Letrozone ipv chlomid, iemand ervaringen ?

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Lexa, Nov 20, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lexa

    Lexa Lid

    Jun 8, 2021
    68
    8
    8
    Female
    Hallo,

    Wegens (lean) pcos ben ik onlangs voor de eerste keer gestart met Letrozone om de eisprong op te wekken, helaas is er geen eitje voldoende gegroeid waardoor de cyclus afgebroken zal worden om de volgende te kunnen starten met een hogere dosis. Wie heeft nog ervaring met Letrozone ? Zou een alternatief zijn voor Chlomid.
     
  2. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    Aug 8, 2017
    2,624
    2,563
    113
    Female
    Wel met letrozole, ik had goede ervaringen met doses van 2 tabletten. Mag jij volgende cyclus ophogen?
    Ik had voor de eerste ook clomid gebruikt, maar daar kreeg ik amper een goede cyclus/eisprong.
     
  3. Venividiamavi

    Mar 24, 2021
    33
    9
    8
    Female
    Ik ook met Letrozole, bij mij lijkt de begindosis voldoende. Ik heb niet heel veel bijwerkingen, op vermoeidheid en stemmingswisselingen na. Ik heb nu twee keer een goede eisprong gehad met Letrozole en deze maand vermoedelijk mijn derde. Mijn cycli blijven tot nu toe ook binnen de 36 dagen.
     
  4. Lexa

    Lexa Lid

    Jun 8, 2021
    68
    8
    8
    Female
    Ik ben gestart met laagste dosis , 1 tablet per dag maar niet voldoende groei. Dan ben ik onmiddellijk mogen starten met hogere dosis, 2 tabletten per dag en dit ging goed, te zaterdag echo gehad en eiblaasjes was 20mm, dus stond op springen. Kheb dan injectie gehad om ei effectief te doen springen maar vandaag nog geen verhoogde temperatuur dus denk dat ei nog moet springen. Ben benieuwd!
     
    BB83 likes this.

Share This Page