Uitgerekend 1 t/m 15 juli 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Carolinec87, 24 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Hebben jullie eventueel nog goede tips voor leuke sites met geboortekaartjes?
     
  2. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    @xDaantje Poeh wat heftig zeg!! Moet je tot de groeiecho in het ziekenhuis blijven? Sterkte!
     
  3. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    30 apr 2020
    430
    310
    63
    Vrouw
    @xDaantje wat heftig zeg! Hopelijk blijft de kleine nog eventjes zitten en komt hij nog wat bij in gewicht!

    @flowertje36 ik heb zelf een kaartje van Made For Moments
     
  4. xDaantje

    xDaantje Bekend lid

    12 sep 2017
    692
    677
    93
    Vrouw
    Oh had ik dat er niet bij gezegd, ik moet in het ziekenhuis blijven tot de bevalling... Daar gaat de high tea die (vandaag) voor mij geregeld was, de bevallingsworkshop, de zwangersschapsshoot en het 3D beeldje van mijn buik...:cry: en het algehele genieten van de laatste weken dat ik zwanger ben. Natuurlijk allemaal niet zo belangrijk, maar het is wel zo jammer.

    Ons kaartje komt van Kaartje2go.
     
  5. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    Ach nee, dat is wel erg lang!
    Misschien kun je zo'n gips afdruk van je buik maken daar? Het is geen fotoshoot, maar misschien beter dan niks.
     
  6. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Dat is dan wel echt even balen als alles in het water valt.
     
  7. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    @xDaantje
    Hopelijk blijft de kleine nog even zitten. Wel erg vervelend dat je tot je bevalling in het ziekenhuis moet blijven.

    @flowertje36
    Wij hebben ons kaartje van hippe geboortekaartjes.
     
  8. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    10 aug 2009
    4.227
    300
    83
    Vrouw
    uitvaartondernemer
    België
    @xDaantje ow niet zo fijn. Hopelijk is mini toch een beetje gegroeid en kan hij nog even bij mama blijven. Hopelijk wordt de zwangerschapsvergiftiging niet erger. Ik ga heel hard duimen
     
  9. River87

    River87 Fanatiek lid

    28 nov 2016
    1.325
    1.064
    113
    @xDaantje o joh wat heftig, vreselijk dat je dan idd daar moet blijven en je kindje niet gewoon in de dagelijkse dingen kan zien :(
    Hopelijk kan het nog lang genoeg gerekt worden.

    Hier spelen de hormonen weer lekker op... heb een erg kort lontje naar onze steeds eigewijzere peuter toe heb normaal engelen geduld maar ieder dingetje is nu een strijd en ben dan ook gelijk geïrriteerd en boos.. en omdat ik mezelf niet herken en me rot voel moet ik dan weer huilen..
    Vandaag gingen we naar een baby winkel moest daar van de lockdown nog wat ruilen zijn halverwege en besef me dat ik het pakketje niet mee heb.. huilen.. mn man o joh ik heb er toch ook niet aangedacht.. Ja maar we gaan speciaal erheen om het pakketje terug te brengen en dan vergeet ik m... echt top die hormonen :(

    Wij hebben een geboorte kaartje via Corton bird
    Vorige keer bij uilenestje vandaan.
    Ik zocht veel op #geboortekaartje op Instagram
    Als ik dan wat leuks zag kijken waar t dan vandaan kwam en of ze nog meer naar onze smaak hadden
     
  10. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.494
    1.847
    113
    Heftig @xDaantje. Hopelijk heeft jullie kleine mannetje een groeispurt en blijft de zwangerschapsvergiftiging stabiel. Heel erg balen dat je zolang in het ziekenhuis moet blijven en dat alle dingen niet door kunnen gaan. Sterkte joh! Heb je thuis wel al een beetje alles klaar voor de baby? En bezoek is misschien ook minimaal ivm de corona maatregelen?

    Ik ben ook nog bezig om een geboortekaartje uit te zoeken. Ik schrik echt van de prijzen trouwens. Je zit zo rond de 2€ voor een kaartje. En dan nog postzegels. Duur gedoe allemaal.

    Ik had gisteravond zo'n last van buikpijn. Het leken gewoon wel weeën. Ik weet niet zo goed wat het was. Of mijn darmen nu gewoon overstuur zijn of voorweeën of indaling. Het is nog niet helemaal rustig, maar niet zo erg als gisteren meer. Maar ik krijg hier wel nesteldrang van. Alles moet af. Het liefste NU.
     
  11. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @River87 oh die hormonen! Vreselijk ik jank ook om alles.
    Als mijn man mij maat uitslapen en vraagt daarna of ik lekker heb geslapen nou janken!!

    @wiedeltje even wat rustiger aan doen misschien?
    Hier veel harde buiken met dingen doen, maar gelukkig niet pijnlijk alleen vervelend gevoel.
    Ik schik ook echt van die prijzen!
    Kan ook nog niet iets vinden waarvan ik zeg dit word het.
     
  12. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    30 apr 2020
    430
    310
    63
    Vrouw
    Hoe kijken jullie trouwens tegen de bevalling aan? Tot een paar weken geleden had ik er bijna zin in, maar ik vind het nu toch wel heel erg spannend/eng. En willen jullie eventueel iets van pijnbestrijding?
     
  13. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    Eerlijk gezegd zie ik er heel erg tegenop. Ik ben bang dat ik van voor en achteren uitscheur of dat ik de baby er niet uitkrijg. Ik zie ook op tegen de pijn, ik weet niet wat ik kan verwachten dit is mijn eerste.
    Ik heb het met mijn verloskundige gehad over pijnbestrijding, en zou eigenlijk wel een ruggenprik willen. Merkte wel dat de verloskundige daar een beetje terughoudend over was, want als ik daar voor zou kiezen kan zij mijn bevalling niet meer doen. Aan de ene kant snap ik dat de verloskundige de bevalling wil doen, ook omdat ze mij de hele zwangerschap heeft begeleid, maar aan de ene kant vind ik het egoïstisch omdat ik er gewoon recht op heb.
    Ik probeer het zo positief te bekijken. Maar toch ben ik best bang en zie ik er tegen op
     
  14. Slowly

    Slowly Fanatiek lid

    1 mei 2020
    1.125
    734
    113
    Vrouw
    Ik zie er klein beetje tegen op aangezien het met de eerste niet helemaal vlekkeloos ging. Ik ga niet voor medicatie. Als ik dat doe moet ik zeker in het ziekenhuis blijven terwijl ik zo snel mogelijk naar huis wil indien mogelijk natuurlijk. Vorige keer moest ik blijven ivm fluxus.
     
  15. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @Carolinec87 ik begin het nu ook wel wat spannender te vinden hoor. Zelf ben ik wel van de pijnmedicatie en dan het pompje. Bij allebei de bevallingen gehad en daarna gewoon lekker met 2/3 uurtjes thuis.

    @Krisjee ik denk niet zozeer dat het is dat ze de bevalling niet kan doen, maar ook wel stukje financiële kwestie is. Zij krijgen natuurlijk anders het grote bedrag voor de bevalling.
     
  16. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    19 feb 2013
    720
    1.246
    93
    NULL
    NULL
    Precies, dat is het ook. Het is de financiële kwestie. Daarom dat ik het ook egoïstisch vind, maar het ook deels kan begrijpen vanuit een verloskundige
     
  17. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.494
    1.847
    113
    Ik zie absoluut niet tegen de bevalling op. Ja, het gaat pijn doen. Nee, ik vind dat helemaal niet leuk. En waarschijnlijk denk of zeg ik ook op een gegeven moment dat ik het niet meer trek, maar meestal is het dan al bijna klaar.
    Wel vind ik het spannend hoe het zal gaan. Of de baby er weer blauw uit komt, of de baby weer blijft hangen met het schoudertje, of de baby voor de 41 weken geboren zal worden (ik wil niet langer over tijd gaan) en of het bloedverlies een beetje binnen de perken blijft. Maar dat zijn dingen waar ik toch niks aan kan doen, dus kan ik het maar beter bespreken en loslaten.
    Thuis heb ik geen pijnstilling nodig. Ik weet dat ik mezelf dan wel in een modus kan brengen dat de pijn te doen is. (lees, dat ik dan genoeg endorfine aanmaak)
    Maar, als ik om de een of andere reden naar het ziekenhuis moet, en me niet kan ontspannen, dan ga ik me absoluut niet kwellen en grijp ik gerust naar pijnstilling. Welke zie ik dan wel weer.

    Hoe gaat het met je @Melanieex?

    En met jou @xDaantje?
     
  18. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    Ik krijg Maandag te horen of de placenta ver genoeg omhoog is gegroeid, en of ik dus wel of niet gewoon mag bevallen.
    Ik zie er nu heel erg naar uit. Geen spanning over de pijn. Na de keizersnede had ik zovee pijn, dat mocht ik natuurlijk bevallen, ik maar al te graag een dagje pijn heb. Zeker nu ook met de zomer. Ik wil op pad, en niet thuis zitten. We gaan het meemaken.

    De hormonen. Ai! Verschrikkelijk! Ik ben of chagerijnig omdat het huis een puinhoop is, of ik huil omdat iets mis gaat, of ik dut
     
  19. Charls

    Charls Actief lid

    26 aug 2020
    216
    351
    63
    Vrouw
    Ik ben ook wel bang voor de bevalling. Voor mij ook de eerste dus geen idee wat ik kan verwachten. Ook las ik net een verhaal dat iemand de hele zwangerschap dacht dat ze een meisje kreeg en het toch opeens bij de bevalling een jongen was. Nou daar schrok ik een beetje van want het kamertje is toch echt roze! Haha naja ik zal dan net zo gelukkig zijn maar wel even moeten schakelen. Achja we zien het allemaal wel. Zijn jullie kamertjes af? Pijnbestrijding geen idee, ik ga sowieso naar het ziekenhuis mits daar tijd voor is, dus dan zie ik dan wel wat mogelijk is... staan jullie vlucht tassen al klaar? :roflmao:
     
  20. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    17 jul 2020
    241
    420
    63
    Vrouw
    De vluchttas is alles behalve klaar. Steeds het plan gehad die klaar te maken, maar komt er maar niet van. Misschie vandaag maar op de lijst zetten.
    Wij doen geen babykamer. Baby slaapt bij ons in bed.
     

Deel Deze Pagina