Welk maandverband

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door mamavanmimi, 14 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Mijn dochter heeft ze van de Primark (geen ervaring nog met alleen die onderbroeken, ze wil het kunnen verwisselen, dus gebruikt ook maandverband). Alleen is zij een stukje groter, dus past damesmaten. De kleinste maat viel echter best klein, maar geen idee of het klein genoeg is. Een strakke boxer over een gewone onderbroek houdt alles inderdaad ook beter op z’n plek.
     
    Biny vindt dit leuk.
  2. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Sowieso met vleugels, dan blijft het op z’n plek, zonder vleugels word het zo’n ‘prop’ en loopt het erlangs.
     
  3. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.943
    14.996
    113
    #23 Vero0504, 16 okt 2021
    Laatst bewerkt: 16 okt 2021
    Hele dag niet naar de wc is niet handig met die bacterie en stoffen in t maandverband zelf. Kan behoorlijk gaan broeien en irriteren in vrij delicate huidplooitjes die dan ook nog eens verschrikkelijk genant kunnen gaan jeuken.

    Edit: ze noemen t tamponziekte. Bij maandverband nog niet gevonden dat TSS kan ontstaan, wel bij menstruatiecups. Kan je goed ziek van worden. Plus dat t ook gaat stinken, risico doorlekken enzo.

    Als ze een mobiel heeft dan instellen als alert ofzo of een vast moment in elk geval inplannen (na de lunch oid?) al is t alleen maar om maandverband te wisselen.
     
  4. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Ik denk dat vrijwel iedere volwassen vrouw kan bedenken (en ook bedenkt) dat het niet handig is. Voor een kind van nog geen 10 is dat kennelijk toch anders. ;)

    Hier bij dochter eerder het probleem van te vaak naar het toilet gaan overigens.:roflmao: Maar goed, die is 12.
     
  5. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Mijn dochter was ook 10, bijna 11.

    Wat wij hebben gedaan was:
    - altijd Always night gebruiken. Dag en nacht, zij vindt ze het veiligst. Nog nooit doorgelekt
    - heel veel geoefend samen net verwisselen. 10 verbandjes en een half uur uitgetrokken op haar bed en geoefend totdat ze het onder de knie kreeg.
    Fijne boxers gekocht die wat ruimer zaten.
    - haar horloge geinstalleerd op een signaal om het 2uur, zodat ze op school niet vergat naar de wc te gaan.
     
  6. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Hier bij onze dochter die nu 3x ongesteld is geweest goede ervaring met menstruatie ondergoed. Wij hebben het via Bamboozi en Underflower. Je kunt gewoon in de maattabel kijken welke maat past. Onze dochter vindt het zo fijn. Kan ze heerlijk in sporten en fietsen zonder bang te zijn dat het maandverband verschuift of dat ze doorlekt. Ze trekt om de 8 uur een schone aan.
     
  7. wenneke20

    wenneke20 Fanatiek lid

    29 okt 2006
    4.339
    141
    63
    Miss een idee dat de juf haar een seintje geeft na een paar uur naar de wc te gaan zodat ze kan verschonen
     
  8. suus02

    suus02 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.385
    858
    113
    home sweet home
    Libresse hier voorkeur op always
     

Deel Deze Pagina