Ik ook niet, eigenlijk hebben werkende tussen de 60-67 het meeste ‘recht’ omdat we daar maatschappelijke prestatie van vragen.
Ja hoor. Of je antwoord alleen mijn vragen niet dat kan ook. Het kan je ook ontglipt zijn kan ook. Met Portugal gaat het trouwens nog steeds goed.
Ik zie dat niet echt als verstandig ofzo. maar ze heeft haar podium gehad, en ik ook Het is volgens mij duidelijk, en ik had gezegd erover op te houden.
Ze hebben hier in nl al wel de medische risico groepen gedaan boven de 60. Ten minste, degenen die ik ken die op medische indicatie als eerste gevaccineerd werden hebben hun booster ook al gehad. Maar niet op leeftijd idd. En dan zou 60+ logischer zijn. Ook omdat die nog best vaak werken en zo en een veel groter sociaal bereik en risico profiel hebben dus.
In België is de volgorde als volgt. Dus ook eerst de oudere. 1: bewoners van woonzorgcentra en 85-plussers 2: personen met het Downsyndroom 3: 65-plussers en zorgverleners
Weet jij wanneer ze dan al zijn begonnen? Mijn vader is wel risico maar mijn moeder niet. Moeder 67 jaar.
Ze hebben je betrapt op een spelfout geloof ik. Om de een of andere reden zijn ze er nogal vol van. Mij ontgaat het ook volledig.
Hoog risico 3de vaccin en booster rusthuis was volgens mij al afgerond op veel plekken. Mijn opa is 99 en woont nog alleen en kreeg zijn 3de vaccin ook al. Hoe het overal zit, weet ik niet maar bij ons is de gemeente zijn ze begonnen aan 65+.
Ze reageerde op mijn stukje. Waarbij ik zeker niet zeg dat het niet werkt. Ik vroeg me af of het vaccin inderdaad wel werkt tegen verspreiding zoals nu wordt geschetst en of ze dat nog steeds onderzoeken? Want idd alle beetjes helpen en het belangrijkste is de bescherming tegen ziekenhuisopname. Maar ik hoor steeds meer gevaccineerden die corona hebben gekregen via andere gevaccineerden. Stel dat het effect van verspreiding eigenlijk vele malen lager is zou dat een hoop verklaren en is het misschien tijd om daar ook iets mee te doen. Al is dat eigenlijk al te laat want ik heb het idee dat velen gevaccineerden denken dat het zo'n vaart niet zal lopen. Gelukkig niet iedereen.
Nou, het verlaagt in ieder geval de kans dat je besmet wordt als je gevaccineerd bent. Dus in dat opzicht heeft het sowieso zin?
Nou ik vraag me dat dus af. Je zou zeggen van wel omdat onderzoek dat uit wees maar wordt het nog steeds onderzocht? Ik hoor in mijn omgeving alleen maar verhalen van gevaccineerden die andere gevaccineerden hebben besmet. Vandaar mijn twijfel. Nogmaals alle beetjes helpen maar ik hoeverre klopt het nog?
Als je het percentage ziet van de gevaccineerden onder de besmette personen tov het percentage ongevaccineerden blijkt dat wel, ik zal even kijken of ik die cijfers nog terug kan vinden
Dat klopt niet toch? Vandaag is pas de 1 booster gezet. Derde prikken zijn wel gezet, maar dat was voor bv mensen met verminderd immuunsysteem en leeftijd was daarnbij geen indicatie. Er wsren zo'n 200.000 tot 400.000 mensen die daar rechts op hadden. Bv mn sz die borstkanker heeft en chemo kreeg.
Ja dat weet ik, omdat het vaccin heel langzaam in werking afneemt. Maar staat zoiets ook gelijk tegen het effect van verspreiding? Dus omdat de bescherming na een jaar iets afneemt neemt daarmee ook de bescherming tegen verspreiding af? Hoop dat mijn vraag duidelijk is weet niet hoe ik het anders moet omschrijven