Wat denken jullie, blijven de scholen deze winter wél open?

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Willemijntje19, Nov 16, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,905
    3,933
    113
    Geen maatregelen invoeren die praktisch niet uitvoerbaar zijn en niks opleveren.
     
    Bloempjelief likes this.
  2. Nikki23

    Nikki23 Fanatiek lid

    May 26, 2007
    1,922
    1,906
    113
    Ja echt belachelijk gewoon die mondkapjes. En de jongere kindjes die dat weer zien op school. Puur angst aanjagen ook, want ja die vaccinaties voor kinderen zitten eraan te komen hè. Ik hoop dat onze school zich ervan distantieert en met een betere oplossing komt.
     
    Bloempjelief, Cin85 and GoldenClown like this.
  3. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,491
    13,945
    113
    Female
    Ja daarom, school onderling communiceert kennelijk niet.

    Vind een mondkapje bij kinderen sowieso onzin, als volwassenen zo'n ding al niet naar behoren kunnen gebruiken, dan kan je dat al helemaal niet van kinderen verwachten.
     
  4. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,905
    3,933
    113
    Hopelijk komt er een uitzondering voor kinderen en sport....
     
  5. Lils

    Lils Bekend lid

    Sep 11, 2017
    614
    648
    93
    Female
    Ik snap oprecht niet dat ze denken dat deze 'nieuwe' maatregelen genoeg gaan zijn. T wordt steeds gekker...:eek:
     
    MissXray and puzzelstukje like this.
  6. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    Dec 30, 2012
    4,803
    4,583
    113
    Lijkt mij toch een hele prima oplossing; de bovenbouw een mondkapje??? Word een beetje moe van mensen die overal om schreeuwen… Eerst; neeeee geen scholen dicht! Krijgen ze (hoogstwaarschijnlijk) hun zin, dan maar over de mondkapjes zeuren. Sorry maar voor sommige is élke maatregel een reden om te schoppen en te rellen.
     
    Suzy85, leentje86, Iertje81 and 10 others like this.
  7. maliro

    maliro Niet meer actief

    Dat wordt een probleem voor mijn beide kids. Ik ga dit weekend eens goed bezinnen hoe ermee om te gaan. Mondkapjes vind ik ook een belasting voor zulke jonge kids (icm de angsten die beiden hebben, bij de oudste is het heftiger)
     
  8. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,234
    28,227
    113
    Wat zou dan wel genoeg zijn volgens jou?
     
  9. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,234
    28,227
    113
    Kan ik me helemaal voorstellen. Er is geen uitzondering voor kinderen met psychische/medische problemen?
    Ik hoop dat scholen daarin wel wat vrijheid krijgen of zelf besluiten om sommige kinderen vrijstelling te geven. Zeker speciale scholen.
     
  10. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,491
    13,945
    113
    Female
    Aan je onderschrift te zien heb je zelf ook een kind met een handicap, juist daarom begrijp ik niet waarom je zo praat over mensen 'die zeuren om mondkapjes '.
    Er zijn hier namelijk al legio voorbeelden genoemd waarom mondkapjes lastig/ vervelend kunnen zijn bij kinderen. Net als bij jou, hebben ook deze ouders en kinderen niet voor hun handicaps en of angsten gekozen.
     
  11. Patty86

    Patty86 Fanatiek lid

    Oct 8, 2012
    3,562
    2,859
    113
    Female
    Ik heb me laten prikken, ik werk netjes thuis en verder doe ik er niet aan mee. Dus ja als mijn kids naar de noodopvang kunnen da doe ik dat.
     
  12. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,191
    16,523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik word daar inmiddels ook een beetje moe van. Wees blij dat die kinderen nog naar school kunnen. Waren de scholen dicht gegaan dan was het ook weer wat geweest en nu komen ze met iets waardoor de scholen open kunnen blijven en dan is het ook weer niet goed. Vermoeiend
     
    Koraal82, Iertje81, nizzie86 and 8 others like this.
  13. Merlino

    Merlino Fanatiek lid

    Sep 21, 2021
    2,285
    3,965
    113
    Female
    Bah, wat een reacties hier weer. Het is ook nooit goed hè? Onderwijs blijft open, dat wilden jullie toch? Met mondkapje proberen ze daar toch het aantal besmettingen te drukken.

    En waarom wel tot 17:00 sporten en niet daarna? Omdat het aantal contacten beperkt moet worden. Dus als een deel van de sporten niet door kan gaan helpt dat.

    Ze doen het nooit goed. Alles dicht? Niet goed. Deel dicht? Niet goed. Mondkapjes verplicht? Niet goed. Mondkapjes niet verplicht? Niet goed.

    Misschien beseffen jullie het niet, maar de druk in de zorg is écht heel groot. Natuurlijk is het supervervelend dat mensen niet meer kunnen sporten. En kinderen misschien nog wel meer. Maar het is niet het einde van de wereld hoor. En het is maar voor een periode. Volgend jaar kan er vast weer meer. En mondkapje op school, ook heel vervelend. Maar krijgen ze niks van.

    Ik word helemaal kriegel van dat geklaag en dat gezeur. Het is nou eenmaal niet leuk. Maar wat had je dan verwacht? Geen enkele maatregel die effect zal hebben is leuk. Maar het water staat tot onze lippen. Dus misschien proberen alles wat meer in perspectief te zien en wat minder zeuren.

    Denk in mogelijkheden: werk aan je Corona kilo’s door samen met je kinderen te gaan skeeleren of hardlopen. Bedenk samen met je kinderen een gaaf buitenparcours en nodig vriendjes en vriendinnetjes uit.
     
    Iertje81, nizzie86, femkes and 11 others like this.
  14. maliro

    maliro Niet meer actief

    Ik wil gewoon niet dat mijn kinderen op een veilige plek die school zou moeten zijn, steeds geconfronteerd worden met hun angsten. En nu moeten ze er zelf aan mee doen. Het maakt me niet uit wat anderen van mij vinden, ik vind dit voor mijn kinderen heel schadelijk.
     
    Celika, Roosje35, Liva and 1 other person like this.
  15. SAARC

    SAARC Fanatiek lid

    Nov 16, 2018
    1,676
    2,387
    113
    Daar zou ik dan niet mee akkoord gaan tenzij ze allemaal van de doorzichtige kapjes dragen. Kind moet toch op zijn minst de juf en de klasgenoten kunnen begrijpen via het liplezen?
     
  16. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,905
    3,933
    113
    Denken in mogelijkheden is ook; kijken hoe je het sporten wel verantwoord door kunt laten gaan. Een gaaf buitenparcours met vriendjes en vriendinnetjes levert toch ook contacten op?
    De sportverenigingen doen al zoveel om het sporten corona-proof door te laten gaan en dat wordt nu allemaal gewoon de grond ingedrukt.
     
  17. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,243
    11,823
    113
    Ik volg je reactie maar zie het maar zo dat mensen even stoom moeten afblazen. :)
     
    Athina, Philou, Neuzeke and 2 others like this.
  18. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,905
    3,933
    113
    In de klas en buiten hoeft het toch niet? Het gaat alleen om het stukje door de gang.
     
    Athina, Neuzeke and Syane like this.
  19. aardbei1707

    aardbei1707 Fanatiek lid

    Aug 20, 2012
    4,244
    681
    113
    Vind het te ver gaan voor die jonge kinderen
     
    Celika, Bloempjelief and SAARC like this.
  20. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,243
    11,823
    113
    Het gaat om mondkapjes in de gangen. Misschien dan regelen dat ze als eerste in de klas is en als laatste gaat? Dan is het niet (zo) druk in de gangen. Je kunt toch moeilijk verwachten dat alle kinderen op die school uit de groepen 6-7-8 doorzichtige mondkapjes gaan dragen. Ik zou kijken naar een oplossing voor dit kind wat er last van heeft.
     
    Athina likes this.

Share This Page