Hoe gaan jullie kerst vieren?

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Ischa31, Dec 13, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Wij vieren het met de familie. Mijn ouders, zus en zwager met kind 13 jaar, mijn vriend en ik met twee ukkies. Dus 7 personen en 2 kinderen die 'niet meetellen'.
    Mijn ouders zijn oud en mankeren van alles. En wie weet is dit in het slechtste geval wel de laatste kerst met z'n allen. We hebben al teveel van elkaar gemist de afgelopen 2 jaren. Wel komen wij allemaal haast nergens en leven we voorzichtig. Maar we willen wel leven.
    Mijn ouders willen ook dat het leven doorgaat ondanks corona. Alles stilleggen is voor hen verloren tijd.
     
  2. 19Summer87

    19Summer87 Actief lid

    Apr 12, 2021
    308
    192
    43
    Female
    Hier een beetje hetzelde dillemma; heb zelf een kleine familie en daar hebben ze al gezegd dat ze het begrijpen als we het dit jaar niet door willen laten gaan.
    Schoonfamilie heeft een tijd geleden al kenbaar gemaakt het toch door willen laten gaan, ongeacht de maatregelen. We zouden dan met 10 volwassenen zijn en nog een aantal kinderen. Ikzelf zou liever niet gaan, vooral omdat ze zich veilig wanen (gevaccineerd), maar dat zegt mij niet zoveel als het om besmettingen gaat..dus, ook hier zijn we (ik) er nog niet uit.. lastig!
     
  3. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    May 7, 2011
    10,911
    3,935
    113
    Zoals andere jaren. 1 dag bij ouders (of halve dag) en 1 dag bij schoonouders. Met schoonouders al besloten dat we niet tegelijk komen met gezin van zwager die aan andere kant van het land wonen. Qua aantal mag het, maar voelt niet oke.
     
  4. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    Jan 9, 2009
    6,302
    2,570
    113
    Eerste kerstdag jomt nijn moeder en broer
    Tweede kerstdag is oo zondag dus gaan we naar de kerk en halen wat extra in huis
     
  5. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,192
    431
    83
    Female
    home sweet home
    Mijn zus komt met het gezin bij ons eten 1e kerstdag. Mijn ouders zien er vanaf dit jaar vanwege alle corona (maatregelen). 2e kerstdag thuis met kinderen. Man moet dan werken.
     
  6. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
    Met kerst volgens de regels ( zoals we dus ieder jaar doen met ouders en broer/zus met gezin.

    met oud en nieuw verbreken we de regels en zij we met 8 volwassenen. En ik heb hier echt veel zin in!
     
    Biny likes this.
  7. Nataly1972

    Nataly1972 Fanatiek lid

    Jun 8, 2009
    4,279
    1,418
    113
    Female
    consulent Wonen
    Hengelo
    Mijn zoon is 2e kerstdag jarig en dan komen alleen mijn ouders. 1ste kerstdag komt mijn broer met zijn zoon. Met oud en nieuw gaan we naar mijn schoonzusje en zwager om ook nog de verjaardag van mijn zoon te vieren en oud en nieuw natuurlijk. Hij viert het dus 3 keer. Allemaal volgens de regels en we gaan zelftesten doen.
     
  8. Anoukskie

    Anoukskie Fanatiek lid

    Oct 18, 2016
    2,476
    885
    113
    Wij zijn met 6 volwassenen, maar volgens de regels, want er komen er maar 2 op bezoek, de rest woont nog thuis. 5 van de 6 hebben 2 weken geleden corona gehad, dus zelftesten hoeven we niet te doen.
     
  9. Naturel

    Naturel Fanatiek lid

    Sep 5, 2013
    1,544
    267
    83
    Noord-Holland
    Precies dit had ik kunnen typen. Mijn familie bestaat inclusief onszelf uit 6p. Wij zouden het door kunnen laten gaan. Echter hebben zijn al aangegeven dat kerst geen verplichting is en de ruimte er is dit niet of anders te vieren.
    Schoonfamilie bestaat inclusief onszelf uit 10p en 8kids. Afstand houden is niet te doen en zelftesten zullen niet worden gedaan. Daar is afzeggen praktisch geen oplossing, want gevaccineerd en het is kerst..

    Ik vind het maar lastig hoor. Misschien krijgen we een kerstkindje en dan hebben we een vrijbrief.. maar anders zou er weinig begrip zijn ben ik bang
     
  10. BJN

    BJN Actief lid

    Oct 14, 2016
    131
    57
    28
    Zoals het er nu uitziet, wordt dat twee dagen thuis met z’n viertjes. Man en oudste zijn positief getest, dus sowieso zit de jongste dan nog in quarantaine, als het hierbij blijft.
     
  11. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    #31 Mapje, Dec 15, 2021
    Last edited by a moderator: Dec 15, 2021
    Wij komen of precies:p een dag voor kerst uit quarantaine (onze oudste dan) of hij wordt later positief en dan zitten we ook nog thuis. Super irritant die onzekerheid hoelang alles duurt en of men nog positief wordt of niet…Beterschap!

    Of thuis dus of:
    1e kerstdag bij opa en oma met zwager en schoonzus (dus volgens regels) Mijn ouders zijn 70 plus maar dan 2,5 week hersteld van Corona en wij dan ook dus besmetting naar mijn ouders lijkt me dan afwezig. Dus knuffelen onder de kerstboom met opa en oma eindelijk weer :p

    2e kerstdag brunch in een restaurant met ons gezin en schoonmoeder.

    oud en nieuw hebben we met bevriend gezin 2 huisjes in Landal. Ook zij hebben recent Corona gehad net als wij en met 4 volwassenen dus ook binnen de regels.

    mij hoop dat alles door gaat want we hebben straks bijna 3,5 week in quarantaine gezeten en ik ben ondertussen een zombie :roflmao:
     
  12. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Wij vieren het zoals we vaak doen, 1e dag met familie en de 2e met elkaar. Dan zijn we vaak buiten.
     
    Mapje likes this.
  13. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    1,576
    209
    63
    Limburg
    Wij vieren het met onze bubbel, dat zijn opa en oma. 4 volwassenen en 1 kind.
     
    Mapje likes this.
  14. lindajl

    lindajl Fanatiek lid

    Jan 25, 2016
    1,916
    1,505
    113
    Female
    Ik moet werken met kerst laat-vroeg-vroeg.
    2e kerstdag gaan we naar mijn ouders. Man en kinderen gaan dan smiddags al. Ik ga uit m'n werk. Mijn broertje en zijn vriendin komen ook. Mijn zussen gaan een andere dag.
    Oud en nieuw gaan we waarschijnlijk naar m'n schoonzus. We zouden 2 januari met de schoonfamilie afspreken. Maar dat kan nu niet. Er moet daar nog overlegd worden hoe we het gaan doen.

    Schandalig hoe sommige van jullie voor het blok gezet worden.
    Wij houden ons daarom strikt aan de regels. om discussie te voorkomen. Want anders blijven ze de grenzen verleggen.
     
    Ischa31 and Mapje like this.
  15. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,929
    15,587
    113
    Nabij Utrecht
    1e kerstdag zijn we vanaf 14 uur bij mijn schoonfamilie. We zullen dan in totaal met 11 volwassene (lees boven 13 jaar) zijn en 4 kinderen.
    Op de ochtend zelf doet iedereen een zelftest.

    2e kerstdag gaan we rond 14 uur naar mijn ouders.
    Zij mogen dus 4 volwassene uitnodigen ... wij zijn met 3 volwassene (>13jr) en 2 kids. Daarnaast komt er nog een tante van mij bij.
    In totaal dus netjes met 4 volwassene.

    Ik laat kerst mij dit jaar niet nogmaals "afpakken".
     
    Axia, ZoWelkom84, Liva and 1 other person like this.
  16. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    Aug 14, 2013
    4,864
    3,500
    113
    Eerste kerstdag naar schoonouders, tweede kerstdag thuis en 1 puber die dan moet werken in de supermarkt.
     
  17. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Eerste kerstdag komen mijn ouders en zusje/zwager met kinderen bij ons thuis. Zijn dan met 6 volwassenen (4 op bezoek) en 5 kinderen onder de 5 jaar. We doen allemaal een zelftest in de ochtend (en zijn gevaccineerd, maar dat zegt verder niks natuurlijk).

    Tweede kerstdag komen mijn ouders weer bij ons. En weer een zelftest.
     
  18. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    Sep 10, 2015
    1,804
    1,620
    113
    Volgens de regels maar dat is toeval omdat de familie niet groter is. Drie avonden achter elkaar met 5 volwassen in wisselende samenstelling. Kinderen zijn hier te jong om mee te tellen. Oud en nieuw waarschijnlijk bij vrienden. Weet niet precies wie daar nog meer komen maar daar verwacht ik wel dat het er meer zullen zijn dan mag.
     
  19. julia80

    julia80 Fanatiek lid

    Jan 11, 2014
    4,611
    2,404
    113
    Wij hebben ons vorig jaar precies aan de regels gehouden en die waren toen heel streng dus zijn toen apart van mijn zusjes bij mijn ouders langs geweest. Dit jaar doen wet wel met zijn allen en dan is er officieel eentje teveel maar dat lijkt me wel acceptabel. Daarbij is iedereen gevaccineerd. Mijn vader heeft al de booster gehad en mijn moeder heeft 4 weken geleden Corona gehad.
     
  20. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Wij houden ons aan de regels.
    Eerste kerstdag vieren we met mijn schoonouders. Mijn man is enig kind, dus zijn we daar alsnog maar met een klein groepje (4 volwassenen en 2 kinderen).
    Tweede kerstdag vieren we met z'n viertjes. Misschien dat ik overdag even bij mijn ouders langs ga, maar dat ligt er een beetje aan wat mijn broertjes en zusjes van plan zijn.

    Oudjaar willen we met het gezin van één van mijn zusjes vieren, wij met 2 volwassen en 2 kinderen en zij ook.
     

Share This Page