Mijn dochtertje is ontzettend droog op haar armpjes en haar beentjes (bij haar knietjes). Haar huidje is daar ook wat vlekkerig. Verder is ze wel een heel zacht babytje. Ik doe in haar badje de badolie van balneum. En wat kan ik verder doen? De 1 zegt juist wel smeren en de ander zegt juist weer van niet. Hebben jullie kindjes ook een droog huidje? En wat smeer jij erop?
Mijn zoontje heeft ook een droog huidje en op zn armpjes ook wat drogere vlekken. Voor het badje gebruik ik Cremebad van Weleda voor baby's en na t badje smeer ik m in met Weleda Iedere Dag Olie, ook voor baby's. Tussendoor smeer ik die plekjes ook nog wel s extra in met die olie en anders met Bepanthen. Verder was ik zn kleertjes met Neutal wasmiddel. Z'n huidje wordt al wat minder droog nu. Succes!
Mijn dochter heeft sinds kort ook een droge huid. Het begon met wat plekjes op dr hoofd, maar het echte droge zit vooral op dr romp en dr benen, net schuurpapier. Ik gebruik Balneum voor t badje en de creme.
Hier ook een droge huid, met wat eczeem. Eva gaat 2x per week in bad, verder smeren we veel, met Lanette creme, Lanette vaseline en de Lanette met cetomacrogol. Bepanthen voor de rustige eczeem, voor de rode eczeem een hormooncreme. Balneum kan Eva niet tegen, in bad doen we niets.
Hoi snoopy, volgens het CB zeiden ze ook dat het een vorm van exceem is. Maar weet niet zo goed of dat echt wel zo is. Volgens mij is het gewoon een erg droog huidje. Eva krijgt ook al bijvoeding toch? Of nog niet?
Lanette, is waarschijnlijk lanettezalf/creme. Witachtige vettige zalf/creme. Heerlijk bij droge plekken op de huid. Te krijgen bij de apotheek, drogist durf ik niet te zeggen.
Mijn dochtertje heeft exact dezelfde plekken die erg droog zijn. Ik smeer het telkens in met vaseline en soms ook bodylotion van Johnson Voor het badje heb ik nu van Zwitsal een badschuim voor een erg droge huid.
baby olie van zwitsal, Zoë heeft ook best wel vaak last van een wat droog huidje, maar een heel klein beetje (echt minimaal) en haar huidje voelt dagen achtereen heel zacht aan... gr.smoekie
Mijn dochters droge en schrale wangetjes zijn weer zacht sinds ik geen zwitsal meer smeer, maar mijn eigen Nivea soft. Rest van lichaam smeer ik in met Weleda Calendula creme (de tuinen). In bad doe ik niks.
Je hebt ook Zwitsel bodylotion en badmelk met Vernix. Dat werkt hier goed. En inderdaad op haar wangetjes en armpjes smeer ik ook Lanette creme. Dat gaat prima.
Bepanthen = wonderspul ! En ik ben over gestapt op de weleda lijn ! De Crèmebad = heerlijk... En de Iedere dag olie en Bodycreme zijn ook super! -x-
Ik haal Lanette bij de apotheek. Is inderdaad een vette zalf en je hebt het dus ook gemengd met vaseline. Wat die cetamacrogol is weet ik niet precies, heb ik van de huisarts . Als het cb zegt dat het misschien eczeem is, zou ik geen Zwitsal gebruiken. Het beste kan je dan iets zonder parfum gebruiken (dus zeker geen Zwitsal ), eventueel zou Zarqa misschien wel kunnen.
Joris had ook een extreem droog huidje, ik deed hem 2/3 keer per week in bad met balneum en smeerde hem na het badderen niet in! Met effect, want na een maand of 2 geen droge huid meer! Hij is helemaal verveld in die tijd en sindsdien geen droog huidje meer! Wel als hij een paar dagen achter mekaar in de douche/badje is geweest komt het droge huidje heel langzaam terug...
Ik merk hier wel omdat de verwarming nu veel minder aanstaat, dat de droge huid ook stukken minder is. Is toch een erg droge lucht. Ik heb er zelf ook erge last van..
Ik had zwitsal de deur uitgedaan en weleda gekocht en dat scheelde al een heel stuk. De dermatoloog zei ook dat zwitsal niet goed is voor de huid, wel jammer want het ruikt wel een stuk lekkerder dan weleda.
je hebt van zwitsal nu speciaal voor de droge huid.. en van een droge huid kunnen ze ook die eczeem plekjes krijgen.. je kindje niet te vaak en te lang in bad doen..daar droogt het alleen maar van uit en ook het water niet te warm .. ik heb zelf ook altijd en droge huid gehad waardoor ik dus ook last kreeg van eczeem.. en jayden precies hetzelfde.. smeer hem ook vaak in met een klein beetje babyolie werkt hier erg goed..
Ik gebruik producten van Zarqua ipv Zwitsal, deze kun je o.a. verkrijgen bij de Tuinen. Super spul.. ook vooral de babyolie om in te badderen. Daarna lekker insmeren...