azad Âsiye & Safiye Hamza & Âsiye Jongensnamen niet helemaal zeker maar Meisjes zou ik zeker weten deze willen. Maar er komen geen kindjes Meer bij hier Vind het wel heel jammer “Âsiye” nooit te kunnen geven. Heb spijt deze niet aan onze derde gegeven te hebben.
Mooie namen! Ook de combinaties. Mijn lijstje: Charlotte & Isabella Tristan & Matthijs Tristan & Charlotte
Jule en Félou (mm) Morris en Benja (jj) En een combinatie van deze namen voor een mj tweeling, maar ik kan niet kiezen haha