Toevallig vanmorgen seks gehad, morgen is het 5 weken geleden dat Joeri geboren is. Ik had in de kraamweek eigenlijk al zin, uiteraard dat niet gedaan maar gewoon het gevoel van intimiteit willen hebben. Vind het echt bijzonder om te zien dat alles zo snel kan helen na een bevalling en zwangerschap. Ik vloei nu al zo’n 2 weken niet meer en alles is aardig recht getrokken.
Ik ben nu zo’n 10 kilo kwijt met er nog 4 voor het gewicht dat ik deze zwangerschap ben begonnen. Maar er moet nog meer af, voor de zwangerschap van mijn stilgeboren meisje was ik nog 7 kilo lichter maar ben erna heel erg gaan emotie eten. Ik moet zeggen dat ik nu helaas ook weer erg aan het snoepen ben
Hier ook een verkouden meisje met snotneus en snot oogjes. Drinken is daardoor soms lastig. Verder doet ze het zo goed. Ze slaapt veel en meld zich vanzelf wanneer ze honger heeft. Wat heerlijk zo'n tevreden meisje! Qua kilo's. Pas mijn eigen broeken nog niet maar was ruim 15 kg aangekomen en moet nu nog 5.5 kg. Ik blijf beetjes afvallen sinds de bevalling. Dat had ik de vorige keer ook. Juist door de borstvoeding. Ik eet goed en ook gewoon waar ik zin in heb. Dus daar wel echt geluk mee
Laatste keer dat ik gewogen heb (ruim een week geleden) was ik zo'n 10kg lichter dan voor m'n zwangerschap. Maar ik ben ook amper aangekomen tijdens de zwangerschap en val nu ook af door de borstvoeding. Het is ook geen overbodige luxe, flink wat kilo's kwijtraken. Er mogen er nog wel een stuk of 30 af van mij.
Even een oproepje als dat mag. Zouden degene die fb hebben willen stemmen op de foto van mijn zoon Joeri? Het staat op de pagina van verloskundigenpraktijk sliedrecht. Het is een wedstrijd en ik kan een fotoshoot winnen. We lopen achter en het stemmen kan nog tot 13:00 uur.
Och ons mannetje heeft RS virus. Gisteren in het ziekenhuis geweest. Hij was benauwd en wat koorts. Huisarts vertrouwde het niet helemaal en ik ook niet. Uitgebreide check gehad door kinderarts in zkh gisterenavond en uiteindelijk mochten we naar huis. Hij mag vanaf nu wel niet zieker worden, dus we houden hem goed in de gaten. Zo onwijs zielig!!
Gisteren voor de na controle bij de gyn geweest. Ze vertelde me dat ze tijdens de keizersnede veel verklevingen zag en dus dat het er van binnen niet netjes meer uitziet. Ze was ook al snel bij de baarmoeder, het deel tussen baarmoeder en huid is dus heel dun. Ze vroeg of wij nog een kinderwens hadden, want het was niet onmogelijk volgens haar, maar ze zou een nieuwe zwangerschap afraden. Nu zijn wij ook compleet met 3 kinderen, had dit nooit durven dromen, dmv ivf een zoon en een dochter te mogen krijgen met mijn man. Maar toch komt het wel even binnen als de gyn dat zegt.. voelt zo definitief.. het boek van zwanger worden en zijn gaat echt dicht.. ga de huisarts sowieso bellen voor de mirena spiraal. Ook heb ik een rare bult in mijn rechter onderbuik en is mijn buik niet symmetrisch meer. Er puilt iets uit, heel apart. Dus moet volgende week naar de radioloog voor een echo en dan gaan ze kijken of daar nog iets aan gedaan moet worden. Gaat dus lekker. Met ons meisje alles goed!! Straks komt de fotograaf voor een newbornshoot
Lijkt me heftig en zo definitief inderdaad. Dan is het wel enigszins fijn dat je al besloten hebt dat jullie compleet zijn zo. Goed om te horen dat het goed gaat met je meisje! Hoe was de shoot?
Hier vanochtend voor het eerst naar het bureau geweest. Aaron groeit goed en doet het ook helemaal volgens het boekje verder. Het is zo'n ongelooflijk lekker ventje, ik hou elke dag een beetje meer van hem. ❤️
Ik snap je gevoel. Bij mijn zus was het niet meer mogelijk na de derde keizersnee. Maar heel gek dat een ander het voor je beslist ofzo. Hier voelt het ook alsof we compleet zijn. Maar zou het idd ook even slikken vinden als iemand anders het definitief zou maken.
Morning, Hier wat radiostilte. Reageer even kort op de onderwerpen die ik zag langskomen. • Borstvoeding en groei: lijkt wel of de kleine meid hier slagroom krijgt. • Postnatale depressie: zelf geen ervaring mee. Wel in mijn omgeving. • Gewicht: onze weegschaal ging stuk tijdens de zwangerschap. Geen idee hoeveel ik ben aangekomen. Zal denk ik rond de 15kg zijn geweest? Ik pas mijn oude kleding weer, maar draag nog niet alles vanwege het herstel van mijn buik. • Keizersnede: hier dus de eerste weken pijn gehad. Seintje om te plassen in m’n hoofd is/was wat verstoord waardoor m’n blaas enorm vol raakte. En zodra ik ging plassen m’n organen mee zouden schuiven (zo omschreven ze het) en dat deed dus veel pijn! Dat gaat enorm goed nu. Alleen voel ik me nog steeds niet fit. Vind dat nog erger dan pijn op de een of andere manier. Hoe gaat het verder met jullie bekken? Ik ben sinds deze week begonnen om soms toch even een wandeling te maken om de oudste op te halen. Ik loop dan 15-20 minuten. Gaat best goed, maar vooral de eerste keer leken m’n bekken niet echt lekker mee te werken. De eerste keer had ik de kleine in een draag doek mee, de tweede keer in een mini draagzak. Dat maakte denk ik al veel verschil. Kinderwagen ligt nog op zolder en is op dat moment even niet haalbaar. Benieuwd naar jullie. Fijne dag iedereen! Ps. Beterschap voor de kleintjes.
Wat zou er uit kunnen steken? Hebben ze daar ook al over gespeculeerd? Erg balen dat nog een kindje wordt afgeraden.. snap dat dit toch ook een rouwproces is, ookal voelt het voor nu compleet.. Getver wat eng! Heel veel beterschap en laten we hopen dat het niet verergerd. Trek lekker vaak aan de bel en luister naar je moedergevoel ♡
ik loop elke ochtend hier een rondje nadat ik mijn zoon naar school gebracht heb. Mijn dochter gaat dan in de wandelwagen en slaapt bij de eerste stap buiten. Het is een rondje van ruim 2km maar voor nu genoeg. Ik merk dat mijn rug en bekken het dan wel prima vinden. Zodra die het rondje beter aan kunnen, maak ik de wandeling weer iets groter.
Inderdaad goed luisteren naar het lichaam. Ik ben ook benieuwd wat mijn gyn (die me ook opereerde) zal zeggen begin februari. Heb nog nooit zo uitgekeken naar een afsluitend gesprek.
Rouwproces… precies daar ben ik altijd zo bang voor. Dat een ander dat voor je bepaald qua risico’s. Wel fijn om ook een compleet gevoel te ervaren….. hier noemt m’n partner al allerlei namen op voor de volgende. Gelukkig wilt hij nog wel een paar jaar wachten.
Heb jij dat gesprek in real life? Hier gaat het gesprek via teams.. ik heb dan het gesprek met de gyn die ons opnam die dag en niet met de gyn die de bevalling deed. Ergens vind ik dat wel jammer.. ik ben echt trots op de gyn die mij geholpen heeft onze dochter op de wereld te zetten. Bij mijn vk ga ik ook rond die tijd langs zodat de laatste controle in persoon is.