uitgerekend 1 t/m 31 juli 2022

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Kimmetjuh90, Oct 17, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Roni7888

    Roni7888 Fanatiek lid

    Jan 18, 2015
    3,122
    2,821
    113
    Female
    Fulltime baan
    Ergens in Brabant &#
    Hier neemt de misselijkheid wel wat af... vermoeidheid blijft wel. Maar lijkt ook iets te zakken. Fijn! Ik hoop dat ik snel weer alle energie heb. Slaap nu vaak smiddags. Dat helpt wel.

    Inmiddels alweer avond! Morgen de zolder leeg halen want die wordt in december verbouwd. Zal blij zijn als dat achter de rug is.

    Het is al een aardig groot groepje! Gezellig.

    Bedankt nog voor alle lieve reacties op mijn miskraam in januari. Het waren intens heftige maanden maar gelukkig zit er een nieuw wondertje in mijn buik en hopelijk mag ik hem/haar over 7 maanden in mijn armen sluiten.

    Fijne avond♡♡♡
     
    MissElla87 likes this.
  2. Mamaroosje

    Mamaroosje Actief lid

    May 31, 2020
    336
    427
    63
    Female
    Hier gaat het qua misselijkheid wat beter. Ik moet wel zorgen dat ik blijf eten. Zodra ik me raar ga voelen moet ik eten.
    Verder ben ik wel heel moe. Vanmiddag ook weer liggen slapen op de bank.
     
  3. Spluuszy

    Spluuszy Actief lid

    Aug 20, 2021
    272
    229
    43
    Female
    Ow dames wat een geklets hier.
    Over de miskramen, wat vreselijk lijkt me dat om mee te maken:( en als het dan ook nog zo'n lange nasleep heeft...

    Qua misselijkheid gaat t op en af, als t goed is zit ik ongeveer op t punt waar t zoetjes aan minder zal worden (m'n banner klopt niet, zal m zo aanpassen)
    Het is ook erg afhankelijk van wat ik doe op een dag.
    Vrijdags kan ik niets, na 3 dagen werk dan ben ik volledig 1 met de bank :roflmao:
    Ik wil misschien toch een keer proberen het te redden met 1 pilletje tegen de misselijkheid.

    Jullie nog plannen verder dit weekend?
    Wij gisteren sinterklaas gevierd bij de ene kant van de familie. Was leuk, kids hoeven zich vandaag niet te vervelen :D
     
  4. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    Aug 25, 2017
    1,504
    1,519
    113
    Female

    Ik heb echt amper kwaaltjes. Zelfs de vermoeidheid valt heel erg mee, dat komt af en toe even midden op de dag. Moet naar mijn idee ook niet echt vaker plassen en mijn borsten doen ook geen pijn. Had met 7 weken wel wat meer verwacht. Nu heb ik nooit echt heftige kwaaltjes gehad maar zoals nu vraag ik me af of ik überhaupt wel zwanger ben...o_O

    Gelukkig over 2 dagen de echo.
     
    Jennifer93 likes this.
  5. Campus

    Campus Bekend lid

    Apr 15, 2013
    875
    1,133
    93
    Ik heb ook helemaal geen kwalen :oops:alleen wat trekkerig gevoel in mijn baarmoeder en mijn buik word nu wel iets boller.. Ik was vanmorgen wel super vroeg wakker, omdat ik zoveel zin en ook wel spanning heb voor morgen:rolleyes:
     
    Mleenvs and Jennifer93 like this.
  6. Campus

    Campus Bekend lid

    Apr 15, 2013
    875
    1,133
    93
    Mijn dochter gisteren: oh mama je hebt een dikbuikje het lijkt wel of er een baby in je buik zit:eek::roflmao:

    Haha ik was mij aan het aankleden:rolleyes: ik ben ook echt sinds 2 dagen wat boller. Ik ben ook echt benieuwd hoe ver ik precies ben.
     
    MissElla87 likes this.
  7. Honeymooner

    Honeymooner Actief lid

    Feb 4, 2017
    481
    733
    93
    NULL
    NULL
    Haha wat schattig! Hoe oud is ze?

    Hier hebben we het al verteld aan dochter van bijna 4, eerst kwam er niet echt een reactie, maar eind van de dag kon ze er niet meer over ophouden :) En nu wil ze vaak m’n buik insmeren met olie enzo, net als in de vorige zwangerschap.

    Wij zelf zijn natuurlijk best wel gestresst over de zwangerschap en durven niet echt te geloven dat het nu wel goed gaat, dus in die zin is het fijn dat dochter er gewoon wel heel vrolijk mee omgaat <3
     
  8. Campus

    Campus Bekend lid

    Apr 15, 2013
    875
    1,133
    93
    Hihi ja super schattig! Ze is 4,5 jaar en we wouden het pas met kerstavond vertellen.
    Oh verteld ze het niet aan iedereen dan? Ik heb ook super veel zin om het haar te vertellen :oops:
     
    MissElla87 likes this.
  9. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    Jul 31, 2013
    5,678
    2,001
    113
    Female
    Wij gaan het ook op kerstavond aan de kinderen vertellen (8 en 4,5 jaar). Als ik het ze nu zou vertellen zou iedereen het gelijk weten :oops:
    1e kerstdag en we kerstdag zien we de families en dan willen we een cadeautje onder de boom leggen met een onbekende naam erop. Als de opa's en oma's het dan uitpakken zit er een doosje in met een speentje. Zoiets is het idee nu :D

    Net terug van zwemles met de jongste (of middelste nu eigenlijk :p). Zo even het huis opruimen, wassen ed. Vanmiddag komt mijn schoonzus en zwager langs een die blijven vanavond patatjes eten :)

    Fijne zondag allemaal!
     
  10. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    He vandaag ineens minder misselijk. Wat een verademing!!! Ga er niet aan wennen maar k geniet er nu wel ff van!!!

    Fijne zondag lieve mensen! Hier de kerstboom sinds gister staan.. zo leuk!! ♡
     
  11. Honeymooner

    Honeymooner Actief lid

    Feb 4, 2017
    481
    733
    93
    NULL
    NULL
    Nee, wel direct aan het kdv, maar dat vond ik prima. En verder weet de naaste familie het ook al sinds de goede echo.
     
    Campus likes this.
  12. MonaB

    MonaB Actief lid

    Jan 14, 2021
    391
    662
    93
    Female
    Overijssel
    Yes! 5w1d! Dit is wat ik wilde zien! De MvM test en de ClearBlue! Gisteren voor t eerst gespuugd na het ontbijt en loop de hele dag met een metaalsmaak in m’n mond. Voor de rest moe en wat volle borsten.

    Gisteren heb ik met angst en beven m’n tweede vaccinatie opgehaald. Zijn jullie allemaal gevaccineerd?
     

    Attached Files:

  13. MissElla87

    MissElla87 Fanatiek lid

    Apr 18, 2019
    4,368
    5,539
    113
    Female
    Mooie testen :)!!
    Vervelend van t spugen maar je klinkt iig erg zwanger.
    Ik ben zelf wel ingeënt maar vind t wel beetje spannend om straks de booster prik te halen.
     
    MonaB likes this.
  14. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    Aug 25, 2017
    1,504
    1,519
    113
    Female
    #1694 Mleenvs, Nov 28, 2021
    Last edited: Nov 28, 2021
    Die zien er goed uit!

    Ik ben ook 2x gevaccineerd. Ik snap heel goed dat er twijfel zit bij vrouwen die zwanger zijn of nog willen worden, maar dat komt denk ik vooral doordat er veel te weinig betrouwbare informatie gegeven wordt over wat het vaccin precies is en doet.

    MRNA vaccins worden al sinds de jaren '80 gebruikt en onderzocht. Wat het covid vaccin eigenlijk doet is een receptje doorgeven van hoe zo'n spike proteïne er uit ziet, zodat je lichaam het herkent als covid-19 daadwerkelijk binnen probeert te dringen en je lichaam meteen antilichamen erop af kan sturen. De 2e prik en booster zorgen er eigenlijk voor dat je lichaam het steeds eerder herkend en sneller erop kan reageren. Alles wat in dat spuitje zit is binnen 10 tot 14 uur uit je lichaam en kan dus ook geen lange termijn gevolgen hebben.

    Mijn man leest veel wetenschappelijke artikelen hierover en vindt het heel frustrerend dat dit niet duidelijker wordt uitgelegd.

    Ik vind dat iedereen vrij moet zijn om haar eigen keuze te maken, maar ik vind het ook belangrijk dat dit goed geïnformeerd gebeurd.
     
  15. Campus

    Campus Bekend lid

    Apr 15, 2013
    875
    1,133
    93
    Nou ik ben zelf ook gevaccineerd maar mijn moeder en broer niet!
    Als ik hun dit laat lezen of vertel geloven ze er niks van. Want vaccinatie is gif:roflmao:
    Ik lach er om maar eigenlijk is het niet zo leuk.
     
  16. Honeymooner

    Honeymooner Actief lid

    Feb 4, 2017
    481
    733
    93
    NULL
    NULL
    Nee, niet gevaccineerd, maar wij hebben allemaal corona gehad eind april. Uit de meest recente onderzoeken blijkt dat je best een tijd immuun bent en het herstelbewijs in Nederland is ook net verlengd naar een jaar.

    Ik ben voorstander van vaccineren verder hoor, maar heb het na m’n besmetting niet gedaan, omdat ik wel vaak hoorde dat je menstruatie van slag raakte en dat vond ik met kinderwens niet handig.
    Nu eenmaal zwanger ga ik denk ik binnenkort eens m’n antistoffen laten bepalen, als die hoog zijn, ga ik geen booster halen.

    Heb de griepprik wel gehaald vorige maand.
     
    MonaB likes this.
  17. Ploop

    Ploop Fanatiek lid

    Oct 25, 2021
    1,206
    1,331
    113
    Female
    #1697 Ploop, Nov 28, 2021
    Last edited: Nov 28, 2021
    Mooi uitgelegd. Ik heb in januari en februari m'n vaccinaties gehad. Echter zelf nog geen idee wanneer ze vragen om te boosteren.

    Hier gister ineens geen last meer van borsten en misselijkheid was minimaal. Vannacht en vanmorgen was het weer keihard terug, gek idee. Nog niet werkelijk hoeven spugen, gelukkig maar want ik ben daar best fobisch voor haha.
    Verder wel heel moe, maar het is momenteel ook heel druk op het werk en best zwaar.

    Overigens mijn moeder, stiefvader en zus bekend gemaakt dat we een kleine krijgen (hopen dus dat alles goed blijft gaan). Beide dachten ze dat we er een hond bij zouden nemen :')
    De link van een baby werd pas later gelegd en dat verraste ze flink, ze waren heel enthousiast.
    Mijn schoonouders en schoonzusjes weten het nog niet, ik laat het een beetje bij mijn vriend wanneer hij er klaar voor is om het te vertellen.

    @Campus : mijn zus is ook zo, als enige in de familie (helaas).
    Zij heeft ook als enige van ons corona gehad een jaar geleden en is er echt heel beroerd onder geweest. Toch is ze niet overtuigd om te laten vaccineren.
     
    MonaB, MissElla87 and Mleenvs like this.
  18. Mleenvs

    Mleenvs Fanatiek lid

    Aug 25, 2017
    1,504
    1,519
    113
    Female
    Nee, die verdeeldheid die er ontstaat is niet leuk. Goede vrienden van ons willen zich ook niet vaccineren. Mijn man heeft ze uitgenodigd voor een gesprek erover en gelukkig kunnen we er wel open over praten. Ik denk niet dat hij ze heeft kunnen overtuigen maar we begrijpen elkaar wel wat beter.
     
    MonaB likes this.
  19. Roni7888

    Roni7888 Fanatiek lid

    Jan 18, 2015
    3,122
    2,821
    113
    Female
    Fulltime baan
    Ergens in Brabant &#
    Ik heb me puur laten vaccineren omdat ik maar 1 prik hoefde na een doorgemaakte corona en ik een qr code wilde.

    Ook werk ik in het ziekenhuis met covid patienten dus het werd wel min of meer verwacht maar wilde het liever niet. Na de miskraam wel gelijk besloten het te doen.

    De booster ga ik niet nemen in de zwangerschap. Daarna overweeg ik het misschien. Maar ik ben er nog niet helemaal van overtuigd, en ik werk in het hart van de covid. Maar tijdens de zwangerschap geen vaccinatie in mij. Behalve de kinkhoest met 22 weken.

    Ik respecteer ieders keuze. Zowel de niet als de wel gevaccineerde. Heb er alleen een hard hoofd in wanneer t stopt. Er blijven maar vaccinaties komen en precies voor de lancering ervan is er opeens een nieuwe ergere variant... maargoed kan ook toeval zijn.
     
    MonaB, Love2Live and Maantje5 like this.
  20. Jennifer93

    Jennifer93 Actief lid

    Oct 3, 2013
    400
    209
    43
    Female
    Moeder
    Ik ben niet gevaccineerd, bewust, en mijn man en kinderen ook niet.. verschillrnde redenen die ik niet ga beschrijven want ben er niey op uit een discussie uit te lokken, maar er zijn 5 grzinnen in mijn ongeving momenteel in qaurantaine of net niet meer, allen corona en allen gevaccineerd en flink ziek geweest..
     
    MonaB likes this.

Share This Page