Hai! Ik had vrijdag 9 juli follikelmeting en bleek dat mn eitjes al 15,5 en 19,3 mm waren en dat de iui zaterdag 10 juli al moest. Op vrijdag 9 juli heb ik om 12:45 de pregnyl 5000e gespoten en zaterdag 10 juli om 9:15 de allereerste iui. Vanmorgen lag een test me zo aan te kijken en kreeg gelijk licht streepje. Kan dit nog van de pregnyl zijn?
Het kan wel, pregnyl is tot ongeveer 10 dagen zichtbaar op een test... je zou nu dan even elke dag moeten testen om te kijken of het oploopt. Spannend!
Spannend meid. Ik zie wat je bedoelt. mijn ervaring is dat hcg nog 12 dagen, heb zelfs wel eens 13 gehad, op een gevoelige test zichtbaar is. Het kan beide zijn dus. Als het je eigen hcg is zou het morgenochtend donkerder moeten zijn. Kruidvat zegt volgens mij dat de gevoeligheid 25 miu is, maar in de praktijk pakt hij al wel op vanaf 5 a 6 miu. Je hebt dus heel weinig nodig aan hcg voor dit streepje. Succes!
Ik wilde al typen dat hij vanavond dan opgelopen zou moeten zijn, maar wilde niet pushen om dan vandaag weer te testen, haha Dat lijkt dan eigen hcg, spannend! Hoop op nog duidelijkere test morgen!
Dat hoeft niet helaas. Sommige dames testen S middags duidelijker. Met eigen hcg, maar ook met pregnyl. Je moet daarom echt steeds dezelfde urine met elkaar vergelijken. Dus ochtendurine met ochtendurine bv. ik ben benieuwd wat we morgenvroeg zien. Heb je nog meer van dezelfde testen in huis?
Zit weinig verschil in tussen gisterochtend en nu. Lijkt iets donkerder, niet veel. De bovenste is net gedaan
Test vandaag is hetzelfde als gisteren en heb heel lichtbruine afscheiding. Zal dus door gaan naar volgende iui . Vandaag 10 dpo
Wat naar meid. snap alleen even niet hoe je nu 10 dpo kunt zijn. In de topic titel zei je ook 10 dagen na de iui. als de iui de 10e was, dan ben je nu toch 11 dpo en was je maandag 9 dpo?
Omdat ik zaterdag de iui heb gehad. Maar de zondag duidelijk mn ei voelde. Hele ochtend flinke krampen en savonds weg. Vandaar 10dpo