Onze kater heet Coco en onze poes heet Luna. Luna is vorige week ingeslapen.. ze is 16 jaar geworden ♡ Coco is een zwarte kortharige kat. Beiden komen uit hetzelfde nest, zo grappig dat ze zo verschillend zijn. View attachment 690318
Poes en Piet. Eigenlijk heten ze heel anders, maar sinds zoon kan praten heten ze Poes en Piet en hebben wij het inmiddels ook over genomen. Ach, houdt hun leven na 13 jaar ook nog spannend, ineens een andere naam.
Wat een knapperd! Draak was hier de naam waar m'n man toen mee aankwam. De onze (zwarte ex-kater) hebben we uiteindelijk Spook genoemd
Spook . Dat is ook een leuke naam. Draakje had mijn dochter bedacht. Ze had een hamster die het Joris en ze is groot Efteling fan. Het werd dus Joris en de draak Onze draak is een katertje uit een probleem nestje. Moeder wilde hem niet maar ook mensen die kwamen kijken wilde hem niet . Met 6 WK kwam hij bij ons met flinke oog en huid problemen. Hij krijgt nu standaard oog druppels en dure pipetten want bleek zware vlooien allergie te hebben. 1 vlooi en ligt helemaal open. Het is kwa karakter wel echt een draak en heeft uiteindelijk Joris vermoord. hij was in de kooi geklommen en weten nu nog niet hoe . Hij is beste vrienden met onze hond Luna . Best Friends. Ondanks dat ik geen kattenmens ben ben ik toch van dit beestje gaan houden.