Hi dames, Wij willen 15 augustus, als covid het toelaat, twee weken naar Italië. We gaan met 2 volwassenen, 2 kinderen van 8 en 5 en een baby van dan een halfjaar. We hebben niet echt een voorkeur voor een bepaalde streek, maar wel een paar eisen. Allebei totaal niet bekend met Italië, dus we zien door de bomen het bos niet meer. Wie heeft er een goede tip of wil ons helpen zoeken? Onze eisen: - Kleinschalig (!!!) Misschien wel de belangrijkste in dit rijtje. We zoeken absoluut niet zo'n kolossaal park; - Speelgelegenheid voor de kinderen zoals een leuke speeltuin. Animatie mag, maar is geen vereiste; - Praktisch als er op het park zelf ook een restaurantje oid is, voor als we niet willen koken of niet van het terrein af willen om te eten; - Vliegveld op een uurtje rijden ongeveer; - In de directe omgeving (gaan wel een auto huren) leuke restaurantjes of bezienswaardigheden; - Villa/huisje/bungalow is allemaal goed, en airco zou fijn zijn. Dat was het voor nu, misschien kom ik later nog met aanvullingen. Oja, budget is wel handig om te weten. Het mag op zich best wat kosten, exclusief vlucht max. €4000,- Alvast onwijs bedankt voor het meedenken!
Misschien eens zoeken op een Agriturismo? Ik zou een regio kiezen waar je heen wilt. Kijk waar je dan graag in de buurt wilt zitten qua steden, de kust of het binnenland. Dan is het wat makkelijker zoeken. Wij gaan dit jaar naar Toscane, dichtbij de kust, in een kindvriendelijke Agriturismo met zwembad, speeltuintje en voetbalveld. Nog niet geboekt, wel een paar op het oog, omdat onze vakanties pas in januari worden toegekend.
Familie had goede ervaringen met fonte alla lepre in Riparbella. Onze kinderen eisen wel wat meer animatie. Dus het is net niet wat ik zoek
Het is inmiddels iets anders geworden dan een vakantieparkje haha. We hebben in het centrum van Cagliari - Sardinië een woning gehuurd via Airbnb. Nu al zin in, al duurt het nog 7 maanden haha!
https://www.tui.nl/villaggio-a-mare-509221857/?gclsrc=aw.ds&gclid=Cj0KCQiAoNWOBhCwARIsAAiHnEgl0Db6QlnRzpDjzsUAxv26rS63kHwjp6vc2VkX-3uluSeirvjoZJEaAkjAEALw_wcB Wel een paar jaar geleden dat we hier geweest zijn maar super huis, fijn park en goed te doen met vliegen en auto huren.
Ik zie dat je al iets gevonden hebt, maar misschien voor een volgende keer: https://www.gasparinavillage.it/nl/ Wij zijn hier een aantal keer geweest toen de kinderen nog jonger waren. Is ideaal met jongere kinderen. Toen de jongste nog sliep overdag, konden we met de babyfoon bij het zwembad liggen omdat alle huisjes dichtbij liggen. Het zwembad is voor een groot deel ondiep zodat ook de kleintjes lekker rond kunnen spetteren.
Wij zijn altijd met de auto gegaan ja. We zijn er in totaal 5x geweest. Toen hadden we het echt wel gezien daar en was het zwembad ook niet meer zo leuk voor de oudste. Maar we hebben daar altijd genoten. Het is gewoon ideaal dat de huisjes zo rond het zwembad liggen. Hierdoor maken kinderen ook makkelijk contact met elkaar. Er komen ook veel Nederlanders (toen wel in elk geval, laatste keer dat wij er waren, was 2017), voor sommigen een nadeel maar met kleine kinderen wel handig vind ik. Pas de laatste keer dat wij er waren hadden ze het verschil tussen premium en standaard appartementen. Toen hebben ze de inrichting vernieuwd. Maar toen waren er nog maar een paar premium appartementen, de meeste waren standaard. Ik zie dat premium nu beneden is en standaard boven. Ik zou wel voor beneden gaan. Het voornaamste verschil is verder volgens mij wat luxer tuinmeubilair (inclusief ligbedden) en een keer schoonmaak in de week.
Wij zijn weleens bij Piazza Pinokkio geweest, maar volgens mij zijn ze sinds het najaar gesloten in ziekte en geen kopers. Echt geweldig! Kleinschalig, er wordt gekookt, zwembad, vlakbij Pisa en Florence.