De app stocard installeren. Meeste pasjes kun je daarmee gebruiken en dan kunnen je pasjes mooi opgeborgen worden en hoef je ze niet mee te zeulen.
~Dag25~ Glaswerk: welk glaswerk mag je zelf kiezen. Óf de ramen aan de binnen en buitenkant wassen, óf het glaswerk naar de bak, óff de kast met glazen leegmaken en opnieuw ordenen. Tip: de schoonmaakartikelen van Jemako. Ik heb de glasdoeken en de raamwisser. De doeken gebruik ik altijd voor de binnenkant van de ramen. Echt een paar tellen werk en krijg ze heel netjes. De wisser is de enige raamwisser waarbij ik de ramen streeploos krijg. Ik ben echt fan!
@ Stocard, Ik lees dat je daarvan veel (ongewenste) reclames/meldingen krijgt. Hoe is jullie ervaring daarmee? @ dag 25 Dat wordt ramen wassen... de kerststickers gaan er morgen af. Jemako heb ik al vaker over gehoord, is het echt zo geweldig? Ik was mijn ramen met spiritus en een drupje Dreft, gebruik een trekker van de blokker. Gaat ook prima.
laat dat geen vette of olie laag achter? Ik was de binnenkant alleen nog maar met water, buiten gebruik ik een beetje schoonmaakazijn en heel soms een drupje dreft erbij.
~dag26~ wasmachine en droger: De wasmachine kan op een hoog programma aangezet worden eventueel met een reiniger speciaal voor wasmachines. Daarna met een sopje de deur en buitenkant van de machine goed schoonmaken. De filters van de droger stofzuigen en daarna de hele droger afnemen met een sopje. Vergeet de klepjes onder de machines niet!
Geen idee in welke vorm? Ik heb er dus, volgens mij, geen last van. Wasmachine heb ik gister het vakje van de wasverzachter geboend en vervolgens de handdoeken met poeder (normaal gebruiken we vloeibaar wasmiddel) op 95 graden gedraaid met azijn in het wasverzachter bakje. Hij is weer aardig schoon.
ja dat snap ik maar het kan natuurlijk op lange termijn wel een wazige laag achterlaten of een laag wat je er met alleen water niet meer afkrijgt. Geen idee hoor maar dat hoor je wel vaker met middeltjes. Ik gebruik voor bijv mijn vloer en ramen alleen maar water
Ik doe mijn ramen altijd met allesreiniger, en als ik geen zin heb maar echt nodig is dan pak ik ff snel glassex . Heel lui maar goed genoeg. Wb wasmachine en droger... wasmachine draait4 tot 5x per week op 60 en 1x per maand met een vaatwasblokje op 90. Dan maak ik ook gelijk de rubbers schoon en t bakje. Droger gebruiken we niet veel dus die vergeet ik vaak te doen, goeie dus!
~Dag27~ Vandaag hebben we alleen pen en papier nodig. Loop een rondje door huis en schrijf alle klussen die gedaan moeten worden op. Werk deze uit per ruimte en ga daarna een rustig kijken welke op korte termijn al gedaan kunnen worden. Ik bedoel vooral de ‘plintjes&schilderklussen’ maar als het rust geeft kun je daar ook de grotere huishoudelijke taken op schrijven. ~~~~ Deze taak heb ik een hele poos geleden al uitgevoerd en eens in de zoveel tijd kijk ik even wat we al gedaan hebben en wat er nog gedaan moet worden. Ik heb er zelf ook een budget bijgezet zodat we weten waar we ongeveer aan toe zijn. Het geeft mij rust als het op papier staat en het gevoel van wegstrepen geeft een voldaan gevoel. Als ik een beetje inspiratie heb dan kijk ik eerst even deze lijst door en werk een klusje af.
Ja werkt top. Is gemaakt om niet te schuimen, dus als je dan wel schuim in je machine hebt weet je ook gelijk dat je teveel wasmiddel gebruikt.
Ik ga het meteen doen! De buiten en binnenkant zijn al helemaal schoon maar ik had nog geen reiniger gebruikt met hoge temp.
misschien een hele domme vraag maar doe je deze in de trommel of in het bakje waar je altijd de wasmiddel in doet?
Gister met een hoop tegenzin de ramen aan de binnenkant gedaan, toch wel trots op mezelf daarna wasmachine doe ik dus ook met een vaatwastablet eens in de zoveel tijd, wasverzachter bakje mag nu wel, want die zit verstopt omdat man dik geworden wasverzachter erin heeft gedaan een keer de droger zuig ik ook wekelijks uit als ik daar ben met de stofzuiger, en gister kon ik de filter ook uitwassen omdat jongste met allesreiniger dacht te kunnen schenken erin