@Lievekleine88 @Fraser @Tuttebelleke veel sterkte, pittige tijden! Hopelijk kunnen jullie ook nog wat genieten van jullie kleintjes
Ben ook wel even benieuwd hoe vaak de borstvoeding gevende moeders momenteel voeden en of ze al nagedacht hebben over hoeveel ze mee zouden moeten geven per voeding voor de opvang! Ik heb de formule gebruikt van la lecheleague, maar ben zeer benieuwd hoe het gaat uitpakken! L weegt 5 kilo × 150 ml (of 140) = 750ml per dag. Hij drinkt nog ongeveer 8 a 9 keer per dag, dus rond de 85 ml per voeding.
Hier gaat het verder prima! Kleine groeit goed, wel voorkeurshouding dus zijn nu veel aan het oefenen met naar links kijken en meer tummy time. Voor het laatste wil ik een leuke speelmat kopen, zodat hij ook wat leuks te doen heeft (niet dat hij nu überhaupt besef heeft van zijn handjes haha!). Heb nu deze gespot van little dutch (bijgevoegd aan dit bericht) L komt minstens 2 keer per nacht, maar aangezien hij nog steeds bij mij slaapt gaat het voeden wel vlot. Enige nare zijn de krampjes, die lijken zeker nog niet af te nemen. Hij poept ook maar eens per 2 a 3 dagen en dan is het ook een lekkere flats . Gelukkig stinkt het nu nog niet echt! 28e juni moet ik weer voor het eerst werken, jullie? Wel na 3 weken (wat eigenlijk 1.5 is ivm einde schooljaar) weer 5 weken vakantie .
Ik moet 22 juni weer beginnen. Wel weer zin in ook! Bry komt de laatste paar nachten eigenlijk niet.. Ja vanmorgen om 0500 maar toen had hij 2130 zijn laatste fles gehad
Jaa leuk kleed! Had ik ook op het oog maar vind m te duur. Ons meisje zit al lekker scheel naar haar handje te kijken wat een rare ontdekking moet dat zijn haha, zo grappig om te zien
Ahh ik heb dit bericht helemaal gemist (sorry!!) wat klote!! Niet onzeker zijn, alle babies zijn anders.. ik hoop dat ze je kunnen helpen en ontdekken wat eraan scheelt.. ♥️ veel sterkte
Vinden jullie baby’s tummy time leuk? Hier niet bepaald of hij ligt maar wat en doet niks met hoofdje optillen ect
Haha nee niet leuk, ze tikt wel haar hoofd enz maar heeft er geen zin in. Ik ga er dan maar even bij liggen meestal
ik snapte het haha! Heb een draagzak besteld en is binnen, zodra h wakker is en heeft gedronken ff testen
@Lievekleine88 wat de andere zeggen! Ik snap ook dat je onzeker wordt van die super slapende babies hier, maar dat kindjes nu doorslapen komt vaker niet voor dan wel! Ik heb bij mijn andere zoontje ook tot 1 jaar nachtvoedingen gehad, en ook nu voed ik regelmatig! Het huilen overdag is wel heel vervelend! Hopelijk vindt je snel iets om dit te verzachten. Liefs en sterkte!
Hier lijkt hij het niet heel erg te vinden, maar wel nog zwaar! Ga denk ik een opgerold dekentje onder zijn oksels leggen zodat het iets makkelijker is om op zijn ellebogen te steunen (was een tip van cb).
Hier vind hij het wel lekker op zijn buik houd ook goed zijn hoofd omhoog en kijkt dan wijs in het rond. Nu scheelt het misschien ook dat hij een buikslaper is
He meiden! Even een paar daagjes alleen mee gelezen... Druk weekje gehad. Dinsdag CB met F. alles goed! 53 cm en 3755 gram. Mag flessen van 120 cc geven en kijken wat ze drinkt. Ook hoef ik haar ‘s nachts niet meer wakker te maken. Ben er achter gekomen dat ze om 23.00 uur bijna niet wakker te krijgen is waardoor ze dus heel weinig drinkt. Heb haar een nachtje laten liggen, kijken wat ze deed. Toen kwam ze om 4.00 uur. Ze kan het wel alleen de verkeerde tijden haha. Gister geprobeerd de fles van 19.00 uur 90 cc te geven en dan om 23.00 uur 150 cc. Maar weer bijna niet wakker te krijgen dus ze dronk 90 cc. Daarna heeft ze geslapen tot 5.30 uur!! Superknap! Bied nu gewoon iedere keer 120 cc aan en kijk wel wat ze ‘s nachts doet. vrijdag moest S. naar het cb. Maar man moest onverwacht naar kantoor. Dus had geen auto en onverwacht alleen met 2 kids. Voor het eerst! Cb is bij ons net verhuisd naar naastgelegen dorp. Gelukkig kon schoonmoeder op F. passen en ik op de fiets met S. naar cb. Een hoop gehaast en gestress de ochtend maar de rest van de dag ging top! F. sliep heerlijk in haar bedje en S. speelde heel lief. Alles goed bij cb. F. had haar eerste sprongetje dus heeft 2 dagen alleen maar bij ons willen zijn. Slapen ging top op ons maar zodra je er weg legde was het huilen. Arm ding! tummy time vind ze niet zo. Vanmiddag bleef ze maar gewoon zo liggen. Vaak laat ze even weten dat ze het niet leuk vindt door te huilen. Goede tip van die opgerolde deken! Ga ik proberen. S. was buikslaper en keek idd altijd lekker rond tijdens tummy time.
@Aagje90 fijn dat het goed gaat met beide kids! Ik vind het ook echt niet gek dat zoveel kindjes tummy time niet leuk vinden, het kost super veel kracht en je kan eigenlijk nog niks haha!
Hahahah Hier sprong 2 drama met slapen vind niet erg als hij korter slaapt. Maar huilen mopperen en niet slapen vind ik minder leuk. Zei zaterdag nog tegen man H heeft niet veel last van slapen in de nacht met sprong (overdag wel al...) nouu die nacht gelijk drama hahaha! Volgende week vrijdag krijgt hij zijn eerste prikjes en volgende week echo van zijn heupjes ben benieuwd.