Uhh nee en het lijkt me ook bijzonder ranzig om zo'n foto te ontvangen. Ik ben net als @Loufoque uit het tijdperk zonder digitale toestanden maar heb wel genoeg rukkende mannen moeten aanschouwen, dit vond ik vooral hilarisch maar zeer onsmakelijk en vernederend om jezelf zo neer te zetten.
Nee nog nooit gehad en zit er ook niet op te wachten. Weleens gehad dat een man in de lift erg dichtbij kwam staan en opmerkingen maakte waarvan ik niet wist wat ik ermee moest en blij was dat de liftdeuren open gingen Als begin twintiger wist ik niet wat ik hiermee aan moest
Meestal reageer ik met HAHAHAHAHA en op welk moment bedacht je dit wilt *naam* echt zien? Of. Hahahaha is dit alles? Heb er ook eens een terug gestuurd Hoe ik op gewenste foto's reageer zal ik hier niet melden
Waarom denken mannen dat vrouwen piemelfoto’s leuk vinden? Een blote piemel op een foto, haha, is toch niets moois aan?
Ja van een oud collega. Hij kreeg elke vrouwelijke collega in bed en ik was de enige die die nog niet gehad had. En nog steeds niet gehad heeft Ik ben daar inmiddels 6,5 jaar weg en 2 weken terug stuurde die weer berichten. Hij is zelfs getrouwd in de tussentijd.
Ja, per ongeluk in een groepsapp. Dat was dus nog van voordat je berichten kon verwijderen. Verder geen bewuste ontvangen.
Niet in mijn prive-inbox. Wel verschillende piemels in een videochat voorbij zien komen, toen ik nog in een studentenhuis woonde en we met huisgenoten in een videochatroom zaten. Overigen wel genoeg ongewenste berichtjes ontvangen van mannen, die meteen vragen of opmerkingen maakten over seks. Gelukkig zonder d***pics. Maar waarvan ik echt schrok was dit bericht. Niet van het bericht zelf, maar wel van wie ik het ontving: mijn neef(!) die ik voor het laatst heb gezien toen ik een jaar of 12 was en via Facebook contact zocht...
Och ja zo vaak ontvangen. Lang leve de wereld van online dating... Ik snap werkelijk niet waarom mannen dat gewoon sturen. Vind het niet eens het mooiste onderdeel van een man Mijn reactie is verschillend. De ene keer blokkeer ik meteen, de andere keer vraag ik of hij wel spoort.
Ik zou overigens een d***pic echt niet kunnen waarderen. Ik las laatst dat iemand een screenshot van het gesprek had gemaakt en naar de familie en vrienden van de 'dader' had gestuurd. Dat vind ik wel een passende reactie. Of iets sturen in de richting van 'oe, ik zou daar even een dokter naar laten kijken, dat is wel erg zorgwekkend'.
Paddestoelen Nee ik heb er nog nooit een ontvangen. Ik denk dat ik hem wel even zou bestuderen, even laten zien aan mijn man om er even om te lachen en dan verwijderen.
Haha ik kan ermee kwartetten zoveel als ik er al gehad heb! Lang leve online daten… en nee, ik heb er geen enkele keer zelf om gevraagd, mannen zijn gewoon trots op hun piemel denk ik mijn reactie is vaak hetzelfde: “Joh ik zou daar toch eens een dokter naar laten kijken hoor, dit ziet er niet goed uit” “ik ga je aangeven bij de politie, dit is pure kinderporno wat je nu stuurt” meestal hoor je daarna niets meer van ze haha
Nu ja, soort van, beetje bijna. In het kader van de slechtste openingszin ever ben ik weleens door een wildvreemde op straat aangesproken of ik mee naar een achteraf straatje wilde gaan om een foto van zijn piemel te maken. Hij had serieus een camera bij zich. Is nooit wat geworden
Tijdje terug nog van 2 kerels op dezelfde dag en moest nog aan mijn ontbijt beginnen . Ene heb ik ff iets mee gehad en we konden wel eens kinky doen. Andere was n ex-collega. Niks van gehoord sinds ik 5 jaar geleden op dat werk vertrokken was. Via IG in gesprek geraakt en na ong 2 u begon hij nogal de suggestieve kant op te gaan en zelfs iets minder suggestief. En dat hij getrouwd was bleek ook geen probleem. Zei dat hij het nodig heeft om af en toe een zijsprongetje te maken. Heb gewoon niet meer gereageerd.
Toen ik trouwde in 2008, hadden we op tafel allemaal van die wegwerp camera’s liggen. Leuk dachten we, als we ze later zouden laten ontwikkelen. Little did I know En toen, hahahaha , ben ik de foto’s met m’n moeder op gaan halen. Ja met m’n MOEDER Die zag de eerste stapel en ik hoor het haar nog zeggen: ‘ehhhh Ier? Dit lijken wel piemels’ Dus dit is niet zo’n verhaal dat je op je mobiel ongevraagd een piemel foto krijgt maar (ik hoop maar dat ik hier piemel mag zeggen, ik heb het tenslotte nu al 3x gezegd), wel ongevraagd piemels ziet. Eerlijk? Ik heb er vreselijk om moeten lachen en heb me nog vaak afgevraagd welke bij wie hoorde. Er was zo’n 300 man op onze bruiloft