De laatste 100 dagen van de zwangerschap - deel 6

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door bulakgirl, 12 jun 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. caatje87

    caatje87 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.322
    1.472
    113
    NULL
    NULL
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ohhhh wat spannend zeg! Enorm benieuwd!
     
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    @wiedeltje goed idee! Ik heb nog Festini perenijsjes in de diepvries liggen.

    Net controle gehad bij de vk en alles was in orde. Baby lag behoorlijk laag met z’n hoofdje diep in het bekken en idd met z’n voeten tegen m’n ribben te schoppen. Had ik ook kunnen vertellen :p.

    Verder heb ik over 3 weken weer een check en over 5 weken de liggingsecho + gaan we het over de bevalling hebben. Redelijk laat vind ik, met 35 weken (assistent wilde dit eerst inplannen met 36 maar dat vond ik wel erg laat). Volgens mij kreeg ik hem de vorige keren met 33 ofzo maar boeien, ik weet al wat ik belangrijk vind en graag wil.

    Nu zit ik lekker even in mijn eentje op het terras een kop koffie te doen en daarna ga ik weer naar huis. Vanaf volgende week heerlijk 2,5 week vakantie en daarna een relaxte 2,5 om alles op mijn gemakje af te ronden / over te dragen. Eigenlijk wel relaxed, want die periode is net tekort om zelf nog een kort project helemaal te draaien :p Deze moeke is dus alvast een beetje aan het aftellen. Niet ideaal qua planning voor werkgever maargoed. Onze vakantie stond al gepland, in tegendeel tot de zwangerschap ;)
     
    Mimus, Orchid24 en bulakgirl vinden dit leuk.
  4. MamaDiamantje

    MamaDiamantje Bekend lid

    30 apr 2019
    507
    717
    93
    Vrouw
    Ik moet hier blijven nu vanwege mijn bloeddruk willen ze in de gaten houden. Wilde ik ook zelf liever. Vind het veels te spannend allemaal. Zijn er hier dames met positieve ervaringen met een ballon? Hij zit er inmiddels in dus nu afwachten
     
    Nina Sanders, Mimus, Isabella2020 en 5 anderen vinden dit leuk.
  5. caatje87

    caatje87 Fanatiek lid

    3 feb 2012
    1.322
    1.472
    113
    NULL
    NULL
    Niet echt positief over de ballon, maar at kwam meer door arts in opleiding die vond dat het nodig was. Dus vertel heb je al iets van ontsluiting of verwerking of zat alles nog potdicht?
     
    MamaDiamantje vindt dit leuk.
  6. bulakgirl

    bulakgirl Fanatiek lid

    4 aug 2013
    3.162
    2.544
    113
    Ik kreeg 5 jaar geleden ook een ballon geplaatst de avond voor de echte Inleiding... Die zorgde er toen voor dat ik nog een centimeter of 2 verder ontsloten was de volgende ochtend zodat ze dan m'n vliezen konden breken en we echt aan de bevalling konden beginnen!

    Succes je kan het en probeer nog een beetje je rust te pakken nu het nog kan ;)
     
    MamaDiamantje vindt dit leuk.
  7. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    1 aug 2018
    3.694
    4.054
    113
    Vrouw
    @MamaDiamantje spannend zeg! Zet hem op!

    Zo, vandaag was wel een mooie dag om even de poortdeur in de beits te zetten. Niet dat het netjes is gedaan maar er zaten allemaal kale plekken in dus vind het er al beter uitzien.

    Daarna heerlijk gedoucht en nu even op bed, want m'n bekken zitten te zeuren. De komende dagen doe ik helemaal niks, veel te warm voor.​
     
  8. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @MamaDiamantje spannend zeg! Succes en hopelijk snel de kleine in jullie armen!
    Hier geen ervaring met ballon had altijd genoeg ontsluiting om gelijk vliezen te breken.

    @Nina Sanders hier is het heel normaal om met 36 weken het bevalplan te bespreken.

    @wiedeltje oh heerlijk nog even een weekje vakantie! Kunnen ze nog net even opladen voor het laatste stukje school.
     
    Nina Sanders en MamaDiamantje vinden dit leuk.
  9. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    @MamaDiamantje Hier zorgde de ballon voor 3 cm ontsluiting:) en had er geen last van verder. Heel veel succes!!
     
    Mimus en MamaDiamantje vinden dit leuk.
  10. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Ik heb 3x een ballon gehad ;)
    1e - potdicht, volgende ochtend 4cm
    2e - 1cm, volgende ochtend 3cm
    3e - 2cm, 2 uur later viel die eruit

    had je al wel ontsluiting?
     
    MamaDiamantje vindt dit leuk.
  11. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    Succes @MamaDiamantje, ik snap dat je het maar allemaal spannend vindt! Je kunt het :)
     
    MamaDiamantje vindt dit leuk.
  12. brownie1992

    brownie1992 Bekend lid

    9 jan 2018
    842
    396
    63
    Vrouw

    Spannend heel veel succes!
    hier twee keer balon gehad nergens last van ofzo.


    Hier is de kleine man goedgekeurd. Hij loopt nu nog maar 4 dagen in groei achter dat was ruim 2 weken dus hij heeft een flinke groeispurt gemaakt :D betekend voor nu dat ik geen echo’s meer krijg. Hij ligt ook al ingedaald maar nog niet vast
     
    Mimus, MamaDiamantje, Lily94 en 5 anderen vinden dit leuk.
  13. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    11 jun 2013
    7.110
    4.702
    113
    Vrouw
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Veel succes vandaag!!
     
    MamaDiamantje vindt dit leuk.
  14. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    11 jun 2013
    7.110
    4.702
    113
    Vrouw
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Vanmorgen groeiecho gehad. Hij zit precies op de P50 lijn. Dus een heel gemiddeld kindje. Wel nog in onvolkomen stuit. Mijn dochter lag ook in stuit en bleef in stuit. Mijn zoon lag meteen al goed. Heb er dus een hard hoofd in dat deze vanzelf nog gaat draaien. Maar we zullen zien. Met 33 weken checken we oftie gedraaid is en anders afspraak voor een versie met 34/35 weken.
     
    Nina Sanders, Mimus, Isabella2020 en 5 anderen vinden dit leuk.
  15. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    1 aug 2018
    3.694
    4.054
    113
    Vrouw
    Noralie87 en Mammavantwee vinden dit leuk.
  16. MamaDiamantje

    MamaDiamantje Bekend lid

    30 apr 2019
    507
    717
    93
    Vrouw
    Ik had helemaal niks zei ze. Maar vorige x had ze t over een vingertopje. Maar in ieder geval te verwaarlozen!

    Zit nu in mijn eentje in het ziekenhuis man is naar huis er gebeurt toch verder niks nu. Komt zonweer terug samen eten en slaapt s avonds weer thuis. Had wat last van bloedverlies na de ballon plaatsing en hele tijd krampjes nu. Nu afwachten allemaal!
     
    Nina Sanders, Mimus, Lily94 en 4 anderen vinden dit leuk.
  17. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    Om 17:30 na het eten op de bank in slaap gevallen en word nu net wakker. En ik slaap dus echt nooit overdag. Blijkbaar had ik het nodig :rolleyes:
     
    Nina Sanders, Isabella2020, Mimus en 3 anderen vinden dit leuk.
  18. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    2 apr 2012
    1.502
    1.853
    113
    Fijn die goede groeiecho's.

    Ik zou ook kiezen voor blijven hoor @MamaDiamantje. Klinkt trouwens wel of er iets gebeurt. Wie weet is dat wel het zetje wat je lichaam gebruikt om te gaan bevallen.

    @Nina Sanders ik vond juist het bevallingsgesprek met 33 weken bij mij zo erg vroeg. Heb het idee dat als het later is, het nog verser in het geheugen zit ofzo. Onzin natuurlijk, het is een kleine kans dat ik die vk heb tijdens de bevalling.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  19. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    Welkom!!

    Oeeeh spannend @MamaDiamantje, nog even en je kunt gaan knuffelen!!
     
  20. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    Noralie87 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina