Mensen zeggen dat je niet mag vergelijken met de holocaust. Klopt. Want een holocaust was of is het systematisch vernietigen van een bevolkingsgroep en dat is niet zo. Men heeft het over de polarisatie en het uitsluiten van delen van de bevolking. Het inperken van hun vrijheid op een gemeenschappelijk kenmerk. Maar daarbij gaan mensen ook weer steigeren als je dat zegt. Maar het is gewoon zo.
Nee niet echt eigenlijk. Wij hebben veel en veel te weinig personeel om dit te kunnen doen denk ik... Wij rijden namelijk maar met 4 auto's x 2 collega's in een stad van 200.000 mensen en hebben het rete druk. As we speak ben ik net pas thuis na een dagdienst...
Klopt ,zo zei ik vorig jaar al een keer iets over dat coronapaspoort...die reactie's toen maar tot nu toe klopt alles wel.Net als toen een paar maanden geleden in het nieuws kwam dat er voldoende vaccins ingekocht waren voor heel 2022 en alvast voor 2023, ach met zoveel dingen eigenlijk...
Alleen een beetje jammer dat die vaccins niet zo goed werken als dat ze eerst liepen te verkondigen. Het vaccin is de weg naar het normaal? Ik merk er helemaal niks van. Kan gebeuren hoor maar wat me het meest stoort is dat ze het niet willen toegeven. Zeg gewoon eerlijk van mensen de werking van het vaccin is niet voldoende. Dit hebben we verkeerd geïnterpreteerd. Daar win je meer sympathie mee als nu met deze poppenkast. Straks maar weer even de scholen dicht, een 2G beleid er doorheen drukken, nog meer uitsluiting van mensen en maar volhouden dat het vaccin de weg terug naar het normaal is of bedoelen ze misschien dit met het normaal?
Dat is sowieso niet mijn werk. Ik zit in een hele andere tak van de organisatie Daarnaast voelen de bonden er ook niet veel voor. Wij zitten al jaren met een lage loonstijging terwijl er kennelijk miljoenen beschikbaar is om handhavers te regelen en 4% loonstijging voor gemeente ambtenaren, terwijl wij al jaren rond de 1 a 2% zitten.
Wat dat betreft is de politie, net als de zorg, een ondergeschoven kindje. Met dit soort 'loonstijgingen' wordt het werk er volgens mij niet aantrekkelijker op. Vervelend ook dat je pas 's avonds laat terug bent van een dagdienst, in het ziekenhuis eindigd een avonddienst om die tijd, dus ik denk bij jullie ook. Dat houd je toch ook niet eeuwig vol?
Voor je collega's dan en werkelijk om te kotsen dat er geld is voor meer loonstijging voor ambtenaren en boa's en niet voor politie. Terwijl er zoveel tekorten zijn in personeel.
Wij werken in de dag van 0730 tot 1700 en de avonddienst is van 1230 tot 2200. 0730 tot 2330 is dus 16 uur. Maar we hebben ook wel eens dagen gemaakt van 0730 tot 0300 en de dag erop weer van 11 tot 0300. Is soms niet anders.
Jeetje wat een dagen. Lukt dat ook een beetje met je kinderen? Die zijn het waarschijnlijk gewend natuurlijk. De mijne gaan al over de flos als papa een half uur langer op z’n werk is
Ja hoor, is incidenteel hé. Komt niet vaak voor hoor. Bij speciale gevallen beginnen we soms om 0400 en dan werken we door tot rond 1900.
https://www.maurice.nl/2021/11/17/angst-viert-zege-in-new-york-city-nederland-pas-op/ Over hoe het leven in New York er tegenwoordig uitziet. Ben er 10 jaar terug geweest.. echt een geweldige stad, ruimte voor iedereen. Maar daar is niet veel meer van over.
Ik weet het niet hoor. Mijn man zit nu in de USA en heeft vorige week nabij NY gezeten maar heb hem er niet over gehoord. Wel dat je wordt doodgegooid met vaccinatie campagnes om kleine kinderen te vaccineren.
Ik ben zelf wel bang. Dochter is opgenomen voor haar gedrag wij mogen haar 1 dag of 2 dagen tuis hebben (is om en om). Als zij besmet raakt mag ze naar huis om zo daar de besmettingen in te dammen. Maar wat nou andersom wij besmet denk dan dat ze niet naar huis mag. En dat is echt killing gewoon je kindje 2 weken niet mogen zien alleen het idee al. @tuc ik kan je geen pm sturen maar had een vraag over je dochter en meds? Dochter heeft wel adhd 3n gaat ook starten vind het dood eng. En jij had wel een beetje ervaring sorry als je het vervelend vind maar wist geen weg verder..
Als gevaccineerde zul je er weinig last van hebben.. in hoeverre kun je kan beoordelen of dat voor anderen niet zo voelt? Maar ik snap dat dit een eenzijdig kant van het verhaal is. Zal door iedereen weer anders worden ervaren.