Hoi Bollebuikje, Allereerst klik je op 'Meedoen' en daarna kun je je foto uploaden. Maar misschien is je foto te groot? Dat zou kunnen. Wat voor een foutmelding krijg je? Groetjes, Josien
Ik vind het vreemd, ik weet nu ook niet onmiddelijk wat er aan de hand zou kunnen zijn. Ook al eens geprobeerd met de orignele foto die niet verkleind is?
Zojuist geprobeerd om een foto van m'n zoontje in te zenden bij baby van de maand en krijg dezelfde foutmelding :-s
Hallo, Ik heb zopas contact opgenomen met het beheer en het probleem voorgelegd. Ik geloof dat het probleem opgelost is, ik heb nu geprobeerd om de foto van m'n zoontje nog eens in te sturen en het is meteen gelukt. Misschien kun je ook nog eens proberen om je foto opnieuw te uploaden.