Dag allemaal, Ik zou hier ook graag mee willen schrijven/delen. Wij zijn zwanger van de 5e ronde IUI. We hebben 21 juni de inwendige echo staan. Erg spannend allemaal. Volgens de app ben ik nu 5weken en 5 dagen zwanger en ben ik 3februari uitgerekend…ik ben zo aan het aftellen naar de 21e. Ik had een vraag. Doen jullie mee aan moeders voor moeders? Zo ja,hoe gaat dat? Zo nee, waarom niet? hoor het graag! lieve groet, waterman123
Welkom, en gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik ga wel meedoen met moeders voor moeders, omdat ik het belangrijk vind, en dit het minste is wat ik kan doen. Ik wacht alleen wel met aanmelden totdat ik 6 weken zwanger ben.
Ik twijfel over moeders voor moeders. Bij mijn 1e zwangerschap nooit bij stilgestaan, maar ik weet niet goed wat ik me erbij voor moet stellen.
Hoi, Mag ik ook meekletsen? Ik had een paar dagen geleden al een positieve test, maar het begint nu pas een beetje ergens op te lijken qua streepje.. dus gooi ik mn uitgerekende datum voor nu op 14 februari, alsof ik nu mijn nod heb.
Leuk je hier te zien! Het is allemaal zo spannend inderdaad. Ik ben ook blij als ik op de 24e de echo kan doen. Ik doe wel mee aan moeders voor moeders. Met als reden dat ik er zelf (kort) gebruik van heb moeten maken. Ik wil dan ook graag mijn steentje bijdragen voor andere wensmoeders die het nodig hebben. Heb me al aangemeld via hun site en aan het einde van de week word ik gebeld. Hoe het verder precies in zijn werk gaat weet ik zelf ook nog niet.
Vanmorgen nog 1x getest, stop vanaf nu met testen lijkt me nu wel heel duidelijk beide zijn opgelopen bij vorige week
Ze zijn heel duidelijk Hoe ver ben je nu? Ik wil ook de 3+ op mijn clearblue zien staan maar weet niet precies wanneer ik dat het beste kan testen
Klopt hoor die controles stellen niet zoveel voor. Snap dat je bij zo’n geslachtsecho wel samen wilt. Of bij de 20 weken echo enz.
Haha dat wilde ik dus ook heel graag, ik ben nu 5weken en 2 dagen. Ik heb heel wat forums na gelezen de meeste hadden met 5 weken een 3+ test. Hoever ben jij?
Het is toch een leuke bevestiging die 3+ Tja hoe ver ik ben is lastig ik heb nog steeds geen idee hoe je dat precies berekend, ik weet niet wanneer mijn ovulatie was. Maar volgens de verloskundige en zwangerschap+ app ben ik 5 weken en 3 dagen. Dus ik wacht voor alle zekerheid nog een paar dagen met de clearblue test
Snap ik, had je de 2-3 weken al wel gehad? Die had ik namelijk vorige week. Bij mij ligt het natuurlijk wel wat anders omdat ik icsi heb gehad
Ja op 30 mei had ik de 2-3 weken. Dus hij zou nu 3+ wel aan moeten geven lijkt me, maar ik vind het zoooo spannend
Ja en anders gewoon even een goedkope test ertegenaan gooien. Als die knalt moet het goed zijn lijkt me. Ik vind die testen te duur... hoewel ik nu ook 10 Action testen heb gebruikt
Gefeliciteerd en welkom! Wij doen niet mee met mvm. Niet echt een reden. Weet amper wat het inhoudt maar gewoon nog nooit gedaan dus vindt het wel best.