Snap ik. Op een gegeven moment is het ook niet leuk meer, dat je steeds weer een lijst verder op moet zoeken. En ook steeds allemaal positieve testjes voorbij ziet komen. En tuurlijk gun je het iedereen, maar jezelf natuurlijk ook. Ben ook altijd blij, als ik meerdere dames op leeftijd tegenkom in die groepjes en hier op het forum. Fijn, dat ik niet de enige ben. Maar snap dat je het even loslaat. Maar mocht het zover zijn, laat je het dan nog even weten? Ik ga iig heeeeel hard duimen, dat het een keer zo mag zijn
hier vandaag weer terugplaatsing gehad. laatste cryo's van deze eerste ivf. hoop zo dat dt raak is en ik niet weer hormonen en punctie hoef
Helaas vandaag ongesteld geworden. dus hele traject weer van voren af aan. Net met ziekenhuis gebeld komt eerste echo net samen met een examen. Ik kan het normaal altijd wel regelen dat ik heen kan, maar dit gaat wat lastig. Dus maar 3 dagen langer de pil slikken, want examen omboeken is beetje lastig.
@Maudje123 zag toevallig in de Nod lijst je test voorbij komen! Spannend zeg. Zou het echt na al die rondes!? De aanhouder wint! Wat prachtig zou dat zijn. Ga enorm voor je duimen. Wanneer durf je een predictor te doen
Ja echt hè, ik durf het niet te hopen na al die rondes Misschien morgen, heb alleen een express in huis
Ja wij oudjes moeten gewoon geduld hebben, ivf of allerlei fratsen helpen niet meer, gewoon wachten en elke maand proberen, ronde 19 bij mij, en bij jou ook zoiets nu? Of ergens 20+? Best aardig toch laten we het hopen!
Ja we kunnen niet anders hè dan proberen en wachten Ik zit op dit moment in ronde 21 dus vind het echt wel tijd worden voor ons hoor
Zeker! En ivf geeft niet meer kans hè! Er is een reden dat ze die grens trekken, oude eitjes blijven oude eitjes. Dat is me na ons ziekenhuisbezoek wel bijgebleven. Ik ben blij dat we het nooit nodig hebben gehad, maar 40+ verhoogt ivf niet je kans (als je voorheen normaal vruchtbaar was natuurlijk…..) ik ga echt enorm voor je duimen!
Nee inderdaad, precies wat je zegt Al had ik het best willen proberen als het vergoed werd. Lief van je ❤
Spannend zeg, deze streepjes, ik duim mee!! Hier gisteren voor het eerst eens gegoogled op eiceldonatie, bv in Spanje oid. Geen idee of we het echt zouden willen. Maar misschien toch eens inlezen in de opties. De prijzen zijn wel pittig..
Ja daar kwam ik ook snel achter dat doe prijzen erg hoog zijn Erin verdiepen kan nooit kwaad natuurlijk
Succes! Ik was ook 39 en 41 bij mijn kindjes. Maar nu is het klaar. 2 is genoeg. Word ook bijna 43 (al is leeftijd geen reden om te stoppen hoor, gezin is compleet) lekker ervoor gaan nog! Ik hoop dat het je lukt!
Nee helaas, mss wat geweest maar niet goed gegaan. Wie zal het zeggen, testen waren best wel duidelijk Maar mijn temp was vanmorgen omlaag dus wacht nu op mijn menstruatie Op naar ronde 22