Uitgerekend 16 - 31 maart 2022

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door MDvD96, 2 jul 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    #4781 Flowertje27, 9 dec 2021
    Laatst bewerkt: 9 dec 2021
    heb je nu wel overdag harde buiken? Want laatst gaf je aan alleen in de avond een beetje en dat veranderd het natuurlijk wel.
    Ik zou dan vandaag nog je leidinggevende bellen en zeggen dat je per direct voor 50% ziek gemeld wilt staan. Dus halve dagen werken. Dat is jou beslissing en niet die van je leidinggevende. Je moet toch een beetje uitproberen wat helpt voor jou.
    Wie weet helpt dit je al ontzettend. Je kan altijd nog volledig ziek melden.

    En misschien ben ik gek of raar, maar volledig in de ziektewet vind ik echt geen pretje hoor. Ik moet zowat de hele dag rusten omdat ik van iedere poep of scheet harde buiken krijg. Een half uurtje de was doen of wat dan ook heeft al als gevolg dat ik daarna urenlang plat moet. Zelfs rechtop zitten geeft al een gespannen pijnlijke buik.

    Ik had veel liever gewoon 50% doorgewerkt als dat zou kunnen, een beetje afleiding en onder de mensen. Vind het nu erg eenzaam en saai. Maar je voelt zelf heel goed aan wat voor jou goed voelt. Luister vooral naar je zelf (en je arts).
     
    Sara190 vindt dit leuk.
  2. vrouwvan

    vrouwvan Fanatiek lid

    26 dec 2015
    2.195
    1.242
    113

    Ik heb dit ook gehad en uiteindelijk haalde ik troost doordat ik anders mijn zoontje niet had gehad. Heel veel sterkte ermee, 'gelukkig' hebben jullie over 11 weken 2 schattige baby'tjes erbij.

    Er zijn al verschillende adviezen gegeven las ik. Ik denk dat je echt bij je eigen gevoel moet blijven. Mijn vk adviseerde mij bij de laatste controle ook te laten vaccineren. Ik ben nog helemaal niet gevaccineerd. Ik heb het erover gehad met mijn partner en erover nagedacht maar uiteindelijk besloten mij voorlopig niet te laten vacinneren. Na de zwangerschap maak ik wel een afspraak, niet omdat ik vrees voor het coronavirus maar omdat ik dan
    Ik las dat je afspraak al geweest is, moet je nu prikken of dat nog niet?
    Overigen zou ik van je recht op extra pauze gewoon gebruik maken, sorry not sorry maar je gezondheid gaat voor.


    Hier, gisteren en vandaag voel ik de baby eigenlijk ook helemaal niet zo goed, vandaag volgens mij heel zacht een keer. Als het morgen niet verbeterd ga ik ook even bellen. Ik zou toch denken dat ik het nu elke dag duidelijk zou moeten voelen met een placenta die achter ligt. Sommige dagen voel ik hem goed maar de meeste dagen toch echt niet.
     
  3. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Ya idd ik wil ook 50% gaan doen, heb ik ook aangegeven, maar het moest dus per se via de bedrijfarts ik heb het nu soms overdag en vooral als ik naar huis rijd en thuis ben, dan kan ik gewoon niks meer doen thuis.

    Ik houd het nog wel vol tot maandag, maar maandag moeten ze wel met deze beslissing komen anders zeg ik het zelf.
     
  4. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Ja dat is natuurlijk niet de bedoeling dat je savonds niks meer kan.. dan geeft je lichaam aan dat het teveel is.

    Hoe was je ctg? Wat zeiden ze van het minder leven voelen?
     
  5. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Ik moet wachten op de oproeep van de dietiste en dan kiijken ze verder
     
  6. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Ze zei het komt door die stress en harde buiken dat ik minder voel, en ze zei het moet nu wel dus meer worden, maar gelukkig was CTG goed..
     
    Flowertje27 vindt dit leuk.
  7. Trassi

    Trassi Fanatiek lid

    7 nov 2013
    3.312
    3.027
    113
    Dat heb ik ook. Je kan amper wat en kiest 1 groot ding per dag om te doen en dan klagen de mensen om je heen ook nog dat je zo weinig kan en doet. Mijn man zei van de week nog tegen me: je bent wel extra moe he deze week.. joh ik draag een tweeling en moet toch helpen met het huishouden he
     
  8. Girl34

    Girl34 Fanatiek lid

    13 mrt 2021
    1.441
    1.226
    113
    Vrouw
    Herkenbaar.
    Ik had ook liever nog 2 dagen in de week op mijn groepje gewerkt, nu doe ik dingen vanuit huis maar ik ben al moe na een scheet.
    En nu met die corona wordt dat er ook niet beter op denk ik.
    Mijn huis is 1 grote zooi. Ik was van alles van plan maar sinds ik in de ziektewet zit heb ik echt nergens fut voor.
     
  9. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Oh vreselijk hè. Bij jou is het al helemaal logisch dat je zo moe bent. 2 is extra zwaar en je wilt al helemaal niet teveel doen. Met al drie kindjes lijkt me dat echt zwaar.

    De arts in t ziekenhuis zei gister tegen me “denk maar niet dat het nog minder wordt, rest van je zwangerschap ga je dit blijven houden en dus probeer het te accepteren” iets met een prikkelbare baarmoeder. Echt top, het idee dit nog 14 weken o_O
     
  10. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Ik heb ook iedere dag weer het voornemen van alles te doen in t huishouden maar het lukt gewoon niet. Best frustrerend.

    Ik irriteer me ook kapot aan 1 bepaald persoon in m’n omgeving (moeder van…) die telkens plotseling voor de deur staat en vraagt “of ik me nog vermaak” (alsof ik vakantie vier ofzo), of ik naar baby winkels wil (nee dat gaat momenteel niet …..) en hoe ik het nou vindt zo gestopt met werken. Tsja wat moet ik er van vinden, kan wel iedere dag in de put zitten maar wat schiet ik ermee op. Iedere week krijg ik meerdere keren die vraag terwijl ik pas vanaf deze maandag volledig gestopt ben. Ik word er echt helemaal gestoord van. Ben benieuwd als straks de baby er is dan kunnen we het best verhuizen ben ik bang.

    ok sorry dat was even mijn geklaag van vandaag :roflmao::roflmao::oops:
     
    Girl34 vindt dit leuk.
  11. Girl34

    Girl34 Fanatiek lid

    13 mrt 2021
    1.441
    1.226
    113
    Vrouw
    Doodvermoeiend zo’n persoon dagelijks aan je deur zeg.
    Zou gewoon niet meer open doen of een ring kopen haha. Dan zie je wie er staat :roflmao:

    Ja dat voornemen heb ik ook dagelijks om iets te doen in huis alleen er komt zo weinig van terecht haha. Ik heb me er allang bij neergelegd, net als dat werken. de 1e week vond ik het vreselijk en nu is het wat het is.
     
    MAF126 en Trassi vinden dit leuk.
  12. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Oh wat apart, ik had denk ik al gebeld als ik ze maar 1 keer zachtjes had gevoeld :oops:

    Of heb je hem inmiddels al goed gevoeld?

    Ik merk wel dat ze echt sterker aan t worden is. Afgelopen dagen voelt me buik echt bont en blauw aan en komt ze voor me gevoel bijna door me buik heen. Maar als ze anders ligt (zoals vandaag) en trapt naar binnen voel ik het wat lichter. Misschien dat je druk bent en als de baby is gedraaid je het niet voelt? Ze draaien nog zoveel.
     
  13. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Jah idd zoals mij dat ik overdag dus weinig tot niks voel door stress drukte en gehaast op werk. Had gelukkig een fijne arts die meteen een CTG liet maken. En gelukkig was het goed.. dus idd als je te druk bezig bent voel je het minder of niet
     
  14. vrouwvan

    vrouwvan Fanatiek lid

    26 dec 2015
    2.195
    1.242
    113

    Ja ik voel heel lichtjes af en toe wat, een beetje een dof gevoel, ik kan het niet zo goed omschrijven. Ik heb het idee dat hij met zijn rug tegen mijn buik ligt en dat vaker. Er zit ook echt wel een regelmaat in , ik heb dagen dat ik dat doffe gevoel voel echt 3 dagen achter elkaar, alsof ik aan de binnenkant wordt getrapt (heel zachtjes) of tegen mijn blaas en soms 2 dagen voel ik hem weer heel goed aan de kant van mijn buik.

    Hij heeft rond mijn termijn nog genoeg plek, toch denk ik dat hij nu minder vaak draait en liever met zijn rug tegen mijn buik aan ligt. Dit is trouwens een aanname van mij. Vk heb ik nog niet gebeld. Harde trappen zoals bij jou heb ik nog geen 1 keer gevoeld. Laatste echo is ook al weer 8 weken geleden , dus ik ben benieuwd straks met de groeiecho hoe hij erbij ligt.
     
    Flowertje27 vindt dit leuk.
  15. LoveP

    LoveP Actief lid

    22 jan 2014
    196
    71
    28
    NULL
    NULL
    toevallig heb ik gisteren mijn booster vaccinatie gekregen. Het viel me alles mee en het kindje was super beweeglijk daarna
    Iedereen voelt dat het beste aan voor zichzelf maar heb er uiteindelijk wel rust van dat ik enigszins beschermd ben. Heb nog wel overleg gehad met de huisarts en die raadde hem aan
     
    Sara190 en MAF126 vinden dit leuk.
  16. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Harde trappen tot beurs gevoel aan toe heb ik ook nog nooooooit gevoeld

    Bij mij is het ook nog zacht als ze trapt..
     
  17. MAF126

    MAF126 Bekend lid

    11 jun 2021
    531
    513
    93
    Vrouw
    ♡ Uitgerekende datum ♡

    11 maart:
    Danie1989 - 32 jaar - 2e & 3e kindje

    12 maart:
    Vrouwvan - jaar - 2e kindje

    15 maart:
    Ritoy - 32 jaar - 4e & 5e kindje
    Sara190 - 31 jaar - 1e kindje


    19 maart:
    MAF126 - 32 jaar - 1e kindje

    20 maart:
    Flowertje27 - 28 jaar - 1e kindje


    21 maart:
    Girl34 - 34 jaar - 2e kindje
    Ourlittlemiracles89 - 32 jaar - 3e & 4e kindje


    23 maart:
    LenaMill - 35 jaar - 2de kindje
    Flowerfairy1983 - 38 jaar - 5e kindje
    LoveP - 30 jaar - 5e kindje


    27 maart:
    Palmpje - 36 jaar - 3e kindje


    29 maart:
    Kimmey - 33 jaar - 2de kindje


    Jongen (9) | Meisje (6) | Verrassing (1)

    ♡ Afspraken ♡

    09 december
    Sara190- controle arts in zh
    10 december
    Palmpje - controle vk
    13 december
    Ritoy - Groeiecho #2 & Controle gyn
    14 december
    Danie1989 - Echo bloedstromen ivm bloedarmoede
    15 december
    Danie1989 - bloedprikken activiteit antistoffen
    16 december
    Kimmey - Pretecho
    20 december
    MAF126 - controle vk
    21 december
    Kimmey - Suikertest + Uitslag
    Danie1989 - groeiecho + controle
    23 december
    Kimmey - Controle Gyn + Groei echo
    MAF126 - 3D pretecho
    LenaMill- 28 weken echo bij gyn
    30 december
    Sara190- controle vk in zh (1e groeiecho)

    13 januari
    MAF126 - controle vk & groeiecho



    Sterretjes

    MdVd96, SingleMomtobe, LittleSweetGreyBunny93, AapEnOlifant, Mary 86, Romytje, WinMom90

    Allereerst gefeliciteerd! Voeg jezelf toe in de lijst door op de laatste lijst te reageren en vergeet de [/QUOTE] aan het begin en einde van de lijst niet te verwijderen.
     
  18. Girl34

    Girl34 Fanatiek lid

    13 mrt 2021
    1.441
    1.226
    113
    Vrouw
    Ik voel haar ook sinds 2 dagen wat minder, maar zeker wel wat momentjes verspreid over de dag. Daarom heb ik ook nog niet gebeld. Tevens doen ze bij mij echt niks nu omdat ik besmet ben.. ik heb toevallig dinsdag een controle bij de vk (geen echo) en zal dan eens vragen of het klopt dat ik nu wel extra echo’s ga krijgen ivm corona.
     
  19. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    @vrouwvan @Sara190 apart hè hoe dat dan kan verschillen. Mijn placenta ligt zelfs aan de voorkant. Ik slaap er laatste tijd ook slecht van omdat het soms gewoon zeer doet. Nou is m’n buik ook wel echt heel gevoelig en ik ben heel smal (de verloskundige zeggen dat het daardoor komt)
    Het nadeel is dat als ze dan een dagje rustiger is ik ook sneller bezorgd ben omdat ik dat niet gewend ben. :oops:
     
    Sara190 vindt dit leuk.
  20. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Ja idd ben ik ook benieuwd naar. Lijkt me toch wel na al die dingen in het nieuws. Al is het alleen al ter geruststelling 1 extra groeiecho bijv.
     

Deel Deze Pagina