Hoi. Nu met 4+4 weken zwanger lijkt hij ineens lichter. Urine was geconcentreerder dan de vorige testen dus dat kan het niet zijn. Iemand hier ervaring mee?
Bij mij was het geen goed nieuws. 24 dpo teststreep donkerder dan controlestreep. 26 dpo lichter. 27 dpo zette de miskraam door (gisteren)
Gaan we ook een beetje van uit idd. Hopelijk gaat het hier dan net zo snel want de vorige 2 MA's duurde weeeeeeken en was er alsnog een curettage nodig.
Vind je laatste test er heel goed uitzien, zou niet gelijk denken dat het niet goed zit. Lekker de echo afwachten!
Snap ik, hoe is je gevoel? Ik heb hiervoor 2 vroege miskramen gehad en beide zwangerschappen voelde ik vanaf begin af aan enorm veel stress en onzekerheid. Ik bleef maar testen. Nu weer opnieuw pril zwanger, en deze zwangerschap voelt heel anders. Ik voel geen twijfel of onrust. Ik geloof dus ook wel dat je het aanvoelt zelf.
Ik heb 2 missed abortions gehad na allebei een kloppend hartje op 6.3 weken. Dus ik blijf sowieso elke keer angstig denk ik.. Van te voren voelde ik me heel zeker hier over en ook toen ik positief testte.. alleen nu komt er sowieso wat onzekerheid alleen door die testen. Ik weet het dus echt niet meer.. Hoe begonnen jouw miskramen?
Mijn testen gingen aflopen tot zelfs helemaal negatief aan toe en een dag daarna begon het bloedverlies
Even een klein hersenspinsel... je hebt 2 terugplaatsingen gehad toch? Stel dat ze beiden ingenesteld waren, daarna 1 het helaas niet gered heeft, dus HCG van dat eitje liep terug? En wellicht zit die andere nu nog lekker in jouw buik zit te chillen waardoor je test nu weer oploopt? Ik ben niet echt een kenner o.i.d. maar ik vind het een plausibel verhaal van mezelf Duim voor je!
Haha weet je dat ik hier zelf ook al over na heb gedacht. Ik zou ook niet weten hoe dat werkt Een ander gaf aan dat de lichtere 2 misschien een slecht doosje is geweest... we gaan het de komende dagen zien, duimen!
Ik heb me deze zwangerschap gek laten maken door de kruidvat testen en ben totaal geen fan meer liepen niet/amper op. Action daarentegen vond ik nu veel beter van kwaliteit dan een paar jaar terug
Stom he dat dat zo kan verschillen. Ze waren ooit echt superfijn! Misschien ga ik de action er nog even bij halen...
Oh dat kan ook natuurlijk! Nou ik ga je even volgen hoor. Ik had trouwens zelf ook een slechte kruidvat test deze zwangerschap. Mega licht lijntje, gelijk onzeker en verdrietig (zw ervoor was met 12 weken in een miskraam geëindigd) Een vriendin zei toen: koop even een nieuwe en doe hem. Dikke vette knaller haha Dus hopen voor jou dat het ook zoiets is! Ik duim
Ik denk dat die testen die wat lichter waren gewoon wat mindere kwaliteit hadden, dit ziet er goed uit! Gefeliciteerd