wat fijn om iets van je te horen! wat vreselijk dat je zusje positief is. Hopelijk heeft ze nog heel wat mooie jaren voor de boeg. Fijn dat het met je zelf goed gaat.
Wat fijn om iets van je te horen @mamabri . Je werd gemist hier. Heftig van je zusje. Ik hoop dat ze snel iets kunnen met die rotziekte. Fijn dat het met jou niet slechter gaat in elk geval. Kan me voorstellen dat je je niet laat testen. Maakt het gewoon wel erg definitief.
@mamabri : veel sterkte! Ik heb je verhaal gelezen en heb me wel eens afgevraagd of je je hebt laten testen. Snap dat je het nog niet gedaan hebt, wat een vreselijke sluipmoordenaar is die ziekte. Wens je veel goeds toe en hopelijk heeft je zus nog heel wat gezonde jaren voor zich.
Wat fijn om van jou te horen! Heb geregeld nog aan je gedacht. Als je de tijd vind dan zou het erg leuk zijn als je weer mee komt kletsen.
ze heeft het nu een jaar geleden gehoord en het is wisselend. Soms is ze vol goede moed van dat zie ik dan wel weer, hoe het gaat. Soms is ze vol twijfel of het al begonnen is en belt ze me overstuur op . Gelukkig krijg ik haar dan wel rustig, maar dat is omdat ik zie dat het nog niet begonnen is . Maar ik heb geen idee hoe dat straks gaat wanneer het echt zover is Nu kan ik haar nog gerust stellen los daarvan kan ik ook de toekomst niet voorspellen, ze is 19 jaar jonger dan ik en ik weet niet of ik er zelf nog ben of gezond genoeg ben tegen de tijd dat zij ziek wordt en in hoeverre ik haar kan helpen. maar dat zien we dan wel weer
Wat fijn om weer van je te lezen @mamabri . En wat ontzettend heftig van je zusje. Hopelijk blijft zij (en jij) nog heel lang gezond.
Wat fijn om weer wat van je te horen! Ik heb je bericht geliked maar wil dat eigenlijk niet want het nieuws van je zusje is verschrikkelijk. Fijn dat het goed gaat met jou!