Ja die twee lange wachtweken zijn echt killing. Je bent er zo bewust van dat er eventueel iets in je lichaam kan gaan gebeuren en dat maakt het super spannend. Dank je wel! Jij ook nog succes eventjes xxx
Hopen op ook een goede afloop voor mij! Nog eventjes geduld en dan weten we het inderdaad. Ik hou jullie sowieso op de hoogte! Super fijn deze pagina! haha. Fijn dat je je goed voelt en dat emotionele lekker van genieten haha, laat het er af en toe maar lekker uitkomen haha.
Ik krijg dinsdag de iui, whoopwhoop! 1 hele mooie grote van 20mm en 1 van 15mm en een beetje. Zat nog een 3e, maar die was gelukkig te klein om mee te gaan doen. En een mooi baarmoederslijmvlies van nu 8,1mm. Het enige wat apart is dat de 2 grootste aan de rechterkant zitten en de kleine links. Dus nu maar hopen dat de zwemmers allemaal rechtsaf gaan slaanvanavond de Ovitrelle erin en dan gelukkig even klaar met spuiten.
Dank je! Ja spannend hoor. Hoe ging echocontrole? Dank je. Ja echt wel spannend. Voor jou nu ook spannend. Succes! Oh ja op het wachtbankje is ook spannend. Ook veel succes voor jou!
Even een weekje weggeweest en lees nu wel hele goede berichten! @Happyhope en @FleurAnna Gefeliciteerd!! Wat een supermooie testen. Zo spannend! Hier helaas al een dikke week op zoek naar ei, maar er lijkt helemaal niks te gebeuren. Normaal voel ik ook wel aardig wanneer de eisprong eraan zit te komen, maar nu ook niks. Dus vrees een ronde zonder ei deze keer. Over 2 weken evaluatie met de gyn, dan maar even overleggen. IUI zonder ei gaat hem niet worden natuurlijk.
Dankjewel! Hé wat balen dat er geen eisprong te vinden is! Hopelijk dat die toch nog onverwachts komt...
Een paar dagen niet geweest en een hoop bij te lezen zie ik! @Happyhope wauw! Het is gelukt! Van harte gefeliciteerd! @Milena92 Ik heb 4 rietjes besteld. Ik kreeg het advies 3 á 4 te doen. Zit nu midden in de eerste poging. Het is een gok, maar ik hoop dat het binnen die 4 keer lukt.. @FleurAnna met 40 heb je ook echt nog kansen. Die testen van jou zien er goed uit! Alvast voorzichtig gefeliciteerd @Narcisje wat jammer zeg, hopelijk kan de gyn je verder helpen. @Kamerplantje wat spannend zeg. Die laatste dagen gaan veel te langzaam voorbij he. Maar die testen zien er goed uit hoor, ik duim met je mee! @GoldieLocks wat fijn, weer een stipje aan de horizon! @Enigma he wat jammer zeg. Duimen dat die toch nog tevoorschijn komt. Morgen zit mijn eerste wachtweek erop. Ik voel aan de ene kant helemaal niks, en aan de andere kant vind ik elk steekje in mijn buik of borsten verdacht. Wat kun je jezelf dan gek maken he, ik let op alles! De komende week ben ik weer veel aan het werk, heb ik afleiding en vliegen de dagen voorbij
Spannend hè @SweetBlossom die eerste paar pogingen voelde ik ook vanalles. En de keer dat ik zwanger bleek te zijn dacht ik dat het game over was omdat ik het gevoel had ongesteld te moeten worden Ik had ook 4 rietjes besteld de eerste keer. Zou daarna ook evaluatie hebben en eventueel een andere donor uitzoeken, dus veel meer wilde ik ook niet bestellen/reserveren.
Dankjewel @SweetBlossom ! Zijn er heel blij mee!! Hopelijk voor jou ook heel snel raak, het liefst deze ronde natuurlijk al !
hoop voor je dat het raak is! Fijn dat jouw eerst week al voorbij is, ik moet morgen nog 9 dagen... vind het wel echt heel lastig poeh. Ene moment denk ik er amper aan en andere moment denk ik er heel veel aan.
Hij beschreef vanochtend een beetje wat je voelde en dat kwam best overeen met mijn kwaaltjes, maar had je dat ook al 5 dagen na iui? Het is voor mij nu pas 5 dagen na iui namelijk. Steeds denk ik : kan ik wel wat voelen nu?
Jaa! Had ik toen al! Eigenlijk direct na de IUI aanhoudende ovulatiepijn en na een paar dagen ging die pijn naar mijn baarmoeder. Echt pijn kan ik t trouwens niet noemen hoor, meer een gek gevoel... Ik moet wel zeggen dat ik getemperatuurd had en dus kan zien wanneer waarschijnlijk de innesteling is geweest en dat was of op 6 of op 8 DPO. Maar daarvoor en daarna dus toch wel die aanhoudende “pijn”
oke! Thanks voor je bericht. Nee het doet idd geen pijn, maar het is wel af en toe aanwezig e het valt dan op. Alsof er iets steeds uitrekt ofzo een soort elastiek ofzo... en het is ook niet de hele tijd, maar vooral als ik bijvoorbeeld zit. Had vandaag een verjaardag van mijn neefje en heb best veel gezeten en dan voel ik het wel. gewoon een lichte kramp is het. Lichtelijke steken ofzo. Is bij mij eigenlijk ook nog niet weg gegaan. Hoop echt dat het iets goeds betekend.
@Enigma , dank je. Ja spannend hoor. Oh wat vervelend dat eisprong niet te vinden is. Is dat de 1e keer? @SweetBlossom , dank je. Hihi 40, ja gelukkig idd wel kansen. Heel begrijpelijk dat je op alles gaat letten. @xmarijkex, ik heb even in mijn agenda gekeken. Dag 5 na iui had ik erg buikpijn. Dag 7 steekjes.
Wat goed dat je dat hebt bijgehouden in je agenda!! Thanks!! De afgelopen keren had ik vooral 1 a 2 dagen na iui last van buikpijn, door de iui, maar dat had ik deze keer niet en begon juist bij dag 4 en 5 vooral in de ochtend en avond... en jij hebt ook een innestelings bloeding gehad toch? Wanneer kreeg je die?
Oké! Thanks! En tussen dag 5 en dag 9 geen buikpijn meer gehad?? Hele lage buikpijn is het bij mij hoor meer bij de baarmoeder