Allemaal van die net niet shows. Ik wist niet eens wie ze was, tot die Kleine haar voorstelde aan het grote publiek.
Geen idee of ze momenteel ook wat presenteert ik kijk zulk soort programma's niet weet dat ze just tattoo of us heeft gepresenteerd en haar eigen reality serie had, wat ook weer gestopt is blijkbaar. Maar zijn zoveel van die celebrities waarbij ik denk; wat t f doe je voor je geld als je eenmaal bekend bent in dat wereldje zal je echt niet ineens rond moeten gaan komen van een jan- met-de-pet inkomen. Denk ik dan. Het gaat allemaal veel te makkelijk. Kijk naar al die rappertjes. Je hoeft niet eens goed te kunnen zingen, kan allemaal auto tune onder en je bent binnen
Oh nee helemaal niet normaal, dat is juist wat ik zeg. Ik wil alleen maar uitleggen waarom ze mogelijk toch wel in deze situatie blijft, hoe naar deze ook is. Omdat het voor haar veilig is, want dit is wat ze heeft en als ze deze bubbel verlaat kan dat heel onveilig voelen. Want ze verliest dan ‘ook’ mogelijk heel veel. Ook al is dat dus voor buitenstaanders totaal onlogisch. Buiten de realiteit dus.
Ik verbaas me een beetje over dat ze zo afhankelijk zou zijn. Ze heeft toch een eigen realityserie, daar krijgt ze geheid voor betaald. Dat zet ze dan toch niet allemaal op zijn bankrekening?
Ik ken haar amper, dus keek even op haar insta account. Wat mij vooral in de vlugheid opviel is dat haar vriend helemaal niet, of bijna niet, voorkomt daar?
Dat snap ik ergens wel. Ik zou denk ik ook niet willen dat de vader van mijn kinderen in een buitenlandse gevangenis beland.
Ik vind die vergelijking tussen Bilan en Lil kleine echt slecht hoor. Ik weet zeker als Lil Kleine dit live op insta had gedaan en bewijzen dus openbaar rond gingen dat ze exact hetzelfde hadden gehandeld.
Dat zijn toch geen bedragen om de rest van je leven op te kunnen teren? Het levert vaak geen drol op en is een beetje een ego streling ( zie het leven van Samantha/ Barbie) Er is geen continuïteit of basis, zonder deze partner ( met veel schandalen) is een reality serie niet echt interessant.
Geen zorgen maken om het kindje hoor. Die kreeg een Rolex voor zijn eerste verjaardag, dat komt wel goed dus. Sarcasme uit* Zij heeft hulp nodig om betere keuzes te maken. Beter voor haarzelf en haar kind. Heel typisch hoe ze omgaat met de situatie. Ze is gevangen tussen hart en hoofd. Daarbij speelt liefde, angst en hoop. Ik hoop dat ze goede mensen om zich heen heeft die haar sterken. Hij zou een paar jaar het leger in moeten om wat discipline en zelfbeheersing te kweken. Snotjong.
Ik kan geen oordeel geven over de situatie, maar zag net een filmpje dat hij alweer op het strand van Ibiza aanwezig is... ik hoop voor haar dat alles goed komt.
Het is heel moeilijk om uit een relatie te stappen waarbij lichamelijke en wellicht ook geestelijke mishandeling zich afspelen. Ik hoop dat ze tzt in ziet dat dit geen gezonde relatie is en ze durft weg te gaan en daarna de juiste hulp krijgt.
Nogmaals, ik ken ze amper. Maar ik merk wel dat velen van jullie het ‘opnemen’ voor haar. Mishandeling is natuurlijk nooit goed te keuren, maar wie zegt dat zij niets gedaan heeft? Is hij uitgedaagd? Is zij begonnen? En ja, zij heeft nu schijnbaar verwondingen, maar we kennen het verhaal niet wat er precies is gebeurd natuurlijk.
Maar de rest van je leven? Mens is jonger dan ik, dus ze kan heus nog wel wat uitvoeren. Maar een beetje geld om mee te starten en boodschappen mee te doen zou ze zeker wel over moeten hebben gehouden aan zo'n serie.
Al is ze begonnen dan nog is hij te ver gegaan. Een vrouw slaan met een drank fles? Nee dat valt niet goed te praten. Stel dat ze begonnen is, als eerste heeft geslagen, dan snap ik dat je als man terug slaat (kun je als vrouw een man slaan moet je ook kunnen incasseren) maar dan nog loop je daarna weg!! Hij is echt te ver gegaan
Geen idee of hij met een drankfles heeft geslagen? Volgens mij gaan er veel verhalen de ronde en de één schrijft dit en de ander dat. Hier lees ik dat ze aangifte moet gaan doen, op het nieuws lees ik dat ze dat heeft gedaan. Maar wat er werkelijk is gebeurd weet niemand hier natuurlijk.
snap wat je zegt en dat denk ik inderdaad ook.. Maar die kleine geeft wel een hoop ellende af hoor.. hij wordt erg vaak met eea in verband gebracht, dus een statement maken zou op zijn plaats zijn.. Ze hoeven hem niet te ontslaan, maar ze kunnen wel iets meer doen dan helemaal geen reactie geven..
dat zou ik ook niet doen.. of hij moet mijn kinderen iets aandoen.. maar ben daar niet bang voor hoor! maar als ik dan op boulevard een filmpje voorbij zie komen waarop hij lekker aan het chillen is op het strand met zijn “matties” en daarna lachend aan het facetimen is dan vraag ik me toch af of er überhaupt een boodschap is aangekomen bij hem.. Hij denkt toch dat hij onaantastbaar is ofzo...