Alternatief is waarschijnlijk erger. Ik zou niet weten waarop je wel kan stemmen op dit moment. Ik vind het allemaal of zuurtjes of omhooggevallen domme kwallen. ( sorry dat ik het zo verwoord.)
Als ik het goed heb onthouden kom jij uit een evangelische familie? (excuses als ik dat fout heb) Dan weet jij waarschijnlijk ook dat veel van hun deze ontwikkelingen die jij net schetst linken aan profetieën die in de bijbel staan. Krijg jij daar ook iets van mee? Het leek altijd zo ongeloofwaardig maar kan niet ontkennen dat we nu wel die richting op bewegen.
We zijn allemaal de natuur. Maar jij bedoelt dat wij als mens dit zelf in de hand werken. Daar ben ik het mee eens.
Ik heb antistoffen en als ik dat zou kunnen aantonen met een test die ik wat mij betreft zelf wil betalen, dan wordt dat toch niet geaccepteerd voor toegang. Dus ik ben dan net zo veilig als een gevaccineerde maar toch krijg ik geen toegang. Het gaat hun dus eigenlijk niet om de veiligheid maar dat je precies doet wat zij willen.
Ik krijg er iig wel veel van mij, al vroeg je het niet aan mij. Denk alleen niet dat dit het juiste topic is.
Nee dat bedoel ik niet. De natuur wordt als excuus gebruikt, maar is niet de oorzaak. De natuur is groter dan de postzegeltuintjes in Nederland en kan meer aan dan je denkt.
O ok. Dan ben ik het niet met je eens. Ik denk dat we de planeet aan het tarten zijn. En ik denk dat niet alleen.
Geen idee of er een topic over is. Maar het is niet nieuws als in de msm. Denk dat veel mensen het als een complot-theorie of godsdienstwaanzin zien. En wat mensen linken aan die profetieën is nogal veel en hangt samen met de "gangbare" complottheorieën
Oh zo. De link met de complottheorieën zoals G5, pedonetwerken, Bill Gates of weet ik wat allemaal had ik niet gelegd, en zie ik ook niet, maar daar ben ik in ieder geval niet in geïnteresseerd.
Ik krijg er niet veel van mee want ik heb me afgekeerd van dat wereldje, maar ik weet dat ze dit overduidelijk als de eindtijd zien ja. Natuurrampen, ziektes, QR code = teken van het beest. Nu nog wachten op de anti-christ en we hebben kwartet
Dan moet je misschien een actie beginnen tegen de Amazons van deze wereld. Maak je een kans? Wat denk je zelf? Ik ga mezelf niet kastijden vanwege de greed van de multinationals. En ik geloof al helemaal niet dat we collectief in deze shit zitten vanwege een vleermuis.
Nee. Meer de link met er mensen zijn die zeggen dat het vaccin "het teken van het beest" is wat in het bijbelboek openbaringen staat. Nog meer stukjes uit openbaringen die worden gelinkt aan wat sommige wetenschappers zeggen (dat gevaccineerden binnen 2 jaar zouden komen te overlijden, dit zou matchen met bepaalde interpretaties), in 1 van de profetieën gaat het over 4 paarden die naar de wereld komen om de mensen te beproeven. 1 van de ruiters zit op een paard en draagt een kroon. Dit zou dus corona zijn omdat corona kroon betekend. Ik ben zelf gelovig maar ik geloof dit dus niet allemaal of iig niet op die manier. Ik kan me wel voorstellen hoe sommige mensen dit linken aan hun kijk op het geloof maar er wordt van alles door elkaar gehaald en aan elkaar gepraat wat m.i. niet klopt.
Geloven in het einde der tijden is geen complottheorie. Christenen (bepaalde stromingen) geloven al tweeduizend jaar in een eindtijd dat komen zal. het staat gewoon in de bijbel (openbaringen), het is gewoon een kwestie van wachten. En tuurlijk, je hebt dan mensen die denken dat elke niet-Republikeinse president de anti-christ is en alle beroemdheden hebben hun ziel verkocht aan het beest, illuminatie en whatever. Maar dat is een kleine groep hoor. Maar de dingen die nu gebeuren, ja dat staat wel zo’n beetje letterlijk voorspeld in de Bijbel.
Jammer dat dit nieuws-topic continue verandert in off-topic discussies... Zou dit ook in andere vaccinatie/complottheorieën/overheids-gerelateerde clubjes kunnen? Het nieuws is namelijk amper meer te vinden tussen de vele andere berichten.
Dan lees je toch gewoon alleen de krant? Dit is een dicussieforum, daar kun je discussies verwachten...