Goedemorgen, ik heb van mezelf echt dun maar wel veel haar. Het is lichtblond. Nou gebruik ik Elvive shampoo, conditioner en haarmasker, dat geeft tot nu toe het beste resultaat voor mijn haar na het proberen van vele andere producten. Nu heb ik wel interesse in de Kerastase lijn, echter is die natuurlijk een stuk duurder. Maar als die nou echt net even wat meer voor mijn haar doet ben ik al gelukkig. Iemand hier ervaring mee voor ik er veel geld aan uit ga geven? Bedankt!
Ik vind kerastase de fijnste shampoos en verzorgingsproducten die bestaan, ze zijn echter totaal niet clean, zitten vol met siliconen etc. Je haar zal er wel echt mooi mee zijn. Ik heb ze een lange tijd gebruikt en nu nog steeds wanneer ik wil dat m’n haar celebrity glossy is!
Iemand nog ervaring welke lijn het beste is voor dun, slap haar? Haha. Dan bestel ik gewoon zo een pakket en gebruik het inderdaad als ik wat heb waarbij mijn haar goed moet zitten.
Zelf ook "gezegend" met dun en droog haar. Ik denk dat ik alle shampoos die te koop zijn wel heb uitgeprobeerd Mijn beste tip: extensions, je kunt er ook bijvoorbeeld 40 laten zetten gewoon om je haar er dikker uit te laten zien, ipv te verlengen. Heb jaren heel veel geld uitgegeven aan kuurtjes, allerlei behandelingen bij de kapper, shampoos en maskertjes. Heeft helaas niks uitgehaald...nu dolgelukkig met mijn prachtige bos haar Wat je ook kunt proberen is lowlights laten zetten. Daarmee creëer je meer diepte in het haar en lijkt het voller. Qua shampoos vond ik kerastase juist niet fijn. Mijn voorkeur gaat uit naar L'Oréal professional en Maria Nila.