Hoi! We zijn met onze familie op zoek naar een goed restaurant (dus niet met alleen maar de standaard kipsaté, schnitzel en burger op het menu) waar ook een speelruimte bij zit. We willen graag lekker tafelen terwijl onze kinderen (9,6 en 3) lekker kunnen spelen als ze klaar zijn met eten. Qua plek het liefste ergens in Overijssel, maar iets er buiten is ook geen probleem. Heeft iemand een goede tip?
Eastern Plaza (wokrestaurant) in Bentelo is erg leuk. Daar kun je ook koekjes bakken en laten smincken.
Die moet goed zijn, wij wonen vlak bij hun hoofdvestiging in Elst en alles is daar zo lekker en inderdaad heel erg kindvriendelijk. Bentelo is te ver voor ons. Sallandse berg wel geweest, was ook goed (masr EP is beter!)
Ik denk dat meeste restaurants met een mooie speeltuin of indoorspeeltuin vaak de standaard gerechten serveren of een buffet heeft. Ik woon in Overijssel en als ik zou moeten kiezen voor kwalitatief goed eten dan zou ik gaan voor Fox in Denekamp of Easter Plaza in Bentelo. Allebei buffet maar heel erg lekker.
Ik ben benieuwd als je die vindt want die combinatie is vaak lastiger. Enige die ik ken is Kroast in Amersfoort
De Beren hebben een speelstuk (in Zwolle iig), maar dat is qua kaart wel standaard. Uno in Zwolle heeft ook een kinderhoek. Het eten vind ik persoonlijk niet heel hoogstaand, maar best oké.
Dat ziet er goed uit! Ik kan weinig vinden op de site wat ze hebben aan speelgelegenheid voor de kids, kan jij hier iets meer over vertellen?
Ja hoor, op de volgende link staat het beschreven en wat foto’s; https://www.mooioldemarkt.nl/speeltuin/ Ik twijfel alleen of de Xbox er nog is, sinds dit jaar wordt het door BijSem geëxploiteerd en zij hebben wat kleine veranderingen gedaan maar niet veel.