Nee vandaag was geen echo. Pas over 2 weken met 11 weken. Nee de beperkingen die dochter heeft kun je niet weten van tevoren. Zwaar autisme en grote ontwikkelingsachterstand o.a. Maar daarom willen we nu wel zoveel mogelijk voorkomen dat 2e ook iets (anders) heeft. 2 speciale kindjes kan ik niet aan hoor. En eerlijk gezegd was het hele idee van een 2e kindje wel dat we dan ook eens mogen genieten van normaal ouderschap en alle leuke dingen die daarbij komen ipv alleen maar zorgen.
Gezien hier meerdere dames in de zorg werken: hoe staan jullie tegenover de zorg voor cliënten met corona? Momenteel toch wel aantal gevallen in de wijk en de kans bestaat dat dit gaat oplopen. Richtlijn van het RIVM is natuurlijk dat je tot 28 weken gewoon de zorg kan leveren, maar of ik dat nu daadwerkelijk zo prettig vind.... Aan de andere kant wil ik niet zeuren en m'n collega's het laten opknappen. Daar komt bij dat ik het dan toch wel zal moeten gaan vertellen, terwijl ik eigenlijk tot de 13 weken echo wil wachten. Morgen heb ik intake bij de gynaecoloog, dan zal ik het ook even overleggen. Maar was ook benieuwd naar jullie mening.
Ow pff ik snap je zo goed. Ik werk momenteel oa op een mytylschool en wat is dat heftig zeg.. Onze zoon is 2 uur gereanimeerd na de bevalling en als hij het overleefd had, was dat sowieso niet zonder gevolgen geweest. Dat is iets waar ik ook wel vaak over nadenk..
Ooow jeetje wat een heftige situatie is dat geweest zeg. Zo machteloos... zo intens verdrietig. Wat moet dat een enorme aanslag op je leven zijn. Wordt er gewoon verdrietig van. Dat ze dit kindje maar idd goed optijd bij je halen. Intens dapper hoe je erover praat en ermee omgaat en hoop echt heel erg dat dit ook een prachtig jongetje mag worden.
Nou inderdaad, ik vind dat @Roni7888 dat heel goed heeft gezegd. @Honeymooner Mijn hart breekt ook elke keer wanneer ik over jullie verhaal lees. Maar ik vind het inderdaad ook heel knap hoe je erover praat. <3.
Prachtig verwoord @Roni7888 war ben jij enorm sterk hoe je erover praat @Honeymooner moet niet makkelijk zijn geweest en des te beter dat ze nu zo goed op je letten! @MissElla87 prachtige echo! Mooi klein mini mensje! @Love2Live ow nee wat verdrietig. Heel veel sterkte de komende tijd. Vervelend van je aanhoudende hoofdpijn, goed dat je dat even bespreekt morgen @Roni7888
Mooi gezegd, ik sluit me er helemaal bij aan. Zo dapper hoe je erover praat en kippenvel bij het lezen van je verhaal @Honeymooner En @Roni7888 sterkte met de hoofdpijn! Dat lijkt me echt naar ook.. goed om morgen even te bespreken inderdaad
Ooh wat heftig zeg! Ik ken jullie verhaal natuurlijk niet echt, maar kan er door mijn werk met deze doelgroep wel een voorstelling van maken. Ik snap dat je nu graag wilt weten wat je te weten kunt komen en dat jullie nu graag willen genieten van een "normaal" ouderschap.
@Love2Live, wat verdrietig, sterkte! Hi dames, Bijna een week geleden dat ik meegeschreven heb. Vorige week vrijdag werd ik ziek, goed ziek! Ik heb vrijdag zaterdag en zondag niet kunnen praten, ik had zo veel keelpijn. Eten was onmogelijk en drinken werd zelfs een opgave. Ik haat doktoren, ziekenhuizen en alles wat dat aangaat en ga dus eigenlijk niet snel. Zondagochtend werd ik wakker met verhoging, een heel zeer linkeroor en een linkeroog dat niet meer openging (smeer) en ben ik naar de spoedpost gegaan met mijn man. Gezien de zwangerschap doen ze weinig qua medicatie. Paracetamol, Max 4 op een dag, soep, slaap en fruit. Sinds vandaag knap ik weer een beetje op. Mijn man en ik zijn beiden docent in het MBO onderwijs dus hebben een weekje eerder “vakantie”. Ik moet zeggen, mijn kwaaltjes beginnen echt qua vermoeidheid en misselijkheid en vond het ook helemaal niet erg dat we dus een week eerder thuis mochten blijven. Hier geen verbouwing oid! Afgelopen april zijn mijn man en ik verhuisd naar ons droomhuis. Een mooi ruime woning met 5 slaapkamers. De hele woning is gestript en opnieuw opgebouwd. Alles is nieuw in ons huis. De komende jaren hopelijk ook geen grote dingen meer dus! De babykamer wordt de kamer naast de onze en op den duur zullen wij het kantoor inleveren voor de kinderkamer. Mijn man heeft 2 puberzoons die een eigen verdieping hebben met dakterras en een eigen badkamer, boven de onze. Ook wel fijn voor hen dat ze hun eigen plek hebben als hier straks een kleintje is! Hoofdpijn heb ik ook @Roni7888, niet de hele dag, met name in de ochtend en laat in de avond, wel aan 1 kant. Hoofdmassage doet bij mij wonderen! Volgende week maandag weer echo. Blijft toch spannend merk ik! Zijn er meer dames die echt k*t slapen? Ik letterlijk al sinds 4,5 week. Ik word er helemaaaaal gek van.. ik word iedere nacht wakker om te plassen en val daarna zo slecht in slaap pff.. Dikke knuffel Mona
Nou dames ik had weer heel wat terug te lezen maar ben de helft alweer vergeten. Wat fijn dat er weer goede echo's voorbij komen. Zolder verbouwing Hier wonen de oudste 2 op zolder Wij hebben een klein kamertje over voor de baby tegen de tijd dat die een 1 persoons bed en een bureau nodig is gaan we verbouwen dan word de badkamer verplaatst maar ach misschien heeft funda dan ook wel weer wat leuks of is zelfs 1 van de oudsten de deur al uit. Hier weer aardig op de been na corona vandaag mocht ik er weer uit maar voelde nog niet goed. Alleen mijn man is nog negatief voor de rest is iedereen hier positief getest en dat terwijl wij ons echt hebben geisolleerd. Hier mogen we donderdag voor een echo. Manlief mag niet mee die moet opnieuw in qarantaine. Nou twijfel ik of ik wel durf of ik ze daar niet besmet al mag ik er zelf weer uit. Daarbij komt ook de angst alleen te moeten aangezien het de vorige keer bij de 2de echo mis was
Ik las dat iemand een miskraam had met 6+2, heel veel sterkte en een dikke knuffel. ♥️ @ corona in de zorg vraag; ik sta sinds vorige week cohort, dus alleen op actief besmette corona cliënten. Inmiddels zijn het er 18 stuks. Spannend? Ja best wel, maar ik kon niet anders. Voorlopig blijf ik cohort staan tot we het virus de deur uit hebben gedaan hier in het pand.. Oh en de reactie van m'n manager was dus niet zo leuk (lang verhaal, heb er een topic over). Vandaag heb ik het mijn leidinggevende verteld, eerder geen mogelijkheid toe gehad. En nu bleek mijn manager toch al tussen neus en lippen door het gezegd te hebben tegen mijn manager, hoewel ik duidelijk had benoemd dit niet te willen.. Maar goed.. Gelukkig was mijn leidinggevende echt heel erg enthousiast en heeft me heel blij gefeliciteerd, dus dat viel me mee. Hij is heel benieuwd naar de uitslag van de termijn echo en de 13 weken echo haha, hij duimt mee dat alles goed mag blijven gaan. Hij zei het is altijd zoiets wonderbaarlijks! Dus dat deed me wel goed, voelde meteen geaccepteerd (in tegenstelling tot mijn manager). @ slecht slapen; vanaf het begin van de zwangerschap slaap ik slecht, inmiddels slaap ik wel meerdere uren omdat ik gewoon echt doodmoe ben en ook op de dag, maar wel onderbroken nachten en voel me vaak na mijn slaap helemaal brak en beroerd. @Honeymooner pfff ik moet toch effe slikken van je berichtje, snap heel goed dat je daar ook aan denkt, maar ik voel vooral de kracht die je uitput! Respect voor jou en een dikke knuffel! Sorry het is laat en heb de hele avond gewerkt, kan het niet zo goed bijhouden momenteel en heb een beetje moeite met onthouden waarop en op wie ik wilde reageren. Mocht ik iemand hebben overgeslagen dan sorry, ik hoop in grote lijnen alles een beetje meegenomen te hebben haha.
Ja dat had ik met 8 juli ik vond het ook gek dat ik 5 dagen vooruit werd gezet. Misschien een vroege innesteling?
Ik slaap ook niet zo heel goed. Word altijd wakker om 3 uur en val daarna lastig weer in slaap. Gelukkig lukt het nog weleens.
@corona in de zorg; van mijn leidinggevende hoef ik niet meer naar een groep toe als er (vermoeden van) corona is. Ben ik echt superblij mee! Nipt doen wij ook met neven bevindingen. Dit omdat ik in mijn werk met ernstig verstandelijk beperkten te maken heb. Als ik zie hoe lastig sommige cliënten het hebben met het leven wil ik dat echt niet voor mijn kind en zijn / haar zussen. Gedragingen die ik zie (of juist niet zie), hoe medewerkers soms met cliënten om gaan... ik kan dat niet. Aan mij zouden ze echt een hele kluif hebben als ouder denk ik Ik belast daarnaast niet alleen mijn man en mijzelf er mee maar ook zeker mijn 2 oudsten. Wie moet er dan voor de jongste zorgen als wij er niet meer zijn? Het is een zorg dat ik dan voor altijd bij mijn andere 2 kinderen neerleg, of ze kiezen ervoor om te breken en dan is de jongste helemaal alleen zonder ooit bezoek te krijgen of iemand die voor hem / haar opkomt.. Ik weet dat je niet alles in de hand hebt en kunt onderzoeken maar ik wil er wel zoveel mogelijk aan doen om het te voorkomen. En als het wel zo is ondanks alle onderzoeken dan is het zo. Dan zullen we daar ook wel weer een weg in vinden.
Jaa eerste 2 minuten lag ie nog steeds heel stil, toen dacht ik grrr maar ineens begon ie te bouncen en doen haha. Zo leuk!!!
Ik heb vandaag de 2e echo gehad! Een beweeglijk kindje gezien! Ik had dit weekend ook echt hoofdpijn maar gister ook buikpijn, dus het is nu fijn om te weten dat alles goed gaat! De kwaaltjes horen erbij haha.. prima. De echo liet zien dat ik vandaag 10 weken en 6 dagen zwanger ben ipv 10 weken en 4 dagen. Doordat ik Pregnyl gespoten heb en precies weet wanneer ik mijn eisprong heb gehad klopt het niet dat ik 2 dagen naar voren geschoven ben. Maar dat maakt helemaal niks uit! BLIJ!!
Hier ook net terug van de verloskundige en voor het eerst het hartje gehoord! Het klopt 161 keer per minuut en was regelmatig! Zo fijn en mooi om te horen. Wel even wennen dat ik het deze week voor het eerst niet zie maar dit maakt me al blij! Het hartjes spreekuur mag wel doorgaan bij mijn verloskundige dus ik mag als ik wil elke week komen luisteren tot ik t zelf voel. Hopelijk is dat snel! Verder heb ik de uitslag terug van de nipt met neven bevindingen en alles is goed! Geen afwijkingen! 2 grote mijlpalen dus! Blij mee.. Nu een week wachten voor de 13 weken echo. Spannend maar de eerste spannende resultaten zijn goed!