Hoi hoi, Even weer alles bijgelezen. Liep zwaar achter haha. Wij zijn lekker druk geweest. Z. Verkouden geweest maar gelukkig weer beter. Flesjes opgehoogd naar 5 x 180+6. Toen kwam er een sprongetje en gingen de flesjes wat lastiger. En nu gaan ze weer op. Gister in het kinderziekenhuis geweest ivm aardbeienvlekje. Daar krijgt hij nu druppels voor, ik ben benieuwd wat het gaat doen. Ook gewogen en gemeten. Hij weegt nu 6180 en is 61,5cm. Volgende week weer cb en 2e prikjes.
Nou lijkt me wel een fijne aanvulling zo'n gebruiksaanwijzing. Hier ging ineens om 09:15 t dak eraf...wth?!? Huilen als een balkende ezel (bij beter vergelijkingsmateriaal), geen beginnen aan geen idee wat dat ineens weer was. Fles niet anders dan alle voorgaanden, zelfde interval, boeren prima, schone luier al, geen voetjes die ruzie hadden met een pyjama pakje ofzo, krampen nauwelijks tot geen, zuur wel door t balken maar was daarvoor ook niet...ook niet dat ie ineens in een koud bedje lag ofzo want hij was gewoon in mn armen...euj? Geen verdere opties over op de checklist... Uitzingen dan maar weer...(mentaal duiken we maar op een onbewoond eiland met parelwitte stranden, hangmatje en warm weer met een licht briesje en granizados die stilzwijgend bijgevuld wordt door je persoonlijke ober...) Zucht...
Mijn oudste 2 waren kleintjes (3070 en 48 cm bij 39+5 en 3080 en 49 cm bij 38+0) en hebben lang in maat 50 gezeten. Mijn jongste was een stuk groter met zijn 3635 en 51 cm bij 40+2 en maat 50 is inmiddels al opgeruimd. Wegdoen kan ik nog niet Maat 56 is nog wat aan de grote kant, maar prima te doen en ik was er klaar mee steeds uit te zoeken. De kleine man doet het verder goed. Volgende week naar het cb. Ben ontzettend benieuwd hoeveel hij weegt. Flesjes nu 5 a 6 x 120/4. De nachten doet hij prima, meestal wel 5/6 uurtjes al. En als ik m bij me leg, blijft ie slapen. Al een paar keer gehad dat we in slaap vielen en dat het ineens een paar uur later was Al met al loopt het hier wel prima. Ik kreeg goed nieuws van het kdv dat onze kleine man eerder terecht kan. Het wordt nu 31/1 ipv 4/4, dus dat is goed nieuws. Vanaf 31/1 heb ik dan een paar maandagen helemaal voor mezelf tot ik weer aan het werk ga
van de 28e dus 3.5e week echt een smurfie. Super korte pootjes en ook gewoon GEEN kont, maatje 0 kruidvat luiers hier nog.
0 Was je dochter ook zo'n kleintje? Misschien straks met 8 weken opeens veel gegroeid hoor je wel vaker..
Oh wat spannend joh. Was hij goed gegroeid toen jullie eerste keer heen gingen? En wat fijn dat hij eerder heen kan. Wanneer moet je gaan werken? Iedereen leuke plannen met kerst?
Op kerstavond en kerstdag vieren we gewoon thuis onder ons 5e. Morgenavond gourmet , hapjes en dessert. En kerstochtend de kinderen pakjes laten uitpakken. 2e kerstdag gaan we naar mijn mama. @Annelies03 ik dacht altijd dat K zijn pamper te klein was omdat hij op zijn buikje rode 'uitslag' had van zijn pamper. Blijkt dit dus te zijn omdat hij zijn beentjes omhoog houd tijdens het verschonen. Als hij ze naar beneden doet heb ik nog plaats genoeg om hem aan te doen. Ik word tante in juli ! Schoonzusje is zwanger. K zal 9 maanden ouder zijn dan zijn neefje of nichtje. (Stiekem toch terug een beetje heimwee naar een 4e nu )
Kerstavond doen we niet aan. Eerste kerstdag cadeautjes met het gezin, meestal gaan we bij de grootste kerstboom kijken, wonen we heel dichtbij en kunnen we vanaf hier sowieso zien, maar we rijden altijd even langs en s avonds gaan we gourmetten. C & ik gaan morgen een oreo icecream maken en dat wordt het toetje wel even een raar momentje van de week. Ik verkocht een setje kleding in maat 50 wat van N is geweest. Mijn eerste jongens setje wat ik bewaard had voor als er nog een jongen zou komen. Het was echt even een momentje waarbij ik moest slikken. Met meisjes spul heb ik totaal geen moeite dus had niet verwacht dat dit me dan wel zou raken. Ik had een jongen er bij nog heel leuk gevonden (had overigens geen voorkeur ofzo, met een meid zijn we net zo blij ) en heb ook heel lang gedacht dat D een jongen zou zijn. Tot een paar weken voor de geboorte ik ineens het gevoel kreeg dat het een meisje was. Het is echt een soort afscheid ofzo?! Dat het echt bij mijn ene grote vriend blijft. Naja zoals hij het zegt: dan blijf ik altijd mama’s beste vriend. En zo is het maar net
Nee die was wel iets eerder maar dan 200 gram zwaarder bij geboorte en grappig genoeg COMPLEET andere bouw, die moest altijd maat groter ivm omtrek bovenbenen en die ronde billen van dr. Dus die schoot eigenlijk gelijk zowat al maat 56 in, ik heb ook amper kleding maat 50. Leuk voor de kraamvisite, dat wel. Zit nu onderbroeken mt 134, ze is net iets meer dan een week geleden 5 geworden...h&m spijkerjeggings mt 128 is te klein aan t worden. Niet vanwege de lengte maar dr bovenbenen en kuiten. Was niet voor niks zo verbaasd bij de bevalling. Hij was al blond waar we donker verwachtte en een complete slag kleiner dan zn zus en nagenoeg geen spekkie.
Euhm slapen? Wij vieren t in eigen gezin heel beperkt, zit nog met R. die er nog altijd een potje van maakt. Hadden we overigens ook wel verwacht, newborn tijd van haar was ook een hel. We vieren t alleen voor dochter, die is echt een kerst fan (sinterklaas kan dr gestolen worden). Als t aan ons had gelegen hadden we er helemaal niks aan gedaan. Blij als we op 4 mnd zitten, dat newborn gebeuren is niet mijn ding (of we bouwen baby's met te grote gebruiksaanwijzingen dat kan ook).
Ja hij was van 3635 naar 4079 gegaan in 4 weken. Nu de 8 weken afspraak en dan in januari terug voor zijn prikken. Ik hoef gelukkig pas de tweede week van maart weer te werken, maar ik zie er nu al een soort van tegenop. Niet tegen het werken zelf, maar meer het afsluiten van deze periode. Daarom dus ook 5 weken ouderschapsverlof opgenomen, anders had ik eind januari al moeten beginnen. kerstavond vieren wij niet. Morgen komen schoonouders en dan gaan we film kijken, cadeautjes doen en hapjes eten. 2de kerstdag zijn we met het gezinnetje en dan gaan we altijd gourmetten.
Kan iemand me even vertellen dat die hazenslaapjes overdag voorbij gaan? Elke keer na 20 minuten, mijn hemel..
D begint nu slaapjes aan elkaar te plakken. Van de week was ze elke 10 minuten wakker.. Maar eergisteren sliep ze ineens 2,5 uur achter elkaar
Wij doen vandaag ook niks aan kerst. Vieren het lekker morgen met zn 4en, wakker worden, cadeautjes uitpakken, en de rest van de dag lekker gezellig samen. (kerstmuziek, kerst film, koekjes bakken) in de avond gezamelijk koken. En dan 2e kerstdag naar ML zijn fam.
ooh dit snap ik! E is nu net uit sommige maat 50 en dat vind ik al lastig naar zolder brengen, laatstaan het verkopen! ML wil de co-sleeper weg doen... Maar mijn hoofd zegt wat als er een 3e komt? en hij zegt, dan kopen we gewoon weer een nieuwe logica..... Ik zei eerst geen 3e, en nu E er is kriebelt het gewoon nu alweer -- bizar zeg
Wij zijn gister bij het cb geweest. 9 weken en 5 dagen. 60.8 cm en 6,23 kg Maat 62 moet het goede model zijn, anders past ze er niet meer in Ze heeft volgens mij ook langere benen dan L had, de eendelige pakjes pasten haar beter heb ik het idee. En L had al Lange benen… Wat zou ik af en toe ook graag willen spieken hoe ze er over en tijdje (en als volwassen vrouw) uitzien. Maar tegelijkertijd vind ik het al zo snel gaan, en moeten ze nog maar lang klein blijven. Mama logica? iemand bekend met een sprong rond de 10 weken? Vannacht bijna niet geslapen ineens. Vanmorgen wel met veel moeite wat ingehaald (m, mama niet) Als ze nu ook maar niet de dag en nacht omdraait. Merk dat ze nu alweer moe is. (fles amper op) morgen komt m’n moeder voor kerst En 2de kerstdag m’n schoonouders. Vandaag doen we niks… tenminste ik wilde een paar spulletjes die al een tijdje in de weg stonden opruimen… nu ligt het hele huis overhoop, en hetgeen dat ik wilde opruimen nog niet opgeruimd… oftewel, genoeg te doen nog vandaag
Wij mogen echt in ons handen knijpen met het slapen ben R. Hij slaapt overdag minimaal 3 keer 2 uur achter elkaar in zijn wieg (in neem hem geregeld boven op me, veel te fijn nog). Maar zoals vanmiddag 6 uur achter elkaar met tussen door een fles. Die moet ik echt aanbieden. Zie het maar als een groeispurt zo af en toe heel veel slapen. De nachten krijg hij om 22 uur de laatste fles. Komt vervolgens rond 03 uur en dan 07.30 uur. Heerlijk..
Wow @wolkje1994 wat heerlijk! Genieten zeg. De nachten gaan hier top, 1 nachtvoeding, de tijd verschilt nog, maar de laatste dagen slaapt hij daarna meteen weer, zo fijn. T spuugt de laatste dagen ineens weer meer. Maar op een of andere manier lijkt het niet echt op de gewone reflux. Vanmiddag ook; we hadden gewandeld, T zat nog in de maxicosi, ik was fles aan het maken en toen ik hem eruit haalde spuugde hij ongeveer een hele voeding eruit. Maar hij heeft er helemaal geen last van (gelukkig). Hij is wel wat snotterig dus ik dacht misschien heeft het daarmee te maken. Ik hoop in ieder geval dat het snel over is weer. Hier kerstavond altijd met eigen gezin. Man en ik zijn daarmee begonnen toen we nog met zn 2en waren, haha. We hebben ook het geluk dat we eigenlijk altijd allebei al vrij zijn dan. Morgen komt (een klein deel van) schoonfamilie hier. Pizzaretten en tweede kerstdag naar mijn ouders. Nog even All You Need Is Love kijken en dan lekker slapen, hopen op weer een goede nacht! Fijne kerst dames!