Hier gaat alleen sketchers goed (hoge wreef, brede voorvoet). Vind alleen de kwaliteit van t stiksel wel kneiter hard achteruit gegaan.
Mijn zoontjes hebben beide een brede voet en redelijk hoge wreef. Wij moeten daarom naar een speciaal zaak en daar kosten de schoenen gemiddeld 125 euro per paar.
Ik lees veel sneaker, Adidas? Dat is hier 1 x in de plas stampen en natte sokken voor de rest van de dag... En daarbij super snel slap en kapot. Wij hebben dus altijd leren schoenen voor de kinderen, in de zomer een paar sandalen erbij en in de zomer vaak nog een paar sneakers voor extra. Beide kinderen hebben ook hele smalle voeten dus dat maakt t kopen van schoenen al lastiger, Scapino en van haren enzo slaan we dus al over
Hier max 50 euro. Dochteroopt weinig op schoenen. Binnen, ook op school, altijd op blote voeten of sokken. Geef niks om dat het per se echt leer moet zijn. Voor die korte tijd dat zij ze draagt op een dag. En als er wel een hele dag schoenen aan zin , krijgt ze echt niet ineens vergroiede voetennofzo.
blote voeten is sowieso het beste voor de voet. De reden waarom we schoenen dragen is ter bescherming tegen verwondingen en kou. Niet voor goede groei of zo.. dat gaat in principe vanzelf en belemmer je niet als je gewoon passende schoenen draagt. Belangrijk is dat een schoen goed past, de rest is allemaal verkooppraat. Duur is niet beter, leer is niet beter (wel soms fijner als je kind zweetvoeten heeft), een dikke zool is niet beter, een hard/zacht/middelhard voetbed is niet beter. Ik (en mijn broers/zussen) hebben nooit dure leren schoenen gehad als kind. Altijd gewoon 1 paar van maximaal 25 euro van Bristol of Schoenenreus. Geen van ons hebben scheefgegroeide voeten of zo. Sterker nog; miljoenen kinderen op de wereld die geen schoenen van 90 euro kunnen betalen. Die lopen op de schoenen van hun sibling of goedkope sportschoenen van de markt. Ik heb nog nooit gehoord dat kinderen uit Vietnam (bijv) massaal verkeerd gegroeide voeten hebben want ze hebben geen leren schoenen gehad (medische gevallen uitgezonderd)
Ja, helemaal eens. Heb er toen dochter klein was weleens naar gezocht hoe dat zat en kon nergens vinden dat het zoooo belangrijk is, allemaal veekooppraat. En juist artikelen van orthopeden die dat ook zeiden, allemaal verkooppraat.
Op die leeftijd altijd schoenen van omoda. Ik wilde op die leeftijd sowieso goede en stevige schoenen kopen. Nu is de jongste 4 en kopen we ook bij van Haren als het zo uitkomt.
ja echt hoor, en zóveel van de spullen die we kopen en de prijzen die we betalen is allemaal aangepraat. Zeker voor baby’s en kinderen onder het mom van ‘je wil toch het beste voor je kind?’ Koop dit matras van 250 euro zodat je baby niet stikt, of deze schoenen van 80 euro voor gezonde voeten, of deze shampoo van 25 euro want met zonder whatever. dit is geen kritiek naar mensen hier toe trouwens, ik ben er zelf ook gevoelig voor, zeker zwanger en zéker bij mijn oudste. Ik voelde me echt slecht want ik kocht een kinderstoeltje van 35 euro in de sales ipv die ene goede van 200 of meer. Hoe kan je besparen op veiligheid!? ... nou dat is dus ook verkoopgelul want alle stoeltjes voldoen aan dezelfde minimale veiligheidseisen.
Ik vind het idd wel groot, maar kwam er pas ook achter dat mijn kids misschien wat kleinere voeten hebben? Vooral de oudste stagneert een beetje. Die draagt nu maat 32, maar denk al bijna een jaar. De jongste heeft maat 26/27. Ze groeien allebei nog geen 2 schoenmaten per jaar.
Mijn zoon van 8 heeft maat 34, dochter van bijna 6 28/29 en zoon van bijna 4 25/26. Ik zit meestal met schoenen wel onder de 30 euro, omdat we veel in de sale kopen.
Hier ook hoor. Beide hebben nu voor het eerst dezelfde maat voor de winter als ze van de zomer hadden. De jongste 24, oudste 28. Kleine voeten dus denk ik als ik het hier zo lees.
Maar best logisch dat als je kind groter is dan gemiddeld (en dat is de zoon van @owly volgens mij), de schoenmaat dat ook is. Hier trouwens ook geen kleine voeten (oudste 40, jongste 35), al staan ze nu wel al ruim een jaar stil qua groeien. Hun lengte past er btw wel aardig bij, de jongste is gemiddeld, de oudste langer dan gemiddeld. Er is een nichtje dat even lang is, maar haar schoenmaat is 3 maten kleiner (heeft zij dan kleine voeten of mijn dochter grote, vraag ik me altijd af hoe dan ook, schoenen kunnen dus door, kleding niet ).
Mijn jongste is 4 jaar en 4 maanden en heeft maat 30. Hij is ook lang, maar best grote voeten dus. Nu heb ik zelf ook maat 44, ben 1.90m. Voor mijn zoon geef ik meestal Max €50,- uit, ga wel altijd op zoek naar goede afprijzingen.
De oudste loopt het liefst op nikes. De jongste draagt het liefst geen schoenen, dus geef ook geen bakken met geld uit. Meestal sneakers van Adidas of Nike of schoenen van Shoesme in de sale, max 50 euro. Als we naar buiten gaan dan heeft hij schoenen aan, maar zodra we thuis zijn of ergens op visite dan wil hij direct z’n schoenen en sokken uit.