Middelste bracht het mee en die had helemaal niks. Het is dat ik ziek werd anders had ik hem nooit laten testen. Baby was verkouden/niezen en dronk daardoor slecht / sliep slecht.
Mijn dochter van 7 jaar begon met hoofdpijn en buikpijn de eerste dagen, met af en toe een hoest. Daarna een paar dagen niets, om op dag 7 zeer verkouden te worden. Ze zit nu op dag 9 na positieve test en zit dus nog sterds in quarantaine vanwege haar snotneus, al lijkt het nu wat beter te worden. Mijn zoon 3 jaar heeft af en toe gehoest, verder geen klachten. Het is dat wij allemaal positief zijn thuis, anders zou ik bij hem de link niet gelegd hebben.
Zoon van 12: 2 dagen klein beetje keelpijn. Dochter van 5: halve dag loopneus en voelde in de ochtend een beetje warm aan.
De jongste is 2x positief getest. 1e keer klaagde ze over hoofdpijn, buikpijn, keelpijn en had ze hoge koorts. Veel slapen slecht eten. Ze is toen wel een paar weken uit haar hum geweest. Nu is ze een beetje verkouden en een paar dagen wat vermoeid geweest. En ze was de 1e dag wat hees. Ik ga er vanuit dat ze nu de omikron variant heeft, en de eerste keer alpha. Geeft toch wel echt andere klachten. De oudste heeft het nu niet, maar had toen helemaal geen klachten (laten testen vanwege positieve test zusje). Beterschap!
Zoon 1. Pijn in de benen weet niet of hij toen koorts had was bij zijn vader. Hij eet nog steeds slecht na 1.5 week geen idee of het daardoor komt. Zoon 2. Hoge koorts en heel veel slapen 1.5 dag daarna weer top.
Dochter (7) heeft donderdag positief getest met een zelftest. Gisteravond getest via de ggd, nog geen uitslag. Zij is alleen een beetje snotterig. Tot nu toe is ze de enige.
Oudste van bijn 6 had helemaal geen klachten en de jongstw heeft een middagje koorts gehad en verder geen klachten. Allebei niet eens een snotneus of hoestje.
Dochter van 8: begon met hoge koorts (39.5) en overgeven. Zere keel, algeheel ellendig. Ze heeft 3 dagen op bed gelegen en kroop helemaal weg. Koorts bleef tot dag 4 en kreeg toen weer een beetje praatjes. Nu op dag 6 hoest ze alleen nog een beetje, maar is ze bijna weer de oude. Zoon van 10: begon met zere keel en een hoestje. Toen hoge koorts (39.8), spugen, spierpijn, buikpijn en te moe om op zijn benen te staan. Nu dag 5 nog benauwd, moe, hoesten en wat restjes spierpijn.
Mijn zoon had bij de omikron de klachten die je bij de eerste besmetting omschrijft. Hoge koorts, overgeven, hoofdpijn, niet eten.
Ik hoor het in de golf om mij heen nu juist heel veel idd. Ineens waren bergen vriendjes en kinderen om die van mij heen ziek en veel met (hoge) koorts en overgeven. Mijn mijn vriendin op school ook heel veel kinderen met darmproblemen die corona bleken te hebben.
Zoon heeft een nacht giga hoofdpijn gehad en koorts. Daarna nog 2 dagen wel wat hoofdpijn, maar was te doen. daarna was hij alleen nog moe.
Dochter alleen wat snotterig. Nu na bijna 2 wk is ze daar eindelijk vanaf. Verder klaagde ze af en toe over buikpijn.
Jongste moe, misselijk, hoofdpijn zo'n anderhalve dag, daarna heel licht verkouden. Oudste keelpijn, hoesten ook zo'n anderhalve dag en daarna verkouden.
Hier gaat het vandaag gelukkig weer wat beter. Alleen nog koorts en moe en wat aan het hoesten. wij testen allemaal nog negatief
Jongste dochter heeft nu de 2e keer Corona, vandaag positief getest. Ze heeft heel veel hoofdpijn, hoest af en toe en wil niets eten. Ook heeft ze lichte koorts (38,3) en is ze hangerig.