@wiedeltje goed idee! Ik heb nog Festini perenijsjes in de diepvries liggen. Net controle gehad bij de vk en alles was in orde. Baby lag behoorlijk laag met z’n hoofdje diep in het bekken en idd met z’n voeten tegen m’n ribben te schoppen. Had ik ook kunnen vertellen . Verder heb ik over 3 weken weer een check en over 5 weken de liggingsecho + gaan we het over de bevalling hebben. Redelijk laat vind ik, met 35 weken (assistent wilde dit eerst inplannen met 36 maar dat vond ik wel erg laat). Volgens mij kreeg ik hem de vorige keren met 33 ofzo maar boeien, ik weet al wat ik belangrijk vind en graag wil. Nu zit ik lekker even in mijn eentje op het terras een kop koffie te doen en daarna ga ik weer naar huis. Vanaf volgende week heerlijk 2,5 week vakantie en daarna een relaxte 2,5 om alles op mijn gemakje af te ronden / over te dragen. Eigenlijk wel relaxed, want die periode is net tekort om zelf nog een kort project helemaal te draaien Deze moeke is dus alvast een beetje aan het aftellen. Niet ideaal qua planning voor werkgever maargoed. Onze vakantie stond al gepland, in tegendeel tot de zwangerschap
Ik moet hier blijven nu vanwege mijn bloeddruk willen ze in de gaten houden. Wilde ik ook zelf liever. Vind het veels te spannend allemaal. Zijn er hier dames met positieve ervaringen met een ballon? Hij zit er inmiddels in dus nu afwachten
Niet echt positief over de ballon, maar at kwam meer door arts in opleiding die vond dat het nodig was. Dus vertel heb je al iets van ontsluiting of verwerking of zat alles nog potdicht?
Ik kreeg 5 jaar geleden ook een ballon geplaatst de avond voor de echte Inleiding... Die zorgde er toen voor dat ik nog een centimeter of 2 verder ontsloten was de volgende ochtend zodat ze dan m'n vliezen konden breken en we echt aan de bevalling konden beginnen! Succes je kan het en probeer nog een beetje je rust te pakken nu het nog kan
@MamaDiamantje spannend zeg! Zet hem op! Zo, vandaag was wel een mooie dag om even de poortdeur in de beits te zetten. Niet dat het netjes is gedaan maar er zaten allemaal kale plekken in dus vind het er al beter uitzien. Daarna heerlijk gedoucht en nu even op bed, want m'n bekken zitten te zeuren. De komende dagen doe ik helemaal niks, veel te warm voor.
@MamaDiamantje spannend zeg! Succes en hopelijk snel de kleine in jullie armen! Hier geen ervaring met ballon had altijd genoeg ontsluiting om gelijk vliezen te breken. @Nina Sanders hier is het heel normaal om met 36 weken het bevalplan te bespreken. @wiedeltje oh heerlijk nog even een weekje vakantie! Kunnen ze nog net even opladen voor het laatste stukje school.
@MamaDiamantje Hier zorgde de ballon voor 3 cm ontsluiting en had er geen last van verder. Heel veel succes!!
Ik heb 3x een ballon gehad 1e - potdicht, volgende ochtend 4cm 2e - 1cm, volgende ochtend 3cm 3e - 2cm, 2 uur later viel die eruit had je al wel ontsluiting?
Spannend heel veel succes! hier twee keer balon gehad nergens last van ofzo. Hier is de kleine man goedgekeurd. Hij loopt nu nog maar 4 dagen in groei achter dat was ruim 2 weken dus hij heeft een flinke groeispurt gemaakt betekend voor nu dat ik geen echo’s meer krijg. Hij ligt ook al ingedaald maar nog niet vast
Vanmorgen groeiecho gehad. Hij zit precies op de P50 lijn. Dus een heel gemiddeld kindje. Wel nog in onvolkomen stuit. Mijn dochter lag ook in stuit en bleef in stuit. Mijn zoon lag meteen al goed. Heb er dus een hard hoofd in dat deze vanzelf nog gaat draaien. Maar we zullen zien. Met 33 weken checken we oftie gedraaid is en anders afspraak voor een versie met 34/35 weken.
Ik had helemaal niks zei ze. Maar vorige x had ze t over een vingertopje. Maar in ieder geval te verwaarlozen! Zit nu in mijn eentje in het ziekenhuis man is naar huis er gebeurt toch verder niks nu. Komt zonweer terug samen eten en slaapt s avonds weer thuis. Had wat last van bloedverlies na de ballon plaatsing en hele tijd krampjes nu. Nu afwachten allemaal!
Om 17:30 na het eten op de bank in slaap gevallen en word nu net wakker. En ik slaap dus echt nooit overdag. Blijkbaar had ik het nodig
Fijn die goede groeiecho's. Ik zou ook kiezen voor blijven hoor @MamaDiamantje. Klinkt trouwens wel of er iets gebeurt. Wie weet is dat wel het zetje wat je lichaam gebruikt om te gaan bevallen. @Nina Sanders ik vond juist het bevallingsgesprek met 33 weken bij mij zo erg vroeg. Heb het idee dat als het later is, het nog verser in het geheugen zit ofzo. Onzin natuurlijk, het is een kleine kans dat ik die vk heb tijdens de bevalling.