Uitgerekend 1 - 15 september 2022

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Milanatje, Dec 23, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Flops

    Flops Fanatiek lid

    Nov 13, 2021
    1,259
    1,018
    113
    Female
    Haha.. vanmiddag heerlijk geluncht met kipnuggets en mini frikadelletjes op brood, genieten was dat!

    Heb je wel al iets gesnackt voordat je gaat koken? Als ik dat niet zo ga ik ook bijna over mn nek
     
  2. ClaireUnderwood

    ClaireUnderwood Actief lid

    Oct 19, 2021
    412
    468
    63
    Female

    :eek::eek:ik wil oooooooooookkkkkkkk
    Oh met mayonaise! Het water loopt mij in de mond!.

    Nou ik ben nog even zoekende met dat weeige gevoel en kokhalzen, bij de andere twee zelden gehad en ook niet met dit termijn al.
     
  3. Flops

    Flops Fanatiek lid

    Nov 13, 2021
    1,259
    1,018
    113
    Female
    Probeer echt elke 2 uur iets te eten, of iets te drinken met een smaakje.. ook als je denkt dat het niet nodig is want anders ben je te laat en misselijk

    I LOOOOOOVEEEEEEE MAYOOOOO, naja Hellmanns.... is ook een van de weinige dingen die me op gewicht houd (1.80-65kg)
     
  4. Lien84

    Lien84 Lid

    Jul 9, 2008
    91
    21
    8
    Goede berichten allemaal, geruststellend om een goede echo te zien hè!!
    Ik ben er zelf veel relaxter onder nu.
    Begin al echt wel een buikje te krijgen, ben van me zelf best slank. Na drie zwangerschappen gaat dat gewoon super snel! Ook al weet ik dat het mn darmen zie die nu al ruimte maken...
    Moet er toch wel aan wennen, want ik wil eigenlijk helemaal niet dik wordeno_O
    Vanmorgen dus maar even 8 km gerend. Niet dat ik op die manier een dikke buik tegenga, maar toch:roflmao:

    Morgen 8 weken alweer, komend weekend gaan we het vertellen aan (schoon)ouders en kinderen.

    Vandaag tijdens de intake ook info over de NIPT gekregen, daarna veel met mn partner over gehad. Maar denk dat we deze toch niet gaan doen. 13 en 20 weken echo wel. Hoe staan jullie erin?
     
    LunaKyra and DCG like this.
  5. Milanatje

    Milanatje Actief lid

    Nov 4, 2021
    200
    183
    43
    Female
    Fijn om al die goede echo's te zien. Proficiat dames!

    Hier in België is de NIPT standaard dus wij doen het sowieso.

    Ik ben vrijdag 8 weken en ook al echt dik. Ook echt de hele tijd honger!
    Zit precies een vierling in :|:D
     
    Eliana01 and DCG like this.
  6. Goldband

    Goldband Lid

    Dec 26, 2021
    22
    37
    13
    Female
    Hallo allen, excuus voor het lange wachten.. het nieuws moet nog even landen. Namelijk een grote verrassing die we niet hadden verwacht: twee knipperende lichtjes op de echo!
    Totaal niet op gerekend dus we zijn nogal overdonderd. Ik ben zwanger van een tweeling! Na de eerste emoties wel ook meegekregen dat alles prima in orde is qua grootte. We zijn blij én nog een beetje van de leg :rolleyes:
     
    Eliana01, LunaKyra, Miracle90 and 9 others like this.
  7. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    Apr 14, 2016
    2,191
    2,397
    113
    Female
    Wauw!! Wat een bijzonder nieuws zeg! Gefeliciteerd! Snap dat het even schakelen is... spannned zeg!
     
  8. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    Apr 14, 2016
    2,191
    2,397
    113
    Female
    Wij moeten de info nog krijgen maar laten denk ik alles doen. Nipt ook. Eerder ook gedaan. Ook al komt er iets uit, wij vinden dat met zicht op de andere kindjes wel fijn om te weten.
     
  9. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    Apr 14, 2016
    2,191
    2,397
    113
    Female
    O en 8km gerend? Helemaal gek :roflmao: ik word al moe als ik eraan denk whaha
     
    DCG likes this.
  10. Maja88

    Maja88 Actief lid

    Nov 7, 2018
    279
    229
    43
    Female
    Wooooowwwww dat is even schakelen! Gefeliciteerd! Hebben ze kunnen zien of het een- of twee-eiig is? Spannend zeg! Ik heb altijd stiekem gedroomd van eeneiige meisjes, maar het lijkt me het eerste jaar best pittig :rolleyes:

    Fijn meiden, al die mooie echo's! Ik ben ook aan het aftellen, nog 1 weekje :$ misselijkheid is hier ook begonnen. :confused:
     
    DCG and Mell0408 like this.
  11. Flops

    Flops Fanatiek lid

    Nov 13, 2021
    1,259
    1,018
    113
    Female
    Jaaaaa wat leuk!!
    Is het een of twee eiig? Wat spannend! Nu doorgestuurd naar de gyn voor vervolg afspraken?
     
  12. ClaireUnderwood

    ClaireUnderwood Actief lid

    Oct 19, 2021
    412
    468
    63
    Female
    Ik wil ook niet dik worden, maar ik geef de moed sowieso maar op. Na 2 zwangerschappen is er maar liefst 15 kilo blijven hangen. En helaas een echte appel dus de ellende hangt bij mijn buik en borsten.

    Man en ik willen wel graag de nipt, 13 weken en 20 weken echo laten doen. Een gehandicapt kind vraagt veel aanpassing en dat wil ik zo vroeg mogelijk weten.
     
  13. ClaireUnderwood

    ClaireUnderwood Actief lid

    Oct 19, 2021
    412
    468
    63
    Female

    Jaaaaaaaaaaaa daar is ie!!! De eerste tweeling van de uitgerekend in september groep! Van harte, en ik snap helemaal dat je totaal overdonderd bent. Ik roep ook altijd, heel leuk bij een ander, maar niet bij mij:roflmao:. Totdat je naar zo'n echo staart!
     
    DCG, Mell0408 and Flops like this.
  14. Flops

    Flops Fanatiek lid

    Nov 13, 2021
    1,259
    1,018
    113
    Female
    Whahaha de eerste? Hoeveel verwacht jij er in de september groep? :roflmao::roflmao:
     
    Mell0408 likes this.
  15. Milanatje

    Milanatje Actief lid

    Nov 4, 2021
    200
    183
    43
    Female
    Kan me voorstellen dat het even schakelen is! Zijn het je eerste kindjes? Ik heb altijd gezegd dat ik het in mijn eerste zwangerschap nog niet zoooo erg zou vinden. Bij de 2de, nu dus, wil ik het liever niet. Wij hebben altijd gezegd maar 2 kids te willen :roflmao: moest het toch zo zijn geef ik er geen ter adoptie weg hoor :D
     
    Goldband, Maja88, DCG and 1 other person like this.
  16. ClaireUnderwood

    ClaireUnderwood Actief lid

    Oct 19, 2021
    412
    468
    63
    Female

    Hahaha, nou in ieder geval één. En dat is Goldband, ik sla graag over. We willen graag een derde kindje en geen derde én vierde :roflmao:.
    Ik heb zelf een tweelingbroer dus vond de eerste twee keer de eerste echo best even spannend.
     
    Goldband, Maja88, DCG and 1 other person like this.
  17. DCG

    DCG Fanatiek lid

    Feb 24, 2020
    3,457
    3,198
    113
    Female
    Oooo dus toch wat minder ver dan gedacht…. Is ook idd lastig inschatten na een miskraam… fijn dat je volgende week terug mag, dan is er vast en zeker een knipperlichtje te zien! :)
     
    dburg282 likes this.
  18. DCG

    DCG Fanatiek lid

    Feb 24, 2020
    3,457
    3,198
    113
    Female
    Wow wat een verassing!!! Kan me voorstellen dat het nieuws even moest landen! Gelukkig heb je nog zo’n 7,5 maand de tijd om aan het idee te wennen :p
    Nee ff zonder dollen, lijkt me echt heel apart om zo onverwachts 2 hartjes te zien kloppen!! Zal qua zwangerschap natuurlijk wel wat zwaarder worden…. En heel druk na de geboorte, maar wel dubbel zoveel liefde te geven en dubbel te genieten :rolleyes:
     
    Goldband likes this.
  19. DCG

    DCG Fanatiek lid

    Feb 24, 2020
    3,457
    3,198
    113
    Female
    Wow 8km!! Hoe hou je het vol?! Ik word al moe als ik eraan denk :roflmao::roflmao:
    Gaat lekker snel met die buikjes hè, na meer kinderen te hebben… hier net over de 6wk en ben ook al behoorlijk “dik” aan het worden!! Gaat niet lang meer duren voordat ik toch mijn zwangerschapsbroeken nodig heb….

    Nipt willen wij dit keer denk ik ook doen, bij de andere kids niet gedaan, maar we zijn nu natuurlijk weer wat ouder en aangezien dochter een kleine aangeboren afwijking heeft wil ik dit keer toch wel graag de nipt laten doen…
     
  20. Bittersweetsymphony

    Bittersweetsymphony Actief lid

    Jan 5, 2022
    272
    252
    63
    Female
    Is er al wat meer animo voor praten binnen een Facebook groep? Ik kan zo slecht met deze site waardoor ik ook geneigd ben minder te reageren
     

Share This Page