Veel verschillende klachten (omikron)

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Kache, 2 feb 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    Sinds 6 dagen heb ik corona. Het valt tegen, ik heb echt heel scala aan klachten (gehad), waarbij wijs dokters knikken ("Ja, dat past bij corona").

    koorts
    hoesten
    neusverkouden
    keelpijn
    spierpijn
    hoofdpijn
    pijn op de borst (die zo heftig was dat er verdenking was op mogelijk hartprobleem, dus ben met ambulance naar eerste hart hulp gebracht en helemaal nagekeken, gelukkig niets aan de hand, diagnose: covid gerelateerd)
    buikpijn/darmkrampen
    misselijkheid
    braken (2 dagen niets binnen gehouden)
    diarree
    kortademig
    duizelig
    branderige ogen
    een nacht lichtflitsen in ogen gehad met pijn achter de ogen
    reukverlies
    vermoeidheid

    Ik sta er wel van te kijken, ik ben nota bene ook nog gevaccineerd en geboosterd....
    Het gaat wel de goede kant op nu, maar zijn er meer mensen die zo veel verschillende klachten hebben? Ik heb dit nog van niemand gehoord.o_O
     
  2. smax

    smax Fanatiek lid

    15 feb 2018
    1.955
    1.042
    113
    Vrouw
    Zelf ook corona -dag 8- en kan elf dingen van jouw lijstje aanvinken. Echt, het valt mij zo ontzettend tegen!

    Om mij heen hoor ik veel van inderdaad verkouden, een enkele hoest erbij.

    Sterkte!!
     
    Kache vindt dit leuk.
  3. Summerbelle

    Summerbelle Niet meer actief

    Hier ook 10 van jou klachten, dag 7. Dacht even vooruit te gaan, maar eind van de middag weer terugval. En ook vaccinatie en booster. Knap waardeloos.
     
    Kache vindt dit leuk.
  4. rijo

    rijo VIP lid

    5 mrt 2014
    5.272
    2.034
    113
    Idem...... Ik begon met neusverkoudheid, hoofdpijn en koorts. Na 2 dagen werd ik duizelig en vandaag (4e dag) ben ik de hele dag misselijk + duizelig en heb ik totaal geen eetlust :confused: Ik ben benieuwd wat Covid nog meer voor mij in petto heeft...
    Mijn man en kinderen hebben (gelukkig) amper klachten en kunnen dit weekend weer gaan en staan waar ze willen. Daar ben ik natuurlijk heel blij om, maar ik denk dat ik zelf nog wel even in isolatie zit :|
    Ik hoop dat jullie je snel wat beter voelen, @Kache @smax @Summerbelle!
     
    Kache en smax vinden dit leuk.
  5. Pianella

    Pianella Lid

    22 apr 2015
    44
    4
    8
    NULL
    NULL
    Sorry, ik gun niemand dit, maar stiekem ben ik blij te lezen dat ik dus blijkbaar niet de enige ben die zo ziek is geworden van omicron, ondanks vaccins en booster. In mijn omgeving ben ik namelijk wel de enige. Zo veel mensen met corona nu, zo veel van mijn vrienden en collega’s, zijn ook allemaal geboosterd en hebben nauwelijks klachten. Mijn man heeft nauwelijks klachten (gelukkig!) en de kinderen ook niet, op wat koorts na. En ik ben de enige die een heel pakket aan ziekzijn gekregen heeft, vergelijkbaar met jouw rijtje, maar geen pijn op de borst. Wel in de longen.

    Nou heb ik mijn booster al in oktober gehad en de meeste mensen die ik ken later, dus dat is voor mij de enige verklaring dat hij bij mij al wat is uitgewerkt. Maar als dat het niet zou zijn vraag ik me echt af waarom ik zo slecht ga. Enige onderliggende “aandoeningen” die ik heb zijn dat ik als puber heel heftig Pfeiffer heb gehad en daarna altijd snel extreem moe ben geweest. En ik heb een vorm van fibromyalgie. Maar verder gezond, fit en slank.

    Vandaag dag 5, gaat wel iets beter nu, alleen héél erg verkouden, dikke keel, pijnlijke hoest, reuk en smaak weg. Dag 2 was het heftigst, hoge koorts, alles deed zeer, alleen maar rillen. Op de 3e en 4e dag was de koorts overdag weg en ‘s avonds licht verhoogd. Verder darmkrampen, hoofdpijn, keelpijn, duizelig, etc.

    Ik ken wel 2 mensen die niet gevaccineerd waren en die hebben echt volle 7 dagen hoge koorts gehad beiden en daarna gingen ze pas opknappen, dus wellicht dat de booster het proces toch iets sneller laat verlopen bij mij. Maar die omicron valt me vies tegen. Eerst was ik niet zo bang voor corona, maar nu ben ik dat eigenlijk wel geworden!
     
    Kache vindt dit leuk.
  6. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    1 dec 2019
    1.010
    1.722
    113
    Vrouw
    Wsnneer werden de klachten bij jullie erger? Is het geleidelijk aan toegenomen of eerste paar dagen al?

    Hier sinds zaterdag spierpijn, toen is er keelpijn en hoofpijn bijgekomen. Hoop heel erg dat het hierbij blijft, was vorig jaar ook zonder klachten verlopen. Maar ben heel bang dat het gaat verergeren en met een baby die net nu scheidingsangst ontwikkelt en 24/7 bij me wil zijn is het al vermoeiend genoeg,zonder corona erbij:|:|
     
    Kache vindt dit leuk.
  7. Pianella

    Pianella Lid

    22 apr 2015
    44
    4
    8
    NULL
    NULL
    Heftig ja met die kleintjes erbij. Bij mij begon het zaterdagochtend met een beetje keelpijn en een positieve zelftest. Voelde me verder prima tot zondagavond, toen kreeg ik ineens hele hoge koorts, voelde me zó ellendig plotseling. Helemaal de weg kwijt. Dus dat duurde niet zo lang vanaf de eerste klachten. En ik was de donderdag daarvóór nog negatief getest bij de ggd. Dus toen het echt begon werd ik ook snel echt ziek.
     
  8. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.491
    13.945
    113
    Vrouw
    Ik ben niet gevaccineerd (en dus ook niet geboosterd), het bij mij met wat last van mijn keel, eigenlijk niet eens keelpijn te noemen. Dag 3 had ik hoofdpijn en was ik erg moe. Dag 4 niets en daarna werd ik verkouden als in af en toe een loopneus en in de ochtend en avond wat hoesten. Ik zit nu op dag 10 en ik hoop toch echt dat het snel over is, anders mag ik pas over 4 dagen uit quarantaine.

    Mijn man (ook niet gevaccineerd) had ook erge spierpijn in zijn benen en onrustige benen erbij.
     
    Kache vindt dit leuk.
  9. Typicalme

    Typicalme Fanatiek lid

    11 dec 2014
    1.158
    442
    83
    Vrouw
    Ik ben niet gevaccineerd en heb enkel milde griepklachten gehad. 2 Dagen hoofdpijn, wat lamlendig, smaak die anders was, heel licht hoestje, en op dag 5 ineens neusverkouden. Mijn vriend hetzelfde, hij is wel gevaccineerd. Ik herken jouw lijst dus ook niet, alles verliep heel mild.
    Ik heb eerlijk gezegd ook nog niemand gehoord die zulke zware klachten heeft gehad, zelfs heel veel zonder klachten.
     
  10. Pleak

    Pleak Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.620
    218
    63
    zuid-holland
    Ik herken heel veel van jouw lijstje. En ook gevaccineerd plus mijn booster al in december gehad.
    Ben nu op dag 8, kan nog bijna niets. Valt me ook hier vies tegen.
    Ik hoor het hier meer om me heen hoor. Niet alleen een milde verkoudheid, maar meerderen echt goed ziek.
     
    Kache vindt dit leuk.
  11. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    #11 Madelie, 2 feb 2022
    Laatst bewerkt: 2 feb 2022
    Zelf ben ik ongevaccineerd.
    Vrijdag kreeg ik wat last van spierpijn bij mijn nek. Vanaf zaterdag pijn in mijn lijf zoals bij griep en onrustige benen, gaat vandaag al stukken beter. Zaterdag en zondag had ik het extreem koud, rillerig, geen koorts.
    Moe (maar wanneer niet). En nu laatste 2 dagen pijnlijke ogen als ik ze draai, soms zanderig gevoel in ogen. Wat hoofdpijn wat komt en gaat, maar goed te doen.

    Eerste paar dagen paracetamol ingenomen, was vandaag al niet meer nodig.

    Vriend, ook ongevaccineerd, ongeveer hetzelfde verloop, maar dan zelfs nog zonder spierpijn en zonder pijnlijke ogen. Bij ons stelt het dus weinig voor.
    Is dus echt niet gezegd dat de booster bij jou het verloop heeft versneld en dat het niet vaccineren bij die twee mensen ervoor heeft gezorgd dat ze 7 dagen met koorts hebben gelegen. De één rolt er gewoon makkelijker doorheen dan de ander en er kunnen heel veel verschillende factoren een rol spelen.
     
    Kache en Wish05 vinden dit leuk.
  12. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.338
    302
    83
    Hier ook gevaccineerd en geboosterd en nu net corona achter de rug. En eerlijk, het is mij ook tegengevallen. Niet zo zeer dat ik echt heel ziek ben geweest, het was meer gewoon lamlendig, maar wel gewoon de duur dat het aanhoud. Ik zit nu op dag 11 na positieve test en ik ben nu eindelijk pas klachtenvrij.
    Hier voornamelijk klachten als hoofdpijn, keelpijn, loopneus, hoesten, diarree en voornamelijk nog erg moe (en als ik dan in bed lig kan ik niet slapen :rolleyes:). Elke dag kwam er wel weer een nieuwe klacht bij ipv dat het afnam. Vriend zit nu op dag 10 na positieve test en die hoest nog, dus die is nog niet klachtenvrij. Dochter mag vrijdag gelukkig weer naar school, maar ook zij heeft dan 14 dagen in quarantaine gezeten omdat ze nog steeds verkouden is...

    Daarentegen zijn mijn zus en ouders juist weer snel opgeknapt met hele lichte klachten. Ook gevacinneerd en geboosterd, maar dus wel een veel sneller verloop van het virus. Zij konden allemaal na de 7 dagen en 24 uur klachtenvrij uit quarantaine.
     
    Kache vindt dit leuk.
  13. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    Ik ben net hersteld van Corona. Maar als ik naar jouw lijstje kijk, kan ik tenminste 12 van de klachten ook aanvinken.
     
    Kache vindt dit leuk.
  14. princess79

    princess79 Bekend lid

    17 mrt 2011
    902
    68
    28
    Vrouw
    Hier ook alle vaccinaties gehad
    Maandag geen klachten en toch positief
    Dinsdag spierkrampen, pijn in botten. Gloeiende huid, koorts, koud
    Woensdag, heel verkouden, hoesten, koorts, zo koud, moe, diaree, verschrikkelijk hoofdpijn
    Vandaag hetzelfde nog als gisteren

    beterschap,
    Ellende dit
     
    Kache vindt dit leuk.
  15. Bloempje01

    Bloempje01 Fanatiek lid

    10 dec 2012
    1.034
    418
    83
    Vrouw
    Hier niet gevaccineerd. Vorige week positief. Begon met een ontzettend koud gevoel. En mega hoofdpijn. Daarna speelde koorts op, 2 dagen last van gehad. Voelde alsof ik een griepje te pakken had. Na een paar dagen kwamen verkoudheidsklachten erbij. En de hele periode ontzettend misselijk geweest. Man is nu positief, ook niet gevaccineerd maar hij heeft veel meer klachten (man hè….)
     
    Kache vindt dit leuk.
  16. Kache

    Kache VIP lid

    11 jan 2012
    6.257
    1.165
    113
    'Fijn' om te lezen dat ik niet de enige ben...
    Ik ben nu bijna 2 weken onderweg en hoewel ik al weer een week 'op' ben (niet meer in bed), valt het nog steeds tegen... Erg moe, vermoeide stijve spieren, pijn achter de ogen, branderige ogen, af en toe hoofdpijn en/of buikpijn.

    Het is al dagen hetzelfde :(. Schiet echt niet op.

    (ook mijn cyclus lijkt van slag, heb net een week tussentijds (licht) bloedverlies gehad o_O)
     
    smax vindt dit leuk.
  17. Bloemm90

    Bloemm90 Bekend lid

    8 aug 2016
    794
    648
    93
    Vrouw
    Hier afgelopen zondag koorts en vooral hele erge/pijnlijke spierpijn en hoofdpijn, dit was dag 1. Maandag wad dit al een stuk minder. Af en toe het idee dat neus verstopt zat maar was niet zo.
    Misselijkheid etc heb ik wel maar ben ook zwanger dus wijd het eerder daar aan :roflmao:, idem duizelig.

    Wat ik wel echt heb is smaak en reuk verlies. Dat vind ik wel echt naar. Ik ga er vanuit dat ik zondag gewoon uit quarantaine mag.
    Overigens niet gevaccineerd.
     
  18. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Ik hoor echt behoorlijk veel mensen die er flink ziek van zijn, zowel niet als wel gevaccineerd, dat lijkt weinig uit te maken…
     
  19. Septembre

    Septembre Bekend lid

    19 jan 2021
    973
    1.324
    93
    #19 Septembre, 10 feb 2022
    Laatst bewerkt: 10 feb 2022
    Ik herken er 12 van je lijstje. Zit nu op dag 4. Voel me echt flink ziek, maar had dat ook verwacht eigenlijk.
    Beterschap!

    Ik ben niet gevaccineerd, man wel. Beiden zelfde klachten. Even ziek ervan.
     
  20. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    Hier begon t zaterdag ochtend. Man had dag rrvoor klachten. Werd wakker met mega hoofdpijn die 2 dagen heeft aangehouden. Sinds maandag ben ik verkouden met huid en haarpijn. Ook kreeg ik pijn tussen mijn schouderbladen en ben ik knetter moe. Nu zit ik op dag 5. Ben nog steeds mega verkouden, als ik teveel doe komt de pijn terug tussen mijn schouderbladen, ben ik nog steeds kortademig wat waarschijnlijk komt door de verkoudheid. En ben ik nog steeds doodmoe en heb t uithoudingsvermogen en conditie van een natte dweil.
     

Deel Deze Pagina