Dan is het helemaal een schande dat dit medicijn niet gebruikt mag worden…..van de vaccins zijn ook veel bijwerkingen bekend wat blijkbaar geen enkel probleem is, de hele natie mag deze prik met alle mogelijke bekende en onbekende bijwerkingen gewoon nemen….
Welk bewijs? Dit artikel is van een jaar geleden. Hier naar is er nog van alles bekend geworden/ontdekt.
Nieuw inzicht in werking hydroxychloroquine ondergraaft het gebruik ervan bij COVID-19 - Radboudumc Coronavirus disease (COVID-19): Hydroxychloroquine (who.int) An Update: Is hydroxychloroquine effective for COVID-19? (drugs.com) Dus wie kan er het beste googlen is de nieuwe manier van wetenschappelijk onderzoek?
Hier een artikel van 15 oktober 2021 bij de VPRO: https://www.vpro.nl/argos/lees/onderwerpen/hydroxychloroquine/2021/Zwolse-studie-naar-pil-tegen-covid-bewijst-volgens-de-onderzoekers-niets.html
Even een oprechte vraag. Geloof jij echt dat als dit middel qua baten en bijwerkingen ook maar iets beter was qua effect dat het dan niet werd gegeven? Echt als er standvastig bewijs was dat het iets zou doen hoorde het allang bij de standaard protocollen. wereldwijd is er nog niets beter gevonden in preventie dan vaccinatie.
Ja toch? Dat is volgens mij ook het hele probleem. Mensen die denken net zo slim te zijn als een wetenschapper. Dat 1.5 jaar Facebook, Google en Twitter gelijk staat aan een universitaire opleiding en werkervaring van een jaar of 10. Ik heb het op Facebook van kennissen zien gebeuren. Een schilder gaat in discussie met een viroloog die 17 jaar ervaring heeft. Het bekende effect; https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Dunning-krugereffect Aan alle cijfers wordt getwijfeld die van officiële instanties zoals het rivm komen. Dan is er geen discussie meer mogelijk want aan de basis principes wordt al getwijfeld. Net zoals discussiëren met iemand die in een God geloofd. Gewoon niet aan beginnen. Schouders ophalen en door.
Dus jij wil zeggen dat er heel veel gevaccineerde mensen nu ineens auto gaan rijden om bij elkaar op bezoek te gaan. Wat een grappig argument….
Nou dit dus. Er wordt zo makkelijk gepraat door sommigen. En hele makkelijk vergeten dat die verpleegkundigen al meer dan 1,5 jaar lang veel meer zorg leveren dan voorheen en onder zwaardere omstandigheden.
Ik denk dat ze doelt op dat er ook zulke uitspraken worden gedaan. https://mobile.twitter.com/NPORadio1/status/1450795256962854913 Ik vind dat zeer schokkend
Zelfs al was gebleken dat het wel werkzaam was inmiddels (en dan werd het een jaar na dato van dit bericht heus ingezet geweest), dan nog is het niet aan een huisarts om maar even te gaan experimenteren met de inzet van een medicijn dat hier niet voor bedoeld is en nog niet gecontroleerd is ingezet voor dit gebruik. Dat moet eerst getoetst worden vooral iemand die daar als huisarts niet in gespecialiseerd is, het zo maar gaat inzetten bij patiënten. Daar hebben we andere mechanismen voor. (Ik heb overigens echt geen flauw idee of dit nu wel of niet ingezet wordt. Ik vertrouw erop dat artsen op basis van wetenschappelijk onderzoek altijd kiezen voor het op dat moment best bekende behandelplan binnen de geldende voorschriften)
In dat kader vind ik deze ook wel interessant https://www.uva.nl/shared-content/faculteiten/nl/faculteit-der-maatschappij-en-gedragswetenschappen/nieuws/2020/10/complotdenkers-bezweren-met-simpel-causaal-verband-hun-angsten.html?cb
Ik zeg tegen mijn patienten zeker wel dat onze achterstand niet door de corona komt. Nu spelen er op onze poli wel meer zaken en heb ik geen idee hoe onze productie er nu voor staat. Maar we hebben jaarlijks reductie in december omdat we dan al aan onze productie zitten. Zelfs vorig jaar.
Ja klopt. De hele zorg zou hervormd moeten worden en vroeg of laat was het wel op iets anders misgegaan. Maar helaas is daar de laatste 1,5 jaar nog niets meegedaan. Het is toch eigenlijk absurd dat we in een van de rijkste landen ter wereld wonen en de zorg al piept en kraakt met een paar honderd mensen in het ziekenhuis.
En niet per sé alleen voor de ziekenhuizen. Ook in oa de eerstelijns zorg zitten allerlei restricties waar men zich aan te houden heeft, anders wordt men het jaar daarop gekort bij bijv het contract of tarieven. En dat alles met steeds meer administratieve rompslomp erbij. (Niet corona-gerelateerd, maar veel mensen hebben daar totaal geen besef van). Ik vind het goed als dat ook zo gecommuniceerd wordt naar patiënten waarom ze bijv nog moeten wachten tot volgend jaar. Veel mensen schuiven alles op de zorgverleners, maar vaak zitten er allerlei regels achter.
Voor niets dat dringend of levensbedreigend is lijkt mij. Zou wat zijn. Sorry hoor, je moet wachten en hopen dat je er nog bent tegen dat we u inplannen.
Ja. En al die ongelukken in de eerste golf liggen nu in Zwolle in heg ziekenhuis blijkbaar Ik vraag jou om cijfers over aantal trauma's nu (want daar had jij het over). En jij komt met een artikel van een jaar terug. En als je het hele artikel leest. En ook dat van UMC wat net gedeeld is. Dan lees je dat we nu minder covid-patienten aankunnen omdat reguliere zorg doorgaat (zoveel als kan) én dat met minder mensen. Ohja. En ook nog dit in beide artikelen: "haal een vaccinatie, tegen griep als je daarvoor uitgenodigd wordt én tegen corona. Vaccineren helpt echt! De meeste van de patiënten die nu bij ons zijn opgenomen met COVID zijn niet gevaccineerd."