Memoiikke, ben benieuwd naar het interview. Ik zal het zeker gaan lezen! Christiea, beterschap! Fijn dat alles met de baby goed was, nu jij nog! Doe maar rustig aan en hopelijk is de volgende keer je bloeddruk wat lager. Mila, gecondoleerd! Sterkte, meid! Penny, ik kan je qua naam niet helpen. Ik weet wel een hele leuke naam die zo in jouw rijtje zou kunnen passen, maar dat is de naam die onze zoon krijgt Verder goed geshopt door velen! Heerlijk zeg! Senninha, bedankt voor het vragen. Ik heb vannacht wel beter geslapen, maar ben nog steeds moe en lichtelijk hoofdpijn. Maar nog één ochtend en dan VAKANTIE! Voor de rest ben ik een beetje kwijt wat er allemaal geschreven is
Hahaha wat een lekker kereltje is die Björn ook Penny ik weet ook nog een stoere jongensnaam, maar die ga ik niet verklappen Vera geniet van je vakantie!
Ja de meeste moeders hebben 2/3 pagina's volgeschreven..dus ik ga even een middelbare school-truc toepassen Beetje groot schrijven, en dan kan ik misschien 1 pagina volkrijgen nuchtere drol van mij ook hahahaha hahahaha
Haha, geweldig! Inderdaad een heerlijke reactie. Veraatje, je maakt me wel heeeeeel nieuwsgierig nu hoor Maar inderdaad beter niet zeggen hoor. Jorrit met twee rr vind ik toch een beetje kak ofzo, met 1 r is lekker simpel stoer.
Bij een heleboel leuke (nederlandse) namen heb ik meteen een raar idee, of een hoofd van een bekende die zo heet erbij. bv. Berend - Botje Freek - Freak in engels Sietse - die "ziet ze" vliegen Bram - m'n overleden konijntje maar blijft een super naam Gijs - Holle bolle, echt balen als je wat steviger bent Guus - kom naar huus, en Guust Flater Sjors - Sjimmie, en het klinkt ook een beetje metro Naja, ga zo maar door. Aahahhhh, blijf het echt moeilijk vinden hoor.
Eeeh, zal ik toch nog eens proberen je te helpen? Daan Ben Tim Tom Bas Niels Jesse Mart Stan Pim Jan Piet Klaas Nick
Zie je het blijft gewoon zo moeilijk. Als ik een naam hoor of lees weet ik meteen als het niet bij ons past, maar een wel passende naam lijk ik maar niet tegen te komen. Thanx voor je meedenken Veraatje. Ga vooral door zou ik zeggen Ooit moet ik HEM toch kunnen vinden
he meiden, Ben weer helemaal goedgekeurd bij de verloskundige! Vanaf nu iedere 2 weken op afspraak! Beeb lag nog niet vast in bekken was ook totaal nog niet nodig zei ze maar was benieuwd of jullie weten wanneer dat ongeveer gaat gebeuren? Daarna even langs de prenatal geweest! wat kleren voor mij en de kleine gescoord en de doss opgehaald! Meiden ik ben morgen al vrij en zaterdag gaan we weg dus jullie horen me vanaf volgende week weer! Doe allemaal voorzichtig! xx Nina
Mila: Gecondoleerd met het verlies van je oma sterkte de komende tijd! Patricia: Beterschap! Ik hoop dat je snel wat opknapt! En wat een grappig zoontje heb jij! Ik geef hem groot gelijk , wel een rare opdracht hoor. Penny: Wij hebben ook nog geen jongensnaam, ik vind het zoooo moeilijk :S Mijn lampje is weer uit hoor :S. Wou het rustig aan doen maar het werd toch druk, en daarvoor heb je vakantie... De meubels zijn geleverd, maar de bank is weer mee terug gegaan. Hij moest geimpregneerd worden maar ze hebben de fauteuils gedaan.... Het voordeel is nu dat de stoelen gratis gedaan zijn maar nu komen ze volgende week weer en je weet nooit hoe laat he... Maar goed, dit soort dingen gebeuren altijd bij ons, dus wij zijn het al aardig gewend De kinderwagen ed is ook geleverd. Verder wouden we de kinderkamer in elkaar zetten die we hebben overgenomen van mensen maar missen een paar bouten, die natuurlijk ook nergens te krijgen zijn :S. Ach.... ook dit hoort bij ons en nu zit ik en ga vandaag niks meer doen Mijn man is aan het koken en ik zit voor slampampers.
TJa, een lastig gevalletje dus! Nou als ik nog wat weet, meld ik mij weer Nina, fijn dat alles goed was bij de vk. Bloem, doe maar rustig aan! Ik wacht ook tot mijn man thuiskomt, die gaat ook koken!
hay dames.. Ik heb weer alles bijgelezen maar of ik alles heb onthouden? Mila Gecondoleerd met het verlies van je oma. Christea hopelijk is die verhoogde bloeddruk maar eenmalig en is die de volgende wkeer goed. Gelukkig dat alles goed was met de baby! Penny: Ik vind het ook heel erg moeilijk om namen te verzinnen we zijn er nu zo goed als uit..Voor een jongen vind ik de naam Milan erg leuk, of Mees...misschien iets voor jullie? ook lees ik dat jullie lekker aan het shoppen geslaagd zijn bij de Prenatal..ik wil morgen ook nog even langs gaan hier want ze hebben zo een verschrikkelijk leuke jurk, die wil ik aan doen als ik ga trouwen.. Patricia: Lekker nuchter inderdaad...ik moest er wel om lachen toen ik het las Vandaag een drukke dag gehad maar ga straks even lekker in bad bijkomen..Mijn mannetje zit op de boot van Zweden naar Duitsland en is als het goed is morgen lekker thuis(maar ja het gaat al weken niet goed dus het zal wel weer later worden ) Morgen heb ik een rustige dag en wilde even lekker gaan zwemmen met schoonmama maar dat gaat niet door, dus even kijken of ik een andere schuldige kan vinden die met mij lekker in het water wil gaan dobberen
Bloem, wat een gedoe joh! Ookal komt het me allemaal wel bekend voor hoor. Als het niet de verkeerde kleur is is het wel de stof soort enz. Nu lekker rustig aan doen en je laten verwennen door je mannetje he. Nina, fijn dat alles goed was.
Kwebbels, Mees is inderdaad een super leuke naam maar helaas heet m'n brommertje al jaren zo Ben zo stom geweest om alle leuke namen weg te geven aan m'n huisdieren en vervoersmiddelen. Hoop dat je nog iemand kan vinden voor morgen, lijkt me heerlijk om lekker te dobberen. Veel plezier. Zo werkdag zit er weer op. Ga m'n moeder even overhalen of ze mee wil naar Den Haag om te shoppen en gezellig wat te eten daar. Ben wel erg moe maar heb echt nieuwe kleren nodig Eet smakelijk allemaal en een heerlijk avondje.
hey meiden heb wel bijgelezen maar ben ook alles weer kwijt. mila gecondoleerd. en patricia ziek maar lekker uit want anders blijf je er maar mee lopen is max niks voor jou penny? allemaal een fijne avond verder hier niet veel te melden behalve dat ik omval van de slaap tot laters groetjes susanne
Ooh dat zwemmen klinkt heerlijk... Ik zou ook zo graag gaan zwemmen maar heb hier in A'dam nog geen vrienden gemaakt die niet nog naar school gaan dus... En met schoonmama lijkt me geen succes... Zeker neit met mijn schommelende hormonen want dan kan ik nog wel eens knallende ruzie met haar gaan maken... Heb ook nog ff gereageerd voor de jongens namen... Bij mij gaat de laptop helemaal heen en weer als ik hem niet vast hou dan valt hij op de grond... Mijn vader zei ze wil ook op de laptop want nu zit ze eronder...Hahahaha... Maar dat mag voorlopig nog even niet...
Hey meiden! Ben er ff niet geweest ivm de voorbereidingen maar nu is het dan zover hoor, morgen vertrekken we naar Kreta om daar op koniginnedag te trouwen! Ik beloof dat ik na de bruiloft vaker hier ga posten, heb het gewoon erg druk gehad de laatste weken, maar ik heb wel al die tijd meegelezen Tot over ruim een week allemaal! Dikke knuffel!