Jeetje. Wat heftig… Dus daarmee sluit je echt hele werelddelen uit, Azië bijvoorbeeld. Grote delen van Afrika….
Is dat heftig sorry hoor wat een first world problems dat ik niet naar Azië of Afrika ga Er is in Europa zoveel moois te zien, wij missen niks. Echt een dramaqueen reactie vind ik dit.
Dus als jouw dochter niet meer naar de tandarts wil omdat ze dan 'iets in haar lichaam' krijgt wat medisch niet noodzakelijk is (namelijk enkel preventieve controle) dan vind je dat ook wel ok? Wat betreft dat laatste. Hallo... vrij belangrijke mijlpaal en dan zou je met het hele gezin niet gaan omdat er 1 is die te lam is om 3 seconden een stokkie in zijn neus te krijgen? Ik zou dat niet uitgelegd krijgen aan mijn schoonouders. Zouden ze niks van begrijpen en terecht verdrietig van zijn. Soms moet je gewoon iets voor een ander over hebben. En ik vind het eerder schokkend dat iemand het schokkend vind om dat aan een kind van 13 te vragen. Los van mijn mening over de groene vinkjes. Ze zijn er, dus daar hebben we mee te dealen. Schoolfeest is voor zijn eigen plezier en mag hij dus zelf de keuze voor maken.
Dat ben ik helemaal met je eens, ik hou echt van Europa, maar ik vind dat ik toch wel bepaal waar wij naar op vakantie toe gaan.En dat dan 1 kind de dienst uit maakt? Nee.. Dat heeft met “First world problems” verder niks te maken, het gaat mij om het principe.
Evt zelf doen? (onder toezicht van GGD'er/zorgmedewerker) Kindertest mag zeker niet? Voor een feestje allicht niet een overweging waard maar als ze t in t ziekenhuis ofzo moeten doen heb je wel een probleempje anders. (bedoel dus algemeen testen, niet specifiek voor toegang)
Oh ja dat is echt een ramp zeg. NOT! Genoeg mooie plekken opdewereld waar je wel zonder pillen of vaccinatie naar toe kan. Ik heb zelfs nog nooit in een vliegtuig gezeten en ja ik ben nog steeds een blij mens
Dikgedrukte vind ik geen soort van een reactie over een 13 jarig kind. En een preventieve controle bij de tandarts vind ik wel "medisch noodzakelijk". Bij een preventieve controle kunnen ook dingen gezien worden die behandeld moeten worden.
Uiteraard, als het voor een ziekenhuisopname moet dan hebben we weinig keuze. Ik zeg ook niet dat mijn kind nooit getest hoeft te worden. Maar voor toegang hoeven ze hier dus niet.
En wij hebben daar geen moeite mee, het is echt niet zo dat de kinderen hier continue de dienst uitmaken.
Haha, ja mijn pubers roepen ook wel eens: "verjaardag van oma is zo saai!" "Ja jongen helaas, je gaat gewoon mee. Vind je oma leuk" om vervolgens het prima naar zijn zin te hebben met neven en nichten. En het dan weer "veel te vroeg vinden" om naar huis te gaan
Wat een discussies allemaal door die k**corona. Werd het leven maar ooit weer eens normaal . Te bizar dat je verplicht een stokkie in je neus moet om naar een verjaardag te kunnen Als iemand dat een paar jaar geleden had gezegd zou je ze voor gek verklaren. En het lijkt wel nooit te stoppen met die paspoorten en al dat gedoe .
Helemaal mee eens! Zo beroerd dat je bij zulke dingen waar je vroeger niet over nadacht en gewoon deed nu steeds moet nadenken wat wel en niet kan...
Mijn puber heeft overigens ook niet de optie om zelf maar altijd te bepalen waar ze wel of niet heen wil. Een verjaardag bij opa en oma gaat ze gewoon mee, waar wij de grens trekken is verplicht een wattenstaaf in je lijf laten duwen omdat oma haar feestje ergens wil vieren waar dat verplicht is. In ons geval gaat dochter straks dus keurig met een cadeautje bij oma en opa langs.
Het gaat mij uiteraard om het principe. Want waar ligt dan de grens. Een ieder maakt dat voor zichzelf uit maar hier zal het nooit zo ver komen dat omdat 1 kind weigert 20 seconden een stokje in de neus te krijgen daarmee van alles bepaald moet worden.
Ha ha ik ben het niet altijd met je eens, maar nu ben ik het 100% met je eens! Wat erg als men niet naar Afrika of Azië kan. Dat is echt vreselijk natuurlijk
Ja, er zijn wel meer dingen die vanwege de kinderen te weinig of niet lukken waar ik wel eens van baal. Maar dit is er in elk geval niet 1.
T is maar 3 seconden he. Waar de grens ligt? Voor mij is het telkens een afweging. Weegt hetgeen ik moet doen (even testen) op tegen hetgeen het oplevert (naar opa en oma kunnen) Of andersom geredeneerd als ik besluit het niet te doen, wat is dan het gevolg? (Oma intens verdrietig omdat kleinzoon er niet bij wil zijn. Of misschien boeit het oma niet zo, in dat geval mag zoon wel thuisblijven. In het geval van mijn schoonouders zou het echt heel erg belangrijk gevonden worden.) Maar ik zou oma in geen geval dat verdriet aandoen vanwege een opstandige puber.