Uitgerekend 1 t/m 15 augustus

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nino12, 25 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lynx

    Lynx VIP lid

    19 jul 2008
    8.701
    2.511
    113
    Ff iets heel anders. Wat zetten jullie met kerst op tafel? Wij eten voor het eerst met het gezin alleen dit jaar, dus ik moet zelf aan de bak. Gourmetten wil ik niet, maar ik wil er wel iets speciaals van maken.
    Het moet natuurlijk zwangerproof zijn
     
  2. Siementje

    Siementje Actief lid

    12 apr 2021
    435
    489
    63
    Vrouw
    Wij gaan gezellig met de pizzarette de cadeautjes uit pakken.
     
    Lynx vindt dit leuk.
  3. xxKimm

    xxKimm Fanatiek lid

    1 nov 2018
    1.172
    939
    113
    Vrouw
    Ze hebben toch dat rondje naast mijn rechtereierstok gezien die echt de vormen van een vruchtzakje had en als je goed keek, zat er een klein uitsteekseltje in… helaas maar waar.
     
  4. xxKimm

    xxKimm Fanatiek lid

    1 nov 2018
    1.172
    939
    113
    Vrouw
    Lieve allemaal, bedankt voor de super lieve reacties.

    De andere mama’s in spe, jullie nieuws mag zeker gedeeld worden en daar is dit ook voor bedoeld! Schreeuw het van de daken want ik ben voor jullie hartstikke blij. Oprecht.

    Een hele fijne goede zwangerschap toegewenst voor jullie allemaal! Dikke kus en knuffel.
     
    Jaimpiej, AliceinW, XMamaMX en 7 anderen vinden dit leuk.
  5. Stacey4

    Stacey4 Actief lid

    24 okt 2021
    427
    393
    63
    Vrouw
    Wij zitten dit jaar bij mijn zus. We hebben een heel menu waarvan ik niet meer weet wie wat maakt maar ik weet dat ik beef wellington zou maken en asperges. De asperges kan ik eten..de beef wellingtong mag ik aan ruiken :roflmao:. Potverdorie uren in de keuken staan voor iets dat ik zelf niet kan eten
     
    Lynx vindt dit leuk.
  6. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Maar waarom mag je dat niet eten .als ik.google staat er dat je het gewoon mag eten bv zo.of maak jij hem anders ☺
     

    Bijgevoegde bestanden:

  7. Delena79

    Delena79 Lid

    29 okt 2020
    40
    35
    18
    Vrouw
    Wauw mooi hoor Zuri, vind het zo gaaf om te zien al die echo's
    Kan niet wachten tot ik ons beebie kan zien
     
    Zuri vindt dit leuk.
  8. Delena79

    Delena79 Lid

    29 okt 2020
    40
    35
    18
    Vrouw
    Huh hoezo zorgelijk, kan toch zijn dat het later is ingenesteld? Dat kan zo een week schelen
    Het hartje klopt ook al dus ik zou eerder van het goeie uitgaan dan van het slechte meis.

    Komt helemaal goed met jouw baby
     
  9. Delena79

    Delena79 Lid

    29 okt 2020
    40
    35
    18
    Vrouw
    Dat dus!! Vind het ook zo raar
    Kan zo ie zo een week verschil in zitten en dat is totaal niet zorgelijk
     
  10. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Ja dat vond ik ook al apart. Dan lijkt het dat je met een tp geen latere innesteling kan hebben maar met een andere zwangerschap wel ☺. Ik.hoorde ook van een vriendin toen die bezig is dat er ook iets is van wachtdagen dat dat er bij moet worden geteld .
     
  11. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.677
    1.789
    113
    Goedemorgen dames, even mijn onzekerheid uitten hoor. Ik was afgelopen maandag en dinsdag echt voor het eerst kotsmisselijk. Gisteren was dat een stuk minder en vandaag eigenlijk helemaal niet... Voor de rest voel ik me nog wel hetzelfde in zwangerschapssymptomen: pijnlijke borsten en erg moe. Ik weet dat symptomen kunnen verschillen. Ik dacht echter maandag: oke nu heeft m'n hcg dat niveau bereikt waarvan ik de komende tijd schijnbaar misselijk wordt... Maar twee dagen later is het weg.? Kan mijn lichaam weer gewend zijn aan de hormonen?

    Maandag en dinsdag wenste ik zo hard dat die misselijkheid weg ging, en nu maak ik me weer zorgen!! Tegen anderen zeg ik altijd: symptomen komen en gaan, maak je geen zorgen. Maar bij mezelf voelt het dan toch weer enger...
     
  12. Marlena

    Marlena Fanatiek lid

    27 mrt 2015
    1.677
    1.789
    113
    @ourbigdream , jeetje wat een spanning en onzekerheid voor jou. Laten we allemaal duimen en hopen op goed nieuws. Ik lees negatieve verhalen online, maar zeker ook genoeg verhalen waarbij een te klein vruchtzakje toch nog goed afloopt. Ik zal aan je denken!
     
    ourbigdream vindt dit leuk.
  13. Stacey4

    Stacey4 Actief lid

    24 okt 2021
    427
    393
    63
    Vrouw
    Het vlees is medium. Well done ga ik niet doen want dat is gewoon doodzonde.
     
  14. Stacey4

    Stacey4 Actief lid

    24 okt 2021
    427
    393
    63
    Vrouw
    En ik maak het idd niet met rundergehakt. Zie nu pas de bijlagen
     
  15. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Ik snap je gevoel heel goed hoor .eerst symptomen en dan minder. Dat herken ik van hier ook en ook dat je voor een ander logischer kan nadenken maar bij je zelf komt het dan te dichtbij of zo .of je lichaam snel kan wennen dat weet ik eigenlijk niet .☺
     
  16. Stacey4

    Stacey4 Actief lid

    24 okt 2021
    427
    393
    63
    Vrouw
    Dit is hoe ik hem maak Screenshot_20211216-085815_Samsung Internet.jpg
     
    Marlena en angel02 vinden dit leuk.
  17. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Oh oké dan snap ik het wel .dan moet je het maar na de bevalling eten haha
     
    Stacey4 vindt dit leuk.
  18. Sannetijd

    Sannetijd Actief lid

    12 okt 2021
    178
    302
    63
    Vrouw
    Sorry, ik moet het toch even kwijt… toen ik bij de intake was van m’n verloskundige drukte ze me (meerdere malen) op het hart vooral geen informatie te zoeken op forums. En hoe sommige van jullie in twijfel trekken wat de gynaecoloog (die hiervoor jaren geleerd heeft) zegt bevestigd dit dan wel weer… :roflmao: Oke, weer over op de orde van de dag. :rolleyes:
     
    Jaimpiej en Siementje vinden dit leuk.
  19. ourbigdream

    ourbigdream Actief lid

    10 sep 2018
    450
    397
    63
    Vrouw
    Omdat ik middels IVF zwanger ben geworden weet ik precies hoever ik ben. Maar het probleem is het kindje ook niet maar het vruchtzakje is te klein en dat duid vaak op afwijkingen.
     
  20. Mangoeste

    Mangoeste Actief lid

    18 aug 2018
    361
    261
    63
    Vrouw
    Nederland
    Forums kunnen heel fijn zijn om lief en leef te delen. Er is veel informatie op te vinden, maar helaas klopt zeker niet alles wat gezegd wordt. Het blijft zaak om zelf goed te beoordelen waar/ van wie de informatie vandaan komt, maar dat is niet makkelijk.

    Ik denk dat de meeste mensen gelukkig wel goede bedoelingen hebben. Toch ben ik het met je eens dat we in eerste instantie op de kundigheid van de professionals af moeten gaan.

    Hoe zeer ik ook hoop dat alle zwangerschappen hier perfect verlopen, dat is niet de realiteit. Het is goed dat een gyn eerlijk en duidelijk is. Het zou toch ook niet goed zijn als een gyn zegt dat alles goed komt, terwijl bij een volgende controle het tegendeel blijkt?
     
    angel02 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina