Mei 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door mariska72, 22 aug 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anna28

    Anna28 Fanatiek lid

    4 mei 2007
    2.560
    0
    0
    Consulente
    @Witte reus: Het lijkt me erg raar dat er iemand anders aan mn doos zit te frutsen hihi..... Maar miss maakt je dat op dat moment helemaal nix meer uit? (Kan k me bijna niet voorstellen hha )

    @Lafo: Of de vk dat denkt of hoopt? Uhm............... geen idee.... heb dat nie gevraagd hihi

    De meubels hebben we goed verkocht. Eigenlijk op 25 euro na precies wat wewilden dus lang nie gek en we zijn er in 1 keer af das wel fijn!

    Spuw je gal maar lekker datlucht op!

    @Mamain: Veel stekte meid. Hopelijk valt het allemaal mee en gata het goed met je beeb! Katsas thanx voor het doorgeven! Ens aar sterktevan ons!

    @Witte reus: Zo voelt het ook haha..... Ik weet vdat ik een vriendin had toen ik nog bij mn ex was en ik zei tegen haar van ditklopt niet...dit gaat niet goed.... en zij zei: Je kijkt teveel films en wat jij wilt bestaat niet! Ik heb toen ik mijn man leerde kennen daaraan terug gedacht en kan alleen maar zeggen dat ze geen gelijk heeft! Het bestaat wel!

    @Lindatjuhh: Ik wilde eerst nooit weer trouwen en daarna alleen nog maar om de juiste reden en met mn blote voeten op het strand. Toen kwamik manlief tegen en die zei: Als ik wil trouwen dan met mn blote voeten op het strand! Toen viel mn mond wel even open hoor haha!
     
  2. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ok mamain gelukkig is alles goed, 6 mei aha ;)

    Buddy nou die klant ken ik toevallig ook, want je moet wel eens mee als vrouw zijnde en die heeft echt schijt aan een gezinsleven en drinkt graag een drankje dus die komt denk ik pas weer rond een uur of 5 thuis schat ik zo in......
    Het is oneerlijk maar kan er wel om gaan huilen weer maar het haalt toch niks uit.
     
  3. witte reus

    witte reus Fanatiek lid

    27 aug 2007
    1.789
    0
    0
  4. mamain2008

    mamain2008 Actief lid

    16 okt 2007
    401
    0
    0
    thanks fiona!

    spannend! met friendly!7 cm...
    dus dat gaat straks heel snel...
    ik denk dat de kleine er dan al is, want de laatste cm gaan meestal heel snel ;))

    ja heb wel een foto kunnne vindne van Nieve!
    wat een mooie beeb!

    misschien is de vraag al 1000x gesteld toen ik er neit was...
    maar wat gaan jullie morgen doen?
     
  5. Haha Fiona hier ook veel tegenovergestelde dingen en totaal andere karakters.
    Hij is stil en gesloten, ik juist druk en open.
    Qua muzieksmaak en heel veel interesses verschillen we enorm.
    Hij is ook niet zo wild op de dieren (hond uitgezonderd) als ik.
    Wel hebben we dezelfde smaak als het gaat om eten, reizen, huisinrichting (behalve dan mijn belachelijke voorliefde voor ROZE). We zitten gelukkig ook best goed op 1 lijn wat opvoeding betreft. Ik ben alleen wat ongeduldiger dan hem.
    Kan me geen leven zonder hem voorstellen....
     
  6. katje81

    katje81 Fanatiek lid

    17 jul 2007
    1.331
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    regio Alkmaar
    @ witte reus; ja ik vond jouw uitgerekende datum ook al zo mooi :) Net zo mooi als mijn verjaardag :D

    @lafo; balen dat je man dan voor zaken 'kiest' (ik weet niet of hij een keuze heeft) maar die klant had ook wel even anders kunnen nadenken :(

    Vanochtend ook weer perikelen gehad, was er helemaal kwaad over. Sta ik bij de dixons voor die airmiles actie (dat je korting krijgt op een game die vandaag uitkomt) voor m'n mannetje. Wordt er doodleuk gezegd; heeft U besteld mevrouw? Ik zeg "nee" want dat stond helemaal niet in actievoorwaarden o.i.d. NOu dan hebben we niets voor u, we hebben alleen maar voor de bestelde... grrrrrrrrrrrr :x In andere winkels die game nog wel te krijgen, maar dan 15-20 euro duurder. Complete waanzin om 'm dan te kopen, dus ik mannetje gebeld. Ja je moet 'm kopen ook al is het 20 euro duurder. Dan denk ik weer; zonde van het geld...wacht dan nog ff een weekje, maar dat kan dus weer niet ofzo blijkbaar. Ik snap dat niet hoor! :confused: Sorry, nu ik even in emo-bui vanochtend! Heb wat kwaaie smsjes verstuurd hoor! Gelukkig bood manlief later wel excuses aan en bedankte me omdat ik het spel gehaald had voor 'm zegmaar, anders kookte ik nu nog.

    Daarna nog wat leuks gedaan; geboortekaartjes besteld. Dinsdagmiddag kan ik de proefdruk ophalen. Ben zeer benieuwd :D

    ow de deurbel...ik ga er vandoor, lees later verder vanaf 1697
     
  7. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ja wel mooie verhalen allemaal hoe iedereen de partners ontmoet hebben.

    Ik moet wel zeggen dat ik blij ben als we straks een gezinnetje hebben we hebben al zoveel meegemaakt beiden dat ik blij ben als ik straks in rustig vaarwater zit 8)
     
  8. mamain2008

    mamain2008 Actief lid

    16 okt 2007
    401
    0
    0
    lafo idd!
    je mag door voor de wasmachine!


    zal je dan wel aan mij denken ;)))?
     
  9. mamain2008

    mamain2008 Actief lid

    16 okt 2007
    401
    0
    0
    wat gaat t ineesn snel...
    ik wet niet meer wie wat zegt....


    tjonge.. ben echt crazy croco aan t worden...
     
  10. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Nou mamain morgen weet ik het nog niet, eerst maar eens kijken of mijn man echt vrij heeft........ :rolleyes:

    Tuurlijk mamain ik zal aan je denken ;)
     
  11. neia

    neia Fanatiek lid

    18 jul 2006
    3.341
    0
    36
    Leuk inderdaad om van iedereen te weten:
    Mark en ik zijn nu 11,5 jaar samen. We hebben elkaar dus ook heel jong ontmoet, en we zijn nog steeds gelukkig samen. :D
    Wij wonen nu 4 jaar echt samen. Daarvoor woonde Mark al wel 3 jaar ofzo bij mijn ouders in huis (omdat hun een mega groot huis hebben en we toch altijd bij elkaar waren).
    25 augustus 2006 zijn we ook getrouwd. Dat is (tot nu toe ;) ) de mooiste dag van mij leven.

    X Neia
     
  12. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Anna mooie deal dan :D
     
  13. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Neia dat zeg ik ook altijd tot nu toe is 14 mei 2004 de mooiste dag uit m'n leven maar daar komt binnenkort verandering in :D
     
  14. witte reus

    witte reus Fanatiek lid

    27 aug 2007
    1.789
    0
    0
    morgen... hmmm ALS mijn vriend vrij heeft geen idee.. wij plannen ook bewust niets te ver voorruit. maar er is overal wel iets te doen dus dat gaat helemaal goedkomen.

    en donderdag dan ?
     
  15. witte reus

    witte reus Fanatiek lid

    27 aug 2007
    1.789
    0
    0
    zou ook wel mooi zijn lafo als jullie beeb de 14e kwam,
     
  16. Anna28

    Anna28 Fanatiek lid

    4 mei 2007
    2.560
    0
    0
    Consulente
    @Mamain: Fijn dat jezelf post en nog fijner om te horen dst het toch goed gaat! Ik denk dat jullie heerlijk genieten van je kindje op 6 mei! Ik vond je hint niet zo subtiel grijns lol en zo./..... ;)


    @Witte reus: Na veel moeite te moeten hebben gedaan hebben jullie elkaar helamaal gevonden zo te horen! Leuk hoor! En Lafo,ook jij bent helemaal happy als je kijtk naar je vorige relatie zo te horen! Welverdiend al ons geluk!

    @Fiona: Goede update voor Mamainen sorrry, ik wilde niet zo hard schoppen lol!

    Ik heb wederom een luie dag hier....
     
  17. neia

    neia Fanatiek lid

    18 jul 2006
    3.341
    0
    36
    Om eerlijk te zijn eigenlijk wel.
    Opeens eigenlijk, want ik heb door de mk's enzo al heel veel meegemaakt, en veel inwendige echo's enzo gehad. Maar op de een of andere manier vind ik het nu opeens raar.
    Maar ik denk dat je op het moment zelf van de bevalling daar niet meer over na denkt.

    Hellepelle, ja lijkt me inderdaad erg lastig nu dat je moeder in het zh ligt. Iedereen wil het natuurlijk goed doen, maar je kunt je natuurlijk ook sneller irriteren aan elkaar. Moeilijke periode....... :cry:

    Katsas, bedankt voor je buddynieuws.
    Ik hoop maar dat alles goed is met Mamain. Wat zou er mis zijn met het hartje dan? Jeetje wat spannend allemaal hier.

    X Neia
     
  18. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    @ Anna wat dat betreft kan ik me geen betere man wensen, vroeger rende ik altijd achter mijn ex aan en nu rent mijn man achter mij aan ;) :)
    Behalve met werk dan ;)

    @ Witte reus zou een mooie datum zijn ja, maar ergens denk ik ook aan 20 mei dan is het volle maan..... :rolleyes:
     
  19. witte reus

    witte reus Fanatiek lid

    27 aug 2007
    1.789
    0
    0
    :oops: hoop niet dat ik jullie aant denken heb gezet

    toen wij voor de 1e keer bij de vk kwamen kreeg ik ook een inwendige echo, had er nachten lang niet om kunnen slapen. maar toen het eenmaal zo ver was stond ik er niet eens bij stil
     
  20. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ik laat het allemaal maar over me heen komen, het is toch al een kijkdoos geworden zeker als je vroeger heel veel inwendige onderzoeken gehad hebt etc maakt het allemaal niet veel meer uit.
    Ik zorg er wel voor dat alles er van onder verzorgd uitziet dat wel ;)
     

Deel Deze Pagina