Uitgerekend 1 t/m 15 juli 2021

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Carolinec87, Oct 24, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    Apr 2, 2012
    1,493
    1,846
    113
    Hier trouwens ook weer goedgekeurd. Wel is mijn hb nog lager geworden ondanks letten op voeding en een natuurlijke ijzertablet. Nu maar een dubbele dosis nemen (iom vk). Ik hoop dat het toch een beetje omhoog gaat nog.
     
  2. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    Jul 17, 2020
    241
    420
    63
    Female
    @wiedeltje Ik mag natuurlijk proberen. Maar begin er nu toch wel tegen op te zien

    @Josje85 Wat goed dat de kleine is gedraaid!!

    Jullie ook zo hormonaal?
    Mijn man kwam net thuis met de verkeerde bak pasta. Die kan ik niet hebben vanwege allergien. Ik heb letterlijk alles bij elkaar gehuild. Hij is nu op weg de juiste pasta te halen. Ja, het is 12 uur voordat ik hier aan de macaroni carbonara zit, en het kan me geen ruk schelen. :roflmao: Mijn man vond zichzelf overigens heel zielig. :p
     
  3. Slowly

    Slowly Fanatiek lid

    May 1, 2020
    1,125
    734
    113
    Female
    :roflmao::roflmao: Hopelijk heeft het gesmaakt. Deze fout maakt hij nooit meer.
    op dat gebied qua hormonen valt het nog mee. Bij mijn eerste heb ik kei hard staan janken omdat mijn koekje brak.
     
    MissyMoo likes this.
  4. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @Carolinec87 en @wiedeltje wat raar dat de ene vk gewoon niet komt en de ander gewoon niet geloofd en niks mee neemt.
    Beter 1x te veel rijden dan te laat denk ik dan!

    @MissyMoo hopelijk heeft het gesmaakt :roflmao::roflmao: ik kan wel echt janken als ik straks aan het moment denk dat de kinderen hun zusje gaan ontmoeten. Heb ik de vorige keer niet zo gehad.
    Verder valt het nog mee qua hormonen
     
  5. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    Jul 17, 2020
    241
    420
    63
    Female
    Het was HEERLIJK!! Daarna maagzuur en tot 2 uur wakker gelegen. :roflmao:
     
  6. wiedeltje

    wiedeltje Fanatiek lid

    Apr 2, 2012
    1,493
    1,846
    113
    Hier valt het wel mee qua hormonaal gedrag. (zeg ik zelf he, ik weet niet wat mijn man vindt:roflmao:)
    Wel ben ik echt een stuk korter, ik heb minder geduld. Ook omdat ik sneller moe ben. Ik kan gewoon niet zoveel hebben als ik moe ben.
     
  7. River87

    River87 Fanatiek lid

    Nov 28, 2016
    1,325
    1,064
    113
    @MissyMoo haha ik ga stuk.
    Hier ook snel huilen hoor op sommige dagen en dat je denkt waarom nou eigenlijk.. nja we worden ooit wel weer normaal toch.

    Hier al over de 37weken aan de ene kant mag hij komen.. andere kant nog niet klaar voor.. nog wat dingetjes regelen
    Maar vooral ook steeds meer gespannen aan het raken.. wat als de bevalling weer zo lang duurt.. juist als ik me nu druk ga maken gaat t dan niet te lang duren door de stress.
    Moet ik me niet verdiepen er weer in.. tegelijkertijd steek ik me kop in het zand en focus ik me compleet op andere dingen, afleiding.
    Kan ik het nog wel.. hoe zat t in godsnaam met puffen??
    Ga zo maar door, morgen controle dus maar even alles neerleggen bij de vk
     
  8. Melanieex

    Melanieex Actief lid

    Oct 10, 2020
    283
    328
    63
    Female
    Vandaag bij de gyn geweest voor gesprek over inleiden.
    Bij de controle kwam ze er achter dat ik al 3 a 4 cm ontsluiting heb. Hij kan zich dus zelf ook nog gaan melden. :D
    Zo niet dan staat de inleiding gepland voor as dinsdag.

    Zo spannend allemaal!
     
    Charls and River87 like this.
  9. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    Jul 17, 2020
    241
    420
    63
    Female
    Wat spannend @Melanieex elk moment nou dus.

    Hier gisteren een echo en ze wordt nu op 3500 gram geschat. Ze wordt waarschijnlijk over twee weken gehaald, want ze willen dan niet dat ik de 40 weken haal.
     
    Melanieex likes this.
  10. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
  11. SHN

    SHN Actief lid

    Oct 8, 2017
    470
    387
    63
    Female
    Wat spannend @Melanieex en @MissyMoo! Zo begint het wel echt allemaal dichtbij te komen!

    Ik ben gisteren ook nog eens op controle geweest en hier wordt de baby al 3kg600 geschat. Tegen de geplande sectio binnen een 3-tal weken zit hij dus zeker wel over de 4kg.
     
  12. Lenainlove

    Lenainlove Actief lid

    Jul 8, 2020
    280
    222
    43
    Female
    Ooh wat komt het dichtbij @Melanieex en @MissyMoo !! Al wel helemaal klaar voor?

    @River87 Héél herkenbaar dat je gaat denken "hoe zat het ook alweer met puffen enzo", dat heb ik dus ook. Vandaag vroeg de verloskundige of ik wist wanneer ik mocht bellen als meneer zich al meldt en ik dacht: ehhmm wat was het ook alweer? Bij de eerste was ik er ook zoveel meer mee bezig en nu voel ik me nog steeds best wel druk (klusjes/ opruimen tussen zorgen voor mijn peuter door) en niet gefocust op de aanstaande bevalling. "Gelukkig" zal de bevalling vanzelf wel alle aandacht eisen haha.

    Controle was weer prima en nu bleek ons zoontje ook ingedaald - jippie! Ik had vorige week al extra pijn/ druk ervaren op mijn bekken en vroeg me toen ook af of hij misschien ingedaald was en dat mijn lichaam daar even aan moest wennen... Lijkt dus het geval. Gelukkig is de pijn weer grotendeels weg :)
     
    River87 likes this.
  13. River87

    River87 Fanatiek lid

    Nov 28, 2016
    1,325
    1,064
    113

    Precies wat je zegt bij de 1ste veel meer mee bezig en nu veel meer afleiding door oudste kind.
    Misschien maar beter ook.
    Vk alles ok.. ze schatte m nu op 3100 a 3200gram dus prima en als hij net als zn broer met 41 weken komt dan 3700 prima.. zn broer was 3670
    Dus ben benieuwd
    Hier ook al stukje ingedaald dus meneer ligt er helemaal klaar voor

    Onze zoon ging vanavond naar bed.. baby stom.. broertje stom.
    Ik zeg maar waarom dan.. geen antwoord.
    Dus bleef ook verder heel rustig, ik zeg je hebt m helemaal nog niet gezien dus je weet niet of hij stom is. En het is niet zo leuk om te zeggen.
    Maar straks is die uit mama s buik en kan je met hem spelen en knuffelen waarop hij zegt samen met mama kroelen ik zeg ja met mama en met de baby erbij. En je kan helpen met papa en mama , de fles geven en liedjes zingen voor de baby en boekjes lezen. Grote glimlach op zijn gezicht.
    Zitten we al een half uur beneden.. ik denk huh ik hoor een deur? Even later weer 2x een deur
    Dus mn man gaat kijken staat hij op de overloop dus mn man wat is er dan? Ben klaar met slapen.. uhm nou nee we gaan naar bed en een lange slaap doen. Eenmaal in bed zegt hij, ikke niet goeie grote broer zijn..
    Ahhh nou mn hart brak toen ik het hoorde
    Toch wel de spanning voor alles en logisch.
    Mn man had gezegd dat hij natuurlijk een hele lieve goeie grote broer gaat zijn etc en daarna is hij gewoon gaan slapen.
    Hij komt dus nooit zn bedje uit, zijn jullie oudere kids ook druk hiermee of merk je iets of hoe hier juist wel of niet mee om te gaan?

    @Melanieex en @MissyMoo spannend!! Gaat voor jullie echt al opschieten
     
  14. Slowly

    Slowly Fanatiek lid

    May 1, 2020
    1,125
    734
    113
    Female
    Ik weet niet of je nog online/actief bent, maar ben benieuwd hoe het nu met je gaat @Nicky030
     
  15. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    We zijn wel de club van de grote baby's :roflmao:

    @Melanieex hopelijk gaan we dan samen dinsdag de bevalling in.
    Krijg maandag te horen hoe en wat. Heb nog geen idee of er ontsluiting is of iets.

    @River87 ze zijn hier wel heel veel bezig met de baby die komt, maar niet echt onrustiger van.
    Wel sneu dat hij er zo mee bezig is op een niet zo'n leuke manier

    @Lenainlove dat kan best pijnlijk zijn dat indalen.
     
  16. Charls

    Charls Actief lid

    Aug 26, 2020
    216
    351
    63
    Female
    Wat spannend @Melanieex en @MissyMoo!!! Het is echt bijna zo ver! Heeeel veel succes alvast!

    @River87 ach wat lief, hij wil zo graag een goede grote broer zijn! Nou dat zal hij zeker zijn dat kan toch niet missen als hij het zo graag wil!

    Hier echt een rare nacht gehad. Ik ben opeens weer ZO misselijk. Baby die veel beweegt maakt het alleen maar erger (maar ben natuurlijk blij dat ze zo druk is hoor). Ik kan gewoon echt nauwelijks meer normaal eten want ik voel me erna dan echt beroerd. Ben nu 36.3 weken. Hebben meer mensen daar last van?

    Ik hoop dat jullie het allemaal een beetje volhouden met dit warme weer dames!
     
  17. Carolinec87

    Carolinec87 Actief lid

    Apr 30, 2020
    430
    310
    63
    Female
    Spannend @MissyMoo en @Melanieex! Nu komt het echt dichtbij!

    Net een extra groeiecho gehad omdat de verloskundige mijn buik zo klein vond. Maar was allemaal goed gelukkig. Ze schat dat de baby met 40 weken 3,5 kg weegt, dus dat valt gelukkig mee!

    Ik vind het nu wel langzaam steeds zwaarder worden. Kan niet meer zoveel doen, want dan merk ik het meteen aan m’n rug en bekken. Aan de andere kant vind ik het ook zonde om de hele dag op de bank te liggen, dus dan doe ik eigenwijs toch van alles..
     
  18. MissyMoo

    MissyMoo Actief lid

    Jul 17, 2020
    241
    420
    63
    Female
    @Charls wat vervelend dat je nou weer misselijk bent

    @River87 ach, zo schattig en zielig tegelijk. Komt helemaal goed als de kleine er straks is.
    Hier hebben de kleintjes nog niet echt gereageerd. Vooral gewoon ongeduldig. Waarom duurt het toch zo lang?

    Ik ben zo opgezwollen. M'n voeten, m'n been, handen, gezicht. Ben het helemaal zat. Kan echt niks meer in combinatie met de bekkenpijn. Van mij mag ze komen hoor. Dan voelt twee weken toch wel weer lang.
     
  19. Melanieex

    Melanieex Actief lid

    Oct 10, 2020
    283
    328
    63
    Female
    Na ons avontuur bij de gyn waarbij ze 4cm ontsluiting zagen:
    'S middags hevige harde buiken en krampen, 's avonds opgenomen.
    Ontsluiting ging niet verder als 6cm, na breken vliezen heftige weeën storm & om 04:15 10cm ontsluiting! Meneer lag nog niet laag genoeg, maar in no-time was hij er ineens. Hij is geboren om 04.52, 52cm en 3935g

    Door de snelheid van het einde van de bevalling had ons vriendje het even moeilijk op het begin, maar gelukkig gaat nu alles goed!
     
    jongmam, SHN, Anoniempje888 and 6 others like this.
  20. Krisjee

    Krisjee Bekend lid

    Feb 19, 2013
    720
    1,246
    93
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!
    Wat fijn dat alles goed gaat, ik wens jullie een fijne kraamtijd toe! En lekker genieten van elkaar:D
     
    Melanieex likes this.

Share This Page